Jump to content
BulForum.com

Formula 1 - Обща дискусия


Recommended Posts

Малко незначително количество злоба се спотайва в сърцето ми

 

А фетел....няма такъв боклук

 

И да не забравя... К*р за Ред Бул! И два за Ферари.

Edited by nakatak_zick
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 12k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

и ти поставяш равенство между двата инцидента?

 

хахаха...а не ве мен. Знаеш ли кво е оправданието на Рубенс...по-точно защо НЕ го наказват... Заради мокрия асфалт и форсмажорни обстоятелства. А бабуната и влажния асфалт при другия инцидент не ги отчитат. Ай сиктир. Рубенс торпилира Алонсо, а Фетел се мъчеше да прескочи подвижния шикан пред него....добре, че поне го взе със себе си.

 

По-точно трябваше да оставят ФЕТЕЛ без наказание...както оставиха Кими и Левис ;) Съответно в Монако и Канада.

 

И най-вече двата тумора Бърни и Уайтинг да си заминат....идеите Ф1 да стане "елетричарка" да се изтрият с гумичка....а не да цвилят що нямало изпреварвания... е как да има?

Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

На тъпия г*з Фетел не трябва да му се дава да кара или управлява нищо повече от количка с батерии и дистанционно. Толкова е тъп, че можем да го ползваме за наковалня. Изрод, тъп, грозен, ръбат, немски!!!!!!!!! После ми кажете, че бил добър пилот. То се видя колко е добър, и вчера, и когато се уадриха с Уебър. Малък ли е, опит ли няма, не знам какъв му е кусурът, ама трябва да го наградят с почивка в Анадола, да му напълнят г*за с любов!!!!

 

:angry1 :angry1 :angry1 :angry1 :angry1 :angry1 :angry1 :angry1 :angry1 :angry1 :angry1

Edited by gal4enceto
Link to comment
Share on other sites

Ех Кубица, как може да изтървеш тоя бокс....Нищо де не е безгрешен.Силно каране.

 

А Фетел е наистина много нахален.Хубаво има амбиции ама неговото на нищо не прилича.....

Link to comment
Share on other sites

Много добра група сте заформили за състезанието - бравос! beer.gif

 

Себастиан доказа, че още не е досрасъл да става шампион - има още да се учи и да порасва... Но винаги е по-добре смел екшън пилот отколкото п*тка като Маса например. Яд ме е само че зорлен бутат Циганина напред. Колко го псувах не е истина. Но пък който си кара - печели. Уебър добре че взе повече точки, особено след тоя старт - на втора ли тръгна не знам... Оттук нататък всякакви простотии и повреди може да са фатални за сбъркалия/пострадалия.

 

Браво на Кубица - едно добро състезание за него, въпреки грешката.

 

Лимонсио някаква детинска грешка допусна ми се струва на тоя мокър бордюр, едва ли за пръв път го минава...

 

 

Link to comment
Share on other sites

Много добра група сте заформили за състезанието - бравос! beer.gif

 

Себастиан доказа, че още не е досрасъл да става шампион - има още да се учи и да порасва... Но винаги е по-добре смел екшън пилот отколкото п*тка като Маса например. Яд ме е само че зорлен бутат Циганина напред. Колко го псувах не е истина. Но пък който си кара - печели. Уебър добре че взе повече точки, особено след тоя старт - на втора ли тръгна не знам... Оттук нататък всякакви простотии и повреди може да са фатални за сбъркалия/пострадалия.

 

Браво на Кубица - едно добро състезание за него, въпреки грешката.

 

Лимонсио някаква детинска грешка допусна ми се струва на тоя мокър бордюр, едва ли за пръв път го минава...

хич не му беше мястото там...да видя някой да катери бордюри на мократа писта?

Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

Ми да де, Стефчо, имах предвид че знае че е мокър и какво се случва като се настъпи. А сега се сетих колко псувни размятах Циганина като се върна на пистата. Тъкмо бях скочил и ревнах и успя да мине, дееба калитара мръсен...smile.gif

Link to comment
Share on other sites

За мангала и аз как ревнах, е ся викам утиде. Той пък само се лизна..Язък:ph34r:

 

П.П. За следващото състезание да измислим нещо, че се забравихме. То все нещо има...

Edited by jozo
Link to comment
Share on other sites

Забравих аз да пусна да снима клип, щяхме да запчечатане култови изцепки. И Чефо се молеше, като малко дете за дъжд, и какво стана - Алосно аут заради него :D

Edited by vinyl_master
Link to comment
Share on other sites

Видях аз, че Стефчо е ставал на крака хахахаха

 

ми черния излезе в чакъла...вуду куклата ми липсваше само :)

 

Забравих аз да пусна да снима клип, щяхме да запчечатане култови изцепки. И Чефо се молеше, като малко дете за дъжд, и какво стана - Алосно аут заради него :D

 

Мани ...нищо не помогна. Нито молитви, нито клетви, нито псувни....Сега като четох...оказва се, че настройките на Фелипе и Алонсо май били за по-сух асфалт...лошо., лошооооо, много лошо.

А Алонсо направи поредната си глупост....още съм му бесен.

Link to comment
Share on other sites

"Мисля, че темпото на Ред Бул пострада от новите тестове. Надявам се, че новите, дори още по-строги тестове за Монца ще имат дори и още по-голям ефект. Те казват, че не им се е наложило да променят нищо, но гледайки колата на пистата, крилото определено не се огъваше толкова", обясни Бътън.

 

Имаме си пут** :angry1 :angry1 :angry1

Link to comment
Share on other sites

 

Мдам, в последните две изречения се казва всичко:

 

Чета и ме е срам, когато хора като Джо Сейуърд пишат как „когато прасетата започнат да летят, ще има Формула 1 в България“. Срам ме е, защото те са наясно с всичко за разлика от тези, които пишат глупости у нас.
Link to comment
Share on other sites

А по БТВ днес къв оптимизъм лъхаше....Идеше ми да си строша телевизора.

 

Формула 1 идвала. Всичко е уредено, пистата ще е до София.Ще има магистрали до нея, хотели и незнам кво.Държавата бам, 180 000 000 дялово участие, чрез земята.Направо си вярваха и оптимизъм лъхаше.....

 

Ето го и репортажа.Гледайте и пълнейте http://www.btv.bg/story/818279172-Formula_1_moje_da_ima_i_v_Bulgaria.html ..........

Edited by jozo
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...