Jump to content
BulForum.com

Formula 1 - Обща дискусия


Recommended Posts

  • Replies 12k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Момци за тая седмица няма да стане ходенете на вилата. Оказа се, че вече е заето за уйкенда. Евенуално за другата седмица

Link to comment
Share on other sites

Държави като Канада и Германия изнемогват....СПА искат да е ПРЕЗ година. Как нашето ГП ще намери място и то с толкова тъп проект тип: "Монако2"

Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

Логично погледанто, ако се направи старта да е лятото и да е близо до морето, мисля, че има няква шанс за печеливш кръг. Като гледах тази година на Слънчев Бряг как се дават 80 лева за едно кръгче с един парашут дърпан от моторница и чак опашка става. F1 ще е добре за туристическия сезон у нас, туристите ще са добре за кръга от Формула 1, взаймно ще си подпомагат от икономическа гледа точка.

Link to comment
Share on other sites

Това е наистина добра идея. И като се комбинира пакет All inclusive + билет за тренировки, квалификации + състезание на пакетна цена - това вече е сериозна оферта.

Link to comment
Share on other sites

Фирмата EABG от Абу Даби опроверга изявленията на българските институции, че ще инвестира в проект за изграждане на писта у нас. В писмо до вестник Сега от вчера изпълнителният директор на ЕАBG Раид Абу Худра заявява, че Emirates Associated Business Group (ЕАBG) няма никакво намерение да влага пари в подобно начинание и е толкова разочарована от изопачаването на информацията от страна на българските власти, че няма да инвестира изобщо в България. Фирмата никога не се е сблъсквала с подобен непрофесионализъм и ще направи необходимото да предупреди партньорите си да не инвестират в България. "EABG бе поканена чрез посредник от офиса на министър-председателя да обсъдим възможността за участие в проекта за "Формула 1". Ние споделихме пред посредника, че EABG няма да бъде заинтересована, но той спомена, че така ще се открие шанс и за други инвестиции, а проектът за "Формула 1" е добра възможност, защото по него е свършена много работа. Ние бяхме в региона и решихме да се отбием за един ден и да проверим за какво става въпрос", обяснява в писмо до "Сега" изпълнителният директор Раид Абу Худра.

 

Охладете страстите за строеж на хотел + пакетни цени :beer:

Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

Линията на пистата е крива, както и земята, вселената и брадата на арменския поп... Фелипе нищо не е направил - това ще е отговора на Чефо.

 

И да не забравим - К*р за МакЛарън, к*р за БътЯн, к*р за Хамилтън (е, и за Кубица да не е самотен). И тоя Бутончето да спре да дава интервюта, че ще засенчи комплексар номер 1, Еди Ървайн.

Link to comment
Share on other sites

Линията на пистата е крива, както и земята, вселената и брадата на арменския поп... Фелипе нищо не е направил - това ще е отговора на Чефо.

 

И да не забравим - К*р за МакЛарън, к*р за БътЯн, к*р за Хамилтън (е, и за Кубица да не е самотен). И тоя Бутончето да спре да дава интервюта, че ще засенчи комплексар номер 1, Еди Ървайн.

 

За Кубица да не чувам лоши думи ;)

 

Кубица шампион але але :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

ХАХАХАХАХ

 

Стефчо, коментари? laughing.gif

Честно казано МЕД ми капе от сърцето ;). След милЯрдите помилвания към сивата измет сега много се радвам, че никой тъпанар не е подал контестация преди официалното обявяване на резултатите. =>, че наказание от сорта на отнемане на точки не може да се даде.

 

"Тъй като не бе получена допълнителна информация или оплаквания преди публикуването на официалните резултати в неделя вечер, класирането на белгийската Гран при остава непроменено."
Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

Най-вероятно ще стане. Прекалено за много глупости мислят и за това Ф1 е на тоя хал сега. Като сложиш и КЕРС с неговите 150 коня..... глупост е според мен. Най-добре ще е да махнат юздите на тия 8-маци и да оставят теорията на Дарвин да си свърши своето :)

Link to comment
Share on other sites

И ще има "чао" ф1. Какво са 750к.с.? Нищо? Следващия ГТ-Р на Нисан вероятно ще може да попилее формулите от догодина? Това ли е върха на автомобилния спор(т). Къде отиде спора в спорта?! Бърни иска още повече участници, още повече пари. Но света иска друго, иска ефективност във всекидневното шофиране. Значи ли това, че ф1 трябва да стане безформен изрод?

1.6, турбо 750к.с.?! Че има шосейни Лансери 2.0, турбо 1000+ к.с.?! И какво? До кога ще могат инженерите да компенсират чрез шаси и аероелементи очевидната импотентност на ф1?

Защо вече не може да пуснеш ф1 на дете на 7-12 години и то да се залепи за екрана!?

 

То не е сектант? То не е "дървен философ" гледал формулата от преди 20 години. То е зрител, и като всеки такъв може да каже на Хамилтън да остави "котето" да пее, на Бътън да си ходи в UK, а геманофилските пилоти с гражданство от коя-да-е страна с ниски данъци да си ходят в DTM.

 

Нашия малък зрител след сезон 2010 и WRC няма да иска да гледа. С безпочвено орязаните му коли.

 

Ще иска да гледа Американските Льо Ман серии. Ще иска да гледа МотоГП. Да гледа Дрифт шампионатите. Да гледа UK маунтинклайм.

 

Няма да никой да иска вече да гледа другите "симулации" на спорт.

Edited by host
Link to comment
Share on other sites

A Пирели казват, че може да ползват ЕДНАКВИ гуми в ГП2 и Ф1...Еднакво ЕКУ за всички мотори от няколко години вече...сумати рестрикции и ограничения в аеродинамиката...и там вече борбата с аероелементите е за стотни...Изобщо не знам как Бърни иска зрелище с толкова много рестрикции и оеднаквявания и по-лошото е, че и ФОТА си слагат подписите. Не знам Рубенс и Михаел поне помнят как са се "следили" 2 болида преди 10 години...сега е почти невъзможно.

 

Хосте, все още няма аналог на Ф1 по даунфорс сред както ти ги каза 1000+ коня Лансъри.

 

А 5 двигателя за 1 сезон е безумие. Баси, дори аз помня как имаше по 1 двигател за състезание и по 1 за квала. Кво остава за по-големите от мен.

 

Чета сега, че на някой си Лопез му дошло в повече издръжката на Ф1 тим...ми бай х♚й, оная работа ли си гледа като си давА парите?

Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

Гледай да не го посипваш пак със сива пепел тоя килим laughing.gif

 

Време е Циганина да направи една хубава, ефектна, високоскоростна катастрофа, по възможност с тежки последствия ph34r.gif

Link to comment
Share on other sites

Нека мине още малко време - може да направим една беседка. Ще сложим червен килим за Стефчо. laughing.gif

Едвам ме навиваш..... Монца е светилище :). Пратил съм милЯрди клетви...3 тира с тамян изгорих :)

Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...