Jump to content
BulForum.com

Movies


Veno

Recommended Posts

  • Replies 694
  • Created
  • Last Reply

Не е лошо да смените филма The Gendarme in New York (1965), защото е с ужасно качество.

Намерих доста по-добър вариант тук, където има и доста филми на Louis de Funes. За съжаление повечето без субтитри.

Link to comment
Share on other sites

Не мога да открия Species 2 и 3, линка от каталога води към OLD FTP, но там ги няма, няма ги и при филмите с буква S /там е само първата част/. Някой ако може да ми помогне да ги открия, ще съм много благодарен.

Ах, как ми липсва търсачката!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Руските филми ги НЯМА. Най-вероятно са изтрити при преустройството на сайта. :cry

 

Използвам случая да помоля админите, ако тези филми действително са загубени, поне да ги премахнат от базата данни. Защото сега през два-три дена някой пита къде са.

 

Някой знае ли от къде може да се дръпне ТОЗИ филм , търсих в дата-та и арената , но нещо не ми се отдаде да го намеря !

Благодаря предврително!

Link to comment
Share on other sites

хота ето този филм -> http://www.movies.co.jp/info.php?id=5245 ми се разминават картината и звука. някой от вас гледал ли го и има ли същия проблем, защото всички други филми си ми бачкат и имам чувство, че не е от кодеците :(

Link to comment
Share on other sites

ще е възможно ли в папките на филмите да се слага по един файл с инфо за самия release - codec, video/audio bitrate(kbps), frame rate(pixles), audio ch(има AC3-та, които са 2 канала)

gspot-a мисля, че може да export-ирва инфо за видео файловете

 

п.п. не уточнявам кой, защото мисля, че се подразбира.

Link to comment
Share on other sites

"The perfect man(2005)" => Искам да попитам понеже го има в дата-та ама като си го сваля и като го пусна да тръгва и ПЦ-то се ресва ... ако някой го е свалял и знае нещо по въпроса да сподели ... в локалния го няма ...

Link to comment
Share on other sites

Не знам дали още стои проблема с руските филми обаче този филм не ми го отваря. http://movies.co.jp:8083/Russian/Nochnoj.dozor.(2004)/

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

http://movies.co.jp/info.php?id=4765

 

при опит за Download ми дава:

Forbidden

You don't have permission to access /OLD_FTP/Moviez/Spanglish.(2004)/ on this server.

Additionally, a 403 Forbidden error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.

 

*Edit:

Всъщност като погледнах назад в темата и ми стана ясно... всичко.

Link to comment
Share on other sites

Искам да попитам, защо в последно време звука на филмите е толкова нисък? Някой може ли да ми каже, проблема във филмите ли е, или в моя комп?

Мерси предвърително!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Не мога да сваля първия филм за Хари Потър, защото има # в заглавието. Може ли някак си да го преименовате :)

Ползвам ReGet Deluxe.

 

Замени # със %23

Може да помогне.

Link to comment
Share on other sites

******,от 1-2седмици не работяр линковете за сваляне на филми някои има ли информация по тоя проблем. :confused :confused :confused

 

Mod EDIT: Моля те да се въздържаш от подобни жаргонни възклицания във форума. Прочети си Правилата на Форума, обърни внимание на първите 3 точки. Благодаря ти!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...