Jump to content
BulForum.com

Formula 1 - Обща дискусия


Recommended Posts

  • Replies 12k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

А случайно да видя дата, когато съм го писал?Тогава си мислих, че спокойно можем да обсъждаме.Е от няколко години съм на ясно, че това е невъзможно!!!

Edited by jozo
Link to comment
Share on other sites

Предлагам изобщо да не започвате тази тема. Смятам че последната година и нагоре темата си върви добре. Между другото има добър шанс да изпусна състезанието утре и да го гледам на запис...

Link to comment
Share on other sites

Предлагам изобщо да не започвате тази тема. Смятам че последната година и нагоре темата си върви добре. Между другото има добър шанс да изпусна състезанието утре и да го гледам на запис...

Аз съм на РД след малко и май състезанието ще му дам бенефис. :laughing:

 

Forza Ferrari - най-голямата секта сме. Който не го кефи, може да си резне вените(по дължина) в знак на протест :rolleyes: :laughing: :laughing: :laughing:

Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

Между другото има добър шанс да изпусна състезанието утре и да го гледам на запис...

 

И ще изтървеш как Фетелчо мачка наред?!? Гледай, че ще го уручасаш и няма да стане шампион!

Link to comment
Share on other sites

И ще изтървеш как Фетелчо мачка наред?!? Гледай, че ще го уручасаш и няма да стане шампион!

Фетел не е имал шанс с тия калпави мотори.....за жалост, а най-голямата глупост беше да подпише до 2012 с еднодневка....Другия път да си наеме менажер ебаси.

Link to comment
Share on other sites

Хубав старт беше днес :). Поздравления за Ветел, има доста хляб в него, долколкото за преподписването на договорите всичко е така образно, че утре могат да се разтрогнат, не е проблем :)

Link to comment
Share on other sites

Фетел не е имал шанс с тия калпави мотори.....за жалост, а най-голямата глупост беше да подпише до 2012 с еднодневка....Другия път да си наеме менажер ебаси.

 

Калпав казваш бил мотора? :lol: Жалко, че е последния. Но не е заради това, че е калпав, ами затова, че ги потроши в катастрофи.

 

Ветел звучи малко като Гитлер и виски :)

Link to comment
Share on other sites

Ветел е в западна Европа, но тъй като ние сме бая далеч... сме си с Ф

АХХАХ ВХЙАХ$ КЙАХВ К$ЙАХК$Й АХВ КЙ$ХАХАХАХАХАХАХАХАХ АХ ХЙХКЙАХ$ АКЙ$Х АКЙХВ№$ КЙХАКЙДХ АКЙСДХ АКЙСХД КЙАСХ ДЙКАХСДЙ ХАСКЙДХКЙ

V се чете на като "Ф" понеже е немски. ХЙАХ АХЙК№ ХАК№$Й ХАКЙХААХХАХАХАХАХ ТОВА ОТИВА ВЪВ ВЕЧНИТЕ ЛОВНИ ПОЛЕТА!

Link to comment
Share on other sites

За мен беше тъпо състезания.Едвам не заспах пак.

 

Иначе някой хора гледам нов немски език измислиха :laughing: :laughing: :laughing:

Link to comment
Share on other sites

АХХАХ ВХЙАХ$ КЙАХВ К$ЙАХК$Й АХВ КЙ$ХАХАХАХАХАХАХАХАХ АХ ХЙХКЙАХ$ АКЙ$Х АКЙХВ№$ КЙХАКЙДХ АКЙСДХ АКЙСХД КЙАСХ ДЙКАХСДЙ ХАСКЙДХКЙ

V се чете на като "Ф" понеже е немски. ХЙАХ АХЙК№ ХАК№$Й ХАКЙХААХХАХАХАХАХ ТОВА ОТИВА ВЪВ ВЕЧНИТЕ ЛОВНИ ПОЛЕТА!

Аз лично съм чувал спортните коментатори в Испания и всички си го казваха с В... не съм особено запознат с немския, ама казвам това, което чувам. Имам позната във Франция, която ми каза същото... ти си се смей де, то не ти пречи.
Link to comment
Share on other sites

Аз лично съм чувал спортните коментатори в Испания и всички си го казваха с В... не съм особено запознат с немския, ама казвам това, което чувам. Имам позната във Франция, която ми каза същото... ти си се смей де, то не ти пречи.

Аз съм сигурен, че не си.

Link to comment
Share on other sites

Аз лично съм чувал спортните коментатори в Испания и всички си го казваха с В... не съм особено запознат с немския, ама казвам това, което чувам. Имам позната във Франция, която ми каза същото... ти си се смей де, то не ти пречи.

 

В Испания могат да му казват всякак ама той е Германец и там се чете и пише Фетел и тва си му е фамилията.

 

Един просто пример.И в Англия слагат ударението на Бербатов на е-то ама си е баш на о-то.И дай да викаме сега, че ние сме в грешка Англичаните са прави, че видиш ли те са като Господ.Баш тва искаш да ни убедиш.

Edited by jozo
Link to comment
Share on other sites

Аз съм сигурен, че не си.
Ми да си жив и здрав...

 

 

В Испания могат да му казват всякак ама той е Германец и там се чете и пише Фетел и тва си му е фамилията.

 

Един просто пример.И в Англия слагат ударението на Бербатов на е-то ама си е баш на о-то.И дай да викаме сега, че ние сме в грешка Англичаните са прави, че видиш ли те са като Господ.Баш тва искаш да ни убедиш.

Знам... аз не споря как е ПРАВИЛНО... за мен е така, както е в България.
Link to comment
Share on other sites

Един просто пример.И в Англия слагат ударението на Бербатов на е-то ама си е баш на о-то.И дай да викаме сега, че ние сме в грешка Англичаните са прави, че видиш ли те са като Господ.Баш тва искаш да ни убедиш.

 

Ама вие в тая тема сте в стихията си. Ударението на Бербатов е на А, а не на О.

Link to comment
Share on other sites

Няма да стане шампион, голям папагал е. Не може да поддържа постоянна скорост в обиколките. Кими колкото и да говорите, че няма хъс не е верно. Той е от хората които се пестят, няма смисъл да се напъва след като още след 9 старт, хората казаха: тази кола е дотук. Мислим за догодина. Ферари ги очаква един много тежък сезон, ако не им разрешът 3 кола, за Шуми. С тоя бразилец и испанец нищо хубаво не ни чака. Да бяха взели Фетел по-добре.

Link to comment
Share on other sites

Фетел е голям идиот :) В Япония последните обиколки въртя за НБО и чак като я направи миряса. Само дето Марк Уебър я подобри на предпоследната обиколка и му развали кефа :(

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Тропическа буря връхлетяла пистата и в момента карането е меко казано невъзможно

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...