Jump to content
BulForum.com

Formula 1 - Обща дискусия


Recommended Posts

  • Replies 12k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Е, не може ли да я гледаме в някое заведение на по чаша сутрешно кафенце? :]

Link to comment
Share on other sites

Има едно заведение, на кънда-мънда в дивия в Тракия, шефът е голям фен на Ф1, на 2-рия етаж има една малка плазмичка, на 3-4 пъти съм ходил там да гледам ранни състезания. После ще видя до кой блок беше точно, че не помня... Но наистина е на кънда-мънда :D.

Link to comment
Share on other sites

Утре отварям в 07:00. Имам 17ка и стрийм на разположение - както и целия асортимент на Загорка и Каменица (бексове, хайнекени, амстел и т.н. , ракийки, водчици). Ако на някой просто му се седи върху обърната каса от бира и просто да не го гледа сам :) да давам адреса. :D

Link to comment
Share on other sites

Kakvo stava be, maika im stara? Konvertora na f1.com mi dava local time 7.00 za start, TV7 mi julat 7.55 (!?!?). Otgore na tva i dyjd i 2x30 min otlagane. Hem ne mojah da se naspja, hem njama kakvo da gledam deeba. I vse pak misylta za blysnatija ciganin topli dushata!

Link to comment
Share on other sites

Аз поне легнах в 12 и 15, но пак ме е яд, че можех да надувам бузи до 10 :)...да ГЕ. Май тва ще е първата пропусната квалификация години наред. Ма така е като имаме само събота и неделя да спим :D

Link to comment
Share on other sites

Като ви казах миналото състезание, че дори маймуна може да кара с НОВИ МЕКИ гуми срещу СТАРИ ТВЪРДИ...смеехте се. Е видяхте, че дори японско подобие на пилот може да изпреварва с нови МЕКИ гуми....та Подвига на Кубица не е кой знае какъв подвиг, когато си способен да си избираш траектории...дори да прескачаш съперници

Link to comment
Share on other sites

Дам, Ф(п)етел пак показа голяма класа. Шапки долу. Недостижим целия кръг в Япония - от-до. Така се прави. Алонсо се представя приемливо и тактически разумно - ако го дава така има шанс. Рено, впечатлен съм от тях, за догодина дано оставят Витали Петров - много ме радва този човек.

 

И, тия дето спират стриймовете и чакам по 5-6 мин. пак да го качат... АЗИС ОТ ТОРТАТА НА РОЖДЕНИЯ ИМ ДЕН ДА ГИ ИЗНЕНАДА (отзад).

Link to comment
Share on other sites

Като ви казах миналото състезание, че дори маймуна може да кара с НОВИ МЕКИ гуми срещу СТАРИ ТВЪРДИ...смеехте се. Е видяхте, че дори японско подобие на пилот може да изпреварва с нови МЕКИ гуми....та Подвига на Кубица не е кой знае какъв подвиг, когато си способен да си избираш траектории...дори да прескачаш съперници

 

Стефчо, недей приказва глупости. Ако Кобаяши е подобие на пилот, то тогава Маса е градинаря по пистата.

 

Жалко за Кубица, щеше да обърка бая сметки днес....

Edited by jozo
Link to comment
Share on other sites

маса е избегнал наказанието заради това че изблъска един болид от пистата и го извади от състезанието...

 

FIA = Ferrari International Assistance :angry1

прекалено се подвеждате по глупостите на ФИА. Скоро ще сложат релси......

пусни си двете Сузуки когато Сена и Прост се блъскат....и чети дали има наказани и това е битката за титлата и после единия признава, че го е направил нарочно...

Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

Стефчо, недей приказва глупости. Ако Кобаяши е подобие на пилот, то тогава Маса е градинаря по пистата.

 

Жалко за Кубица, щеше да обърка бая сметки днес....

дали щеше да ги обърка? както видяхте...никой не е застрахован от липса на 3-та предавка да речем или болтове по гумите....

 

Фелипе Маса има цял сезон един и същ проблем. Такъв какъвто и Шумахер.

Това, че Нико Росберг затвори вратата...случва се.

Link to comment
Share on other sites

Отлично състезание днес!!! Единствено ме е яд за Витали Петров (Витали ли е или Виталий?)

 

Дори е наказан с 5 места назад за смяна на скоростна кутия xmas.gif

 

Че и втората не работеше! Само ме е яд, че от нищото пак стана 4-ти, цигански калитар.... angry1.gif

 

Като ви казах миналото състезание, че дори маймуна може да кара с НОВИ МЕКИ гуми срещу СТАРИ ТВЪРДИ...смеехте се. Е видяхте, че дори японско подобие на пилот може да изпреварва с нови МЕКИ гуми....та Подвига на Кубица не е кой знае какъв подвиг, когато си способен да си избираш траектории...дори да прескачаш съперници

 

Стефчо, много здраве да имаш, момче. Гуми изпреварване не правят. Кобаяши ми напълни душата днес! Велик! Некадърници като Маса могат да си го гледат това състезание 10-15 пъти и да си водят записки! Това момче ако продължава така скоро ще го видим в голям отбор - дано се случи. Има да сервира суши на тъпанари като Маса laughing.gif

 

маса е избегнал наказанието заради това че изблъска един болид от пистата и го извади от състезанието...

