Jump to content
BulForum.com

Movies


Veno

Recommended Posts

Имам следния проблем : когато си пусна да гледам филми online от warez или от mbox субтитрите ми са някакви йероглифи,а не са на БГ.Имам инсталиран K-Lite Codec pack и DirectVob Sub.Това стана преди няколко дни,отначало си помислих ,че проблема не е у мен,но сега съм сигурен че е обратно.Преди това не съм имал проблеми с гледането на филми ,както от уарез ,така и от мбокс.Моля някой ,ако е наясно да подскаже малко.

 

П.С. Sorry,ако е имало подобно запитване ,но не ми се търси 17 страници.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 694
  • Created
  • Last Reply
Имам следния проблем : когато си пусна да гледам филми online от warez или от mbox субтитрите ми са някакви йероглифи,а не са на БГ.Имам инсталиран K-Lite Codec pack и DirectVob Sub.Това стана преди няколко дни,отначало си помислих ,че проблема не е у мен,но сега съм сигурен че е обратно.Преди това не съм имал проблеми с гледането на филми ,както от уарез ,така и от мбокс.Моля някой ,ако е наясно да подскаже малко.

 

П.С. Sorry,ако е имало подобно запитване ,но не ми се търси 17 страници.

Оправи си настройките на VobSub. Направи си шрифта да ти е на cyrillic

Link to comment
Share on other sites

"BeCooL" sa6to e precakan nqma zvuk moje li nqkoi da mi kaje za6to ili ako moje nqkoi da mi kaje ot kade da si izteglq nai poslednite DivX kodeci a???

Link to comment
Share on other sites

"BeCooL" sa6to e precakan nqma zvuk moje li nqkoi da mi kaje za6to ili ako moje nqkoi da mi kaje ot kade da si izteglq nai poslednite DivX kodeci a???

То не виждам как си го свалил от warez-a след като няма нищо на него в момента (и явно за дълго) :lol:

Link to comment
Share on other sites

kato vlqza v linka na luckyto sq dowload li se dava (ama 4e glupav vapros) 6totot da NE OBARKAM NE6TO

 

sa6to taka predi da mahnat wareza si izteglih 80 dni okolo sveta

 

i toi sa6to nqma zvuk

 

pak imam edin star film o6te ot predi meseci piqniq maistor toi pak si e ok

 

abe za tezi kodeci kato dadoh install i me pita za nqkav IP adres ama az ne poso4ih sa6to taka i port i tova ne poso4ih sq 6te stane li ne6to

Link to comment
Share on other sites

abe za tezi kodeci kato dadoh install i me pita za nqkav IP adres ama az ne poso4ih sa6to taka i port i tova ne poso4ih sq 6te stane li ne6to

 

Оффф пак проблема с кодеците !!!

 

1. klcodec 2.34 Full

2. DivXG400 2.7

3. AC3 Filter

4. WM9Codecs (ако сте с 98 се слага задължително, заедно с WM 9.0 за да Ви вървят филмите Online ... :-) )

 

Повярвайте ми проблем не съм видял с отваряне, разчитане и плейване на филми :-) .

 

П.П. Може би това не е пост за ТУК, има си специална тема за кодеци. И там ще го сложа.

П.П.2. Много хора много мнения, но моето е изпитано. Вече съм админ и работя по зали 5 година. Не съм видял проблеми с този избор на кодеци :-)

Link to comment
Share on other sites

Не мога да сваля Star Wars Episode:IV ; V VI! :cry Тия трите части нещо са развалени! Като натисна бутона DOWNLOAD ми показва че нямало такава страница(the page cannot be found) :cry тъкмо се заребих по филма а то кво стана... :cry

Link to comment
Share on other sites

Как се процедира с .bin файлове? Опитах се да го отворя с BSP Player-a, който ползвам по принцип но не става... Като го отворя с Daemon Tools - нещо не ми вдъхва доверие...

Link to comment
Share on other sites

Как се процедира с .bin файлове? Опитах се да го отворя с BSP Player-a, който ползвам по принцип но не става... Като го отворя с Daemon Tools - нещо не ми вдъхва доверие...

Може да не ти вдъхва доверие, но това е най-разпространения начин - така че си използвай Daemon Tools-а и си го пусни, но с едно на ум, че качеството е лошо.

А иначе има много теми, в които сме говорили за това как се процедира с bin файловете - потърси следващия път преди да постнеш.

Link to comment
Share on other sites

Еми .bin обикновено са виртуални дискове , колкото и да искаш BSPlayer няма да ги отвори ... ползваи даемон тулс... или някаква подобна програмка :)

Link to comment
Share on other sites

Имам проблем с American History X.Филма дава някъв отвратителен лаг през 20 секунди.Като го пусна с Avi preview и ми дава голямо разминаване на видео и аудио фрагментите.Свалих го от нашия сървър.Някой може ли да каже как да го оправя или от къде да го дръпна с хубаво качество

Link to comment
Share on other sites

да докладвам едно проблемче с филма The Prophecy - като дам download(от търсачката знаете къде :rolleyes: ) се опитва да го сваля от Movies14, обаче той се намира в Movies13. Сега съм видял този филм - възможно е да има и други такива.

Link to comment
Share on other sites

да докладвам едно проблемче с филма The Prophecy - като дам download(от търсачката  знаете къде :rolleyes:  ) се опитва да го сваля от Movies14, обаче той се намира в Movies13. Сега съм видял този филм - възможно е да има и други такива.

 

Същият проблем има и с филма Името на розата. Като го пуснеш да се плейва не го намира, защото е в друг рак

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

имам проблем с едно филмче от 1993 Fugitive . Значи проблема е следния при гледане online филма стартира от CD2 а при сваляне на CD1 не може да се стартира? :unsure:

Link to comment
Share on other sites

аз пък имам проблем с 'кика' на алмодовар. 15-тина сек след началото звукът изчезва. ако някой има идеи .....

 

оправи се. проблема бил в моя телевизор.

Link to comment
Share on other sites

Някой има ли обяснение защо първата част на филма City.of.Women.(1980) / la.citta.delle.donne.1980.cd1-qix.avi/ е някакъв сегмент от едва 30 MB и така си е качена?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...