Jump to content
BulForum.com

Formula 1 - Обща дискусия


Recommended Posts

Едвам ме навиваш..... Монца е светилище xmas.gif. Пратил съм милЯрди клетви...3 тира с тамян изгорих xmas.gif

 

Ще сложим тамян на масата да гори! В червен съд! laughing.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 12k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ако е някъде в Пловдив добре. Жената свършва работа в 3 и няма как тогава да тръгнем за беседката.

Link to comment
Share on other sites

Дружина, в неделя ще ви очаквам. Допълнително уговорки по телефоните, че в момента нямам нет на село. Ако не дай боже завали и стане студено ще мислим резерва.

Link to comment
Share on other sites

Какво да коментираме, много добро събиране както винаги, чудесно състезание, над 5 кила месо, над 15 литра бира, ракии, салати, ЦИГАНИН В ЧАКЪЛА - КЛАСИКА!!!

 

cimg4304g.th.jpg, cimg4305t.th.jpg, бат Весо - видимо спокоен, след като пристигнаха първите пържоли: cimg4308.th.jpg,

 

THE ПЪРЖОЛА:

 

, cimg4314.th.jpg, cimg4316f.th.jpg, cimg4318.th.jpg

 

cimg4319.th.jpg

 

Ванчо чевръсто каства recharge на шишето с ракия, че попресъхна: cimg4323.th.jpg

 

Стефчо - видимо успокоен и щастлив от победата на Ферари, след 3.5 малки ракии: cimg4327.th.jpg

 

И разбира се, култовата снимка на The Bulforum F1 team с най-новия си член:

 

cimg4332.th.jpg

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

За малко да объркам времето и да пусна Ф1 в 20:00 наше време....хахах, нооооо ИДЕАЛНО се получава, жалко за малшанса на Фелипе, но стискаме палци последните 4 победи да са за Фернано

Link to comment
Share on other sites

Kубица шампион але, але :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: Направо ги скъса :)

 

Браво на Алонсо, устиска до края :)

 

А мангала все така да отпада :laughing:

Edited by jozo
Link to comment
Share on other sites

Абе що забравяте, че Кубица беше с чисто нови гуми. С просто око се видя колко по-рано спира за завоите един Фелипе да речем, на който гумите бяха на една състезателна дистанция. ;)

Кобаяши направи същото във Валенсия ;)

Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

HAAHaHaHHAHAaha! Същото говорехме с Виден! Че ще намериш упрафдание за Маса. Маса е некадърник! И си заминава догодина. ;) Кубица направи невероятен финал! Баси пича!

 

 

Според теб как така Кубица изпревари толкова болиди, а цяло състезание другите не можеха да се изпреварят?

Предимството на новите гуми е ОГРОМНО. Да ти припомня ли какво направи Кобаяши във Валенсия? ;)

Ако не друго Фелипе е човека завършил пред 14 други болида.

Кубица няма да дойде във Ферари догодина защото ще трябва да платят огромни неустойки на Фелипе ;).

 

Ако искаш да идем на картинг пистата с еднакви картове, ама ти ще си изтърканите гуми дето ги слагат на ренталките, а аз със състезателен слик от мека смес...Нищо, че съм 20 кила по-тежък :) :) :)Да видим разликата във времената

Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

Абе що забравяте, че Кубица беше с чисто нови гуми. С просто око се видя колко по-рано спира за завоите един Фелипе да речем, на който гумите бяха на една състезателна дистанция. ;)

Кобаяши направи същото във Валенсия ;)

 

Стига глупости Стефчо. С нови гуми, ми що другите и те не сложиха нови гуми? Факт е че ги скъса, а на тая писта не е никак лесно.

 

А Маса и той беше с нови гуми ама се татрузище зад другите.

Edited by jozo
Link to comment
Share on other sites

Стига глупости Стефчо. С нови гуми, ми що другите и те не сложиха нови гуми? Факт е че ги скъса, а на тая писта не е никак лесно.

 

А Маса и той беше с нови гуми ама се татрузище зад другите.

Кое състезание гладате вие. Кубица имаше гуми на няколко обиколки, а Фелипе на 48, 9.

А на въпроса ти....в началото на състезанието ВСИЧКИ са с НОВИ ГУМИ, дори някой ги смениха по време на СК, а други бяха и с меката смес.

Мислете малко ;)

Квото и да правите не може да промените тоя факт ;). Никак не е лесно когато няма такова явно предимство. А Кубица ги накъса...вече казахме защо, няма смисъл от повторения. Сцеплението му на влизане и излизане от завоите е такова, че другите можеха само да си мечтаят да го задържат. Не само него ами, който да беше в болида

Link to comment
Share on other sites

Хайде стига оправдания имал нови гуми, да ама и 1 стоп повече. Що някой от тея баберици не спря после и той да изпреварва? Май не е само това което искаш да го изкараш.

 

А Маса кога влиза, изобщо видя ли в началото? И тогава хич не ми направи впечатление да ги изпреварва така. С нови гуми, а другите с тея от квала.

Link to comment
Share on other sites

Хайде стига оправдания имал нови гуми, да ама и 1 стоп повече. Що някой от тея баберици не спря после и той да изпреварва? Май не е само това което искаш да го изкараш.

 

А Маса кога влиза, изобщо видя ли в началото? И тогава хич не ми направи впечатление да ги изпреварва така. С нови гуми, а другите с тея от квала.

Няма да се разберем :). Ако искате както казах..отиваме на картинг пистата и тестваме ренталките...само не знам от де ще изкараме състезален слик ;)

 

Маса влезна във втората или 3-тата обиколка...в самото начало още

Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

Няма да се разберем :). Ако искате както казах..отиваме на картинг пистата и тестваме ренталките...само не знам от де ще изкараме състезален слик ;)

 

Маса влезна във втората или 3-тата обиколка...в самото начало още

 

В никав случай! Както казах и другите никой не ги е спирал и те да влезнат в бокса за нови гуми. Да обаче, едва ли щяха да направят такова представяне. Не само в гумите е истината ;)

Link to comment
Share on other sites

В никав случай! Както казах и другите никой не ги е спирал и те да влезнат в бокса за нови гуми. Да обаче, едва ли щяха да направят такова представяне. Не само в гумите е истината ;)

Кубица е имал спукана гума според екипа му...за чий чеп другите да влизат и да си преебът представянето. Кубица е бил на поне 17 секунди преднина пред групата...щом излезна зад тях ;)

И един въпрос...защо Кубица в началото не изпревари никой...по-точно защо НЕ изпревави НИКОЙ преди да влезе пак за нови гуми...нали го изкарахте ТИТАН ;)

Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

Кубица е имал спукана гума според екипа му...за чий чеп другите да влизат и да си преебът представянето. Кубица е бил на поне 17 секунди преднина пред групата...щом излезна зад тях ;)

И един въпрос...защо Кубица в началото не изпревари никой...по-точно защо НЕ изпревави НИКОЙ преди да влезе пак за нови гуми...нали го изкарахте ТИТАН ;)

 

Защото бяха по-бързи от него. Или приблизително с неговото темпо, а той с по-слаба кола.

 

 

И ти изкаравш Маса титан, ама един Хулкенберг неможа да изпревари. А да не говорим колко се моткаха зад Сутил на онва влакче, дори и с по-бърза кола. Вижда се кой може и кой не.

Edited by jozo
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...