Jump to content
BulForum.com

Movies


Veno

Recommended Posts

И при мен е така! :angry1 Да не говорим, че скоростта е отвратително ниска и нета ту го има, ту го няма! :angry1 :angry1 :angry1 някой със същия проблем?

 

Доста сме със същия проблем :angry1 :angry1 :angry1

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 694
  • Created
  • Last Reply

Това е така защото се правят подобрения ли е ?

 

или

 

Въобще ще закриват страниците с филми, музика, игри и програми " Да не ставаме ЕВРОПЕЙЦИ".

 

И да си плащаме за всичко.

 

Ако някои знае бих го помолил да ме светне.

 

Весел ден.

Link to comment
Share on other sites

Нещо не мога да сваля 9 седмици и половина.

http://movies.co.jp/comments.php?id=2870

Като цъкна с флаш гета и ми дава червено хиксче веднага...защо така ?

при мен се сваля без проблем. аз съм с flashget 1.8

 

Искам да съобщя за един проблем.Когато пускам филма The pianist , субтитрите към него не съвпадат.Свалих 2-3 варианта , но при всеки се разминават с филма.Причина ?!?!!

bsplayer-a може да "премества" титрите с ms напре/назад. ако timecode-а е прекалено неточен, ще трябва да си ги синхронизираш с някоя програма

 

Не мога да сваля нито един филм. Линка за програмите пък въобще не е активен. Проблема само при мен ли е?

 

и филмите, и програмите са налице. каталога за филмите се промени, но си баца.

за програмите - все още са на .co.jp

Link to comment
Share on other sites

Аз въобще не стигам до теглене.

Единствено от страницата ми отваря форума.

Филмите и игрите ги отваря, като каталог, но не мога да отворя нито един филм или игра за да започна да свалям.

Изписва ми Connot find server.

За музиката и програмите ми изписва направо. Connot find server.

До сега съм нямал проблеми и може би от седмица и половина започнаха ..........

Link to comment
Share on other sites

Да това беше добро с рейтинга.

 

Имам проблем със свалянето на филмите.

На доста линкове ми изписва Cannot find server. Само при мен ли е така или и други имат такива проблеми.

 

Успех :D

Link to comment
Share on other sites

Тъй, явно тук ще да е мястото, де да попитам.

Та въпросвам, бастисахте сайта мувис.ко.джипи, та ся нищо не може са дръпне? Що тъй? Къв е чалъма? Че ми окошариха темичката, без отговор. Сигур правилата ще искат да чета...

Link to comment
Share on other sites

za6to po dqvolite ne moga da svalqm filmi koito zapo4vat s ''a'' :blink: :blink: :blink:

Link to comment
Share on other sites

При всички е така в момента не може да се свалят филми, предполагам е времено.

 

Май само от О надолу могат. Така беше и предния път.

Link to comment
Share on other sites

Причината е в 8081, което често прекъсва за известно време (както е в момента)....иначе с 8083, 8084, 8085 няма проблеми. Изчакайте известно време (дори и до утре ако трябва) и пак пробвайте с 8081.

Link to comment
Share on other sites

Файловете на "Little secrets", "Down periscope" и сериала "Carnivale" липсват. Особено последния доста отдавна го няма. Дали отново ще се върнат тези филми?

ЕДИТ; Liquid, напротив - файловете на 1-те два филма вече са ок, а за Карнавала -> на ГГБит съм и съм ги изгледала 2-та сезона, само реших да репортна за него във врз

Link to comment
Share on other sites

Файловете на "Little secrets", "Down periscope" и сериала "Carnivale" липсват. Особено последния доста отдавна го няма. Дали отново ще се върнат тези филми?

Ако си на гигабит може да гледаш Carnivale от техния локален сайт. Иначе не се надявай някой да ги попълни тези липсващи тук.

Link to comment
Share on other sites

аз искам да попитам какво по дяволите става с тоя сървар днес един епизот на декстър го свалям вече четири часа ебати гадната ебавка шшшшш пичове вземете се стегнете и оправете тоя нет най на края :angry: :angry: :angry: :angry:

Link to comment
Share on other sites

ALIEN ABDUCTION:INCIDENT IN LAKE COUNTY e povreden plz smenete go PLZ PLZ PLZ toq film igrae vajna rolq v jivota mi :P :P :D :D :bgrin: :bgrin: :tongue :tongue

 

 

 

 

samo da kaja kaf e problema.Svalqm go, puskam go s sqkvi playeri i nqma kartina samo zvuk i otgore na ekrana ima samo razni cvetni kvadrati deto migat :D :D :P . a ako go pusna online ne 6te da tragva

 

 

P.S.mai se izrazih malko bai ganyovski :P :D :D

Link to comment
Share on other sites

нещо правят по саита сигорно или има някакви ограничения незнам но това е един начин да свалиш филм въпреки проблемите.

 

1.Пускаш филма да се плаива онлаин като тръгне доло се появава зелена та иконка на DirectVobSub

 

2.Двапъти с мишката отгоре. Показва се прозореца на програмата

 

3.После копирате съдържанието на полето отстрани на бутона open трябва да е нещо такова

\\169.254.10.102\Movies2\Breakfast.on.Pluto.(2005)\dmd-bopluto-cd2.avi

 

4.после е лесно или в празна страница го пеиствате и чакате браузера да си съврши работата или в програмата със която сваляте

 

ако питате мен проблема е временен и ще може да се сваля скоро но ако някои има зор това е един начин

да си дръпнете филмчето

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...