Jump to content
BulForum.com

Movies


Veno

Recommended Posts

  • Replies 694
  • Created
  • Last Reply

Много ще ви бъда благодарен ако успеете да ми помогнете!!!

Когато кликна върху линка ми излиза началната страница на warez.ru на руски език :( .Никакви филми,нищо :(

Link to comment
Share on other sites

забелязах, че на филмите които няма коментари вече не могат да се слагат

Да бе.Тва е много гадно,защото на новите филми които се качват не може да се дава коментар.А пък аз някой път са ориентирам по коментарите,дали да гледам или да не го гледам филма.Това ще е хубаво да се върне :)

Link to comment
Share on other sites

Да бе.Тва е много гадно,защото на новите филми които се качват не може да се дава коментар.А пък аз някой път са ориентирам по коментарите,дали да гледам или да не го гледам филма.Това ще е хубаво да се върне  :)

Това нещо е дъвкано и предъвквано поне 5 пъти в същата тази тема, в която пишете. Тъй като никой от нас няма нищо общо с японската писменост и култура (или ако има са единици) ;) коментари НЯМА ДА ИМА! Поне на този етап.

Link to comment
Share on other sites

Хубаво ве като не може да се пускат коментари за кво на някои нови филми като например war of the world има над 20 коментара.Как така някои филми могат да се пускат на други не

Link to comment
Share on other sites

Преди 2 дни си свалих "War of the worlds" и, когато го пуснах не тръгна. Проверих, но нямам проблем с кодеците. Някой ако може да ми помогне ште съм му благодарен. :D

Link to comment
Share on other sites

Преди 2 дни си свалих "War of the worlds" и, когато го пуснах не тръгна. Проверих, но нямам проблем с кодеците. Някой ако може да ми помогне ште съм му благодарен. :D

Дай малко повече инфо.Като го пуснеш (на коя програма ? ) пише ли ти нещо или ти дава само черен екран ?

Link to comment
Share on other sites

Абе, някой попита за руските филми, ама му клоузнаха топика. Та и аз да попитам къде са, например много ми се гледа :8083/Russian/Samogonshchiki.(1961)/. Става дума за порт :8083

Link to comment
Share on other sites

Абе, някой попита за руските филми, ама му клоузнаха топика. Та и аз да попитам къде са, например много ми се гледа :8083/Russian/Samogonshchiki.(1961)/. Става дума за порт :8083

 

Не знам какво става с 8083, и на мен много ми се иска да го пуснат :cry

 

Конкретно обаче филма "Самогонщики" го има и на друго място - ето ТУК.

А пък ТУК има още едно филмче със същите герои (Никулин, Вицин, Моргунов) - казва се "Пес Барбос и необычный кросс"

 

:)

Link to comment
Share on other sites

Първия диск от Star Wars: Episode VI - Return of the Jedi е повреден.

Не може да тръгне с никъв плейър.Пробвах с BSplayer и Media Player.Нестава дава няква грешка.Мислех проблема да не е от свалянето ама не е.Пробвах да го пусна онлайн с BSplayer и пак същото.Оправете го тва :)

Link to comment
Share on other sites

Първия диск от Star Wars: Episode VI - Return of the Jedi е повреден.

Не може да тръгне с никъв плейър.Пробвах с BSplayer и Media Player.Нестава дава няква грешка.Мислех проблема да не е от свалянето ама не е.Пробвах да го пусна онлайн с BSplayer и пак същото.Оправете го тва :)

при мен тръгва, проблема е в теб

Link to comment
Share on other sites

Първия диск от Star Wars: Episode VI - Return of the Jedi е повреден.

Не може да тръгне с никъв плейър.Пробвах с BSplayer и Media Player.Нестава дава няква грешка.Мислех проблема да не е от свалянето ама не е.Пробвах да го пусна онлайн с BSplayer и пак същото.Оправете го тва :)

Кажи каква грешка ти дава. А от кога не си си слагал по-нови кодеци?

Link to comment
Share on other sites

Кажи каква грешка ти дава. А от кога не си си слагал по-нови кодеци?

Ми като пусна първия диск ми дава тази грешка

и след това още една

 

Аз съм с BSPlayer.Pro.v1.32.Build.820

Втория диск ми го зарежда без проблеми.Ама първия ми дава тея грешки.

Link to comment
Share on other sites

Гледам че е оправен проблема с коментарите.Погледнах някои от последно качените филми на които няма нито 1 коментар и видях че вече може да се пише :D

 

Но никой не ми отговори от къде може да идва проблема с Star Wars!? :confused

 

Ми като пусна първия диск ми дава тази грешка

и след това още една

 

Аз съм с BSPlayer.Pro.v1.32.Build.820

Втория диск ми го зарежда без проблеми.Ама първия ми дава тея грешки.

Link to comment
Share on other sites

Гледам че е оправен проблема с коментарите.Погледнах някои от последно качените филми на които няма нито 1 коментар и видях че вече може да се пише :D

 

Но никой не ми отговори от къде може да идва проблема с Star Wars!?  :confused

На мен също ми тръгва със същата програма като твоята. Но пък на мен не ми тръгват 2-рия диск на 2-рата част *същия филм) , както и 2-та диск-а на 1-вата част :huh: . Грешките - излиза ми онова "Don't send error ..."Мисля , че го знаете. Някой да знае как мога да го оправя ?

Link to comment
Share on other sites

Има програми , които поправят файлове от формата AVI (divfix примерно) ,

аз така като не си сваля нещо докрай или има некав проблем си го рипейрвам.Що не вземете да пробвате и вие???

Link to comment
Share on other sites

На мен също ми тръгва със същата програма като твоята. Но пък на мен не ми тръгват 2-рия диск на 2-рата част *същия филм) , както и 2-та диск-а на 1-вата част  :huh: . Грешките - излиза ми онова "Don't send error ..."Мисля , че го знаете. Някой да знае как мога да го оправя ?

Аз се оправих като преинсалирах БСплейъра.Но този файл си оства "бъгнат" щото ако се опитав с медия плеър или да го копирам местя наляво на дясно дава грешка :)

Link to comment
Share on other sites

Има програми , които поправят файлове от формата AVI (divfix примерно) ,

аз така като не си сваля нещо докрай или има некав проблем си го рипейрвам.Що не вземете да пробвате и вие???

Пробвах - не стана. Освен това , на всяка програма като пусна някой от тези дискове , не тръгва, като показва същия проблем :blink:

Link to comment
Share on other sites

Имам проблем със Stealing Beaty

Свалих първата част и няма звук? :huh:

И щото преди като свалих Head in the Clouds (пак от там), първата част беше супер зле и не свалих втората. Та трябва ли да се свалят и двете или е нещо друго??

Link to comment
Share on other sites

Пуснах първия диск на филма и нямам проблем.Върви си добре и има звук.Проблема ти е в кодеците или настройките на звука.

Link to comment
Share on other sites

OK, sorry! Обаче кви кодеци ще ми помогнат в случая? До сега всичко си е тръгвало! :huh:

 

Edit: ша погледна в другата темичка! ;)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...