 

ТОТАЛЕН некадърник! Как успя да сътвори тази глупост и аз не успях да разбера.

 

Стефчо, недей приказва глупости. Ако Кобаяши е подобие на пилот, то тогава Маса е градинаря по пистата.

 

Жалко за Кубица, щеше да обърка бая сметки днес....

 

3 бири от мене за тая вярна приказка!!! laughing.gif

Жалко наистина за Кубица, много жалко. Особено след този чудесен старт. Какво се случи с тая гума не разбрах аз?

 

дали щеше да ги обърка? както видяхте...никой не е застрахован от липса на 3-та предавка да речем или болтове по гумите....

 

Фелипе Маса има цял сезон един и същ проблем. Такъв какъвто и Шумахер.

Това, че Нико Росберг затвори вратата...случва се.

 

Цял ЖИВОТ има един и същ проблем - тотален некадърник е! Днес кой му беше виновен пак? Пружината? Колата? Пистата? Другите пилоти? СЛЪНЦЕТО??? laughing.gif

 

Между другото какво стана? Нещо май Кими се обаждал в Рено, ама той не знае laughing.gif

Link to comment
Share on other sites

Отлично състезание днес!!! Единствено ме е яд за Витали Петров (Витали ли е или Виталий?)

 

 

 

Че и втората не работеше! Само ме е яд, че от нищото пак стана 4-ти, цигански калитар.... angry1.gif

 

 

 

Стефчо, много здраве да имаш, момче. Гуми изпреварване не правят. Кобаяши ми напълни душата днес! Велик! Некадърници като Маса могат да си го гледат това състезание 10-15 пъти и да си водят записки! Това момче ако продължава така скоро ще го видим в голям отбор - дано се случи. Има да сервира суши на тъпанари като Маса laughing.gif

 

 

 

ТОТАЛЕН некадърник! Как успя да сътвори тази глупост и аз не успях да разбера.

 

 

 

3 бири от мене за тая вярна приказка!!! laughing.gif

Жалко наистина за Кубица, много жалко. Особено след този чудесен старт. Какво се случи с тая гума не разбрах аз?

 

 

 

Цял ЖИВОТ има един и същ проблем - тотален некадърник е! Днес кой му беше виновен пак? Пружината? Колата? Пистата? Другите пилоти? СЛЪНЦЕТО??? laughing.gif

 

Между другото какво стана? Нещо май Кими се обаждал в Рено, ама той не знае laughing.gif

Има прекалено много примери, които доказват, че японците ги бива в Дрифта ама Ф1 им идва трудна

Новите гуми не били изпреварвали. Та те изпреварват дори във Валенсия и Синагапур.

Еми изгледай няколко риплея и виж и какво стана в първи завой.

Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

Специално за Раптор и Джозо. http://www.youtube.com/watch?v=o-P4amy_X58

Няма кво да съжалявате Петров - сам се наби в Хълк :angry:

Росберг затвори вратата на Фелипе...за първи път в кариерата си, бразилеца прави толкова лош старт.

Алонсо пак изтърва старта....май всички от мръсната част изтърваха старта

 

Дано Хулкенберг и най-вече ФЕТЕЛ сменят отборите си :)

 

И накрая...Петров сгреши, но според мен не е нужно наказание. ФИА прекаляват с техните глупости. Да земат да прегледат карането на черния и да спрат да му веят жълти картони за неща като в Малайзия...маминката му свинска

 

Може ли да попирам паагрио, знае ли какво е наказанието за изпреварване на колата за сигурност?

Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

На това клипче, което си дал, аз виждам червен градинар да върти волана рязко на ляво и да удря някъв рандом пич. Ако беше Фетел - щяха да го накажат с -150 точки. А това, че ти си вманиачен по Маса е само твой проблем.

Link to comment
Share on other sites

На това клипче, което си дал, аз виждам червен градинар да върти волана рязко на ляво и да удря някъв рандом пич. Ако беше Фетел - щяха да го накажат с -150 точки. А това, че ти си вманиачен по Маса е само твой проблем.

Гледаш...ама не виждаш. Много си сбъркал, че съм вманиачен. Дори не ми е любим пилот. От ляво беше Форс Индията на Сутил от дясно Фелипе тръгна да изпреварва Росберг и ако не беше минал през тревата щеше да удари него ;).

За проблеми с гумите да сте чували? Да сте се питали защо Бътън тръгна с твърдите, а не с меките гуми?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...