Jump to content
BulForum.com

Movies


Veno

Recommended Posts

Дръпнах ги и двата филма... при мен си работят на 100% - нямам никакви проблеми с нито един от двата.

Аз съм със K-Lite Codec Pack 2.36 Full, Вие ако искате си изтеглете новия - K-Lite Codec Pack 2.40. Филмите съм ги теглил с FlashGet и ги пуснах да ги гледам на Windows Media Player.

Проблема го търсете при Вас.

Успехи и останете със здраве.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 694
  • Created
  • Last Reply
Дръпнах ги и двата филма... при мен си работят на 100% - нямам никакви проблеми с нито един от двата.

TAZ ако не си изтрил Boogeyman,пусни му един

GSpot да видим какво иска,за да не го тегля и аз!

Link to comment
Share on other sites

Може ли някой да ми обясни, защо филмите в уарез.ру се качват първо във бин формат, а след незнам колко си време ги рипват? :confused Не може ли още преди да ги качват, да ги рипнат от бина? :confused

Link to comment
Share on other sites

Може ли някой да ми обясни, защо филмите в уарез.ру се качват първо във бин формат, а след незнам колко си време ги рипват? :confused Не може ли още преди да ги качват, да ги рипнат от бина? :confused

Да, мога - първо като излезе един филм по кината и се записва с камера - тъй като им е по-лесно, а и се стремят колкото е възможно по-бързо да разпространят филма - го качват както си е записан от камерата - най-често VCD и в много редки случаи SVCD. За да е по-компресиран файла го правят на bin и cue. За да се енкодне (не рипне) един филм в друг формат - най-често avi е нужно време и доста играчка, защото при един бърз енкодинг може да се получи разминаване на звука с картината, а и като енкодват филма се използват и филтри за изчистване на звука, оправяне на образа и т.н. Това определено не става за 30 минути, а и за тази работа си има доста обиграни вече в това начинание групи или екипи - както искаш го наречи.

Ако питаш защо веднага не се качат DVD Screener-и и DVDRip-ове.... отговора е прост, още не са излезнали от студията и не са ги откраднали хората, които пък се занимават с това. Стандарта е до 3 месеца след като дан.ден филм е пуснат по кината в Щатите да се появи DVD Screener-а, а един месец след това и DVDRip-а. Но това също зависи и от интереса към филма и от това дали има важни, за киноиндустрията, мероприятия като фестивали, годишни награди на дадена Академия и т.н.

Надявам се това да е изчерпателен отгорвор. ;)

 

penetrating - изтрих го още снощи, като го прегледах и видях, че върви, но ще го изтегля отново.

DJ CyberGod - за нищо ;)

Link to comment
Share on other sites

На филма "Операция Ы и другие приключения Шурика" липсват последните 30-тина минути. Ако някой има желание да го замести с пълната версия, ето ed2k линк:

 

ed2k://|file|Operacia%20bl%20i%20drugie%20prikljuchenija%20Shurika.avi|742985728|19FA934316B27BEDC731F55F6E1E4435|/

Link to comment
Share on other sites

Погледнете, вижте и си кажете мнението!

 

Movies@warez.ru

 

Това е мястото и където можете да споделите за проблеми при сваляне или дефекти по филмите!

Ако имате проблеми с даден филм, много ще е полезно да споделите с нас кой е точно филма, какви кодеци имате инсталирани и какъв Download Manager използвате.

Благодарим Ви!

 

Imam problem sas svalianeto na Hitch CD1 i oshte niakolko drugi - izliza mi slednoto saobshtenie: File download was not completed successfuly server has internal error. Svaliala sam drugi filmi predi i ne e imalo problem - kakva moje da e prichinata za tova sega?

Link to comment
Share on other sites

защо много филми не могат да се гледат онлайн. натискам play online отваря си в нов прозорец плейьра обаче филмът не тръгва.

ето и последният приемер:

http://www.warez.ru/watch_movie/play.php?a...(1983)/&f=f.wmx

това са всички филми, които като отида на самба сървъра и не ми се отваря папката (access denied) с тези филми, а те не са никак малко и оттам не могат да се гледат онлайн.

Link to comment
Share on other sites

Dennis the Menace .В началото върви добре и по средата на филма субтитрите започват да се разминават и филма се разваля.

Link to comment
Share on other sites

това са всички филми, които като отида на самба сървъра и не ми се отваря папката (access denied) с тези филми, а те не са никак малко и оттам не могат да се гледат онлайн.

какви хора сте вие? някой няма ли да отговори най-накрая? :angry:

Link to comment
Share on other sites

какви хора сте вие? някой няма ли да отговори най-накрая? :angry:

Аз лично смятам, че сме добри хора! Защо не отговаряме ли... защото в първият пост от тази тема има едни изисквания, които е добре да напишеш - малка информацийка за твоята машина, с какво гледаш, кои кодеци и т.н., за да не ни се налага да се правим на водещи от телевизия "Канал 2001". Трудна е професията им. ;)

Ако споделиш малко повече инфо с нас може и да ти помогнем.

Благодаря ти!

Link to comment
Share on other sites

Ами айде и аз да си пусна оплаквателното.Не мога да сваля "Полет над кукувиче гнездо".А филма е култов и много ще ме яд ако не успея да го гледам.

Ето и линк http://www.warez.ru:8081/Movies10/One.Flew...;s.Nest.(1975)/

 

предполагам, че не можеш да дръпнеш видео файловете (*.avi), а с останалото в папката нямаш проблеми .... а също така предполагам, че ползваш flashget :D

... ами проблемът май ти е т'ва # в името на файла. вече не помня дали новата версия на flashget-a го чете, но определено е от него ;)

 

пробвай някой друг download manager или опитай с най-новата версия

 

::edit::

 

мдаа, с 1.65 захапва. сложи си нея. май я има на warez.ru

Link to comment
Share on other sites

Първо се извинявам, ако някой вече е питал (търсих, но не видях моя проблем).

Значи...почнах да свалям 2-та диска на Resident.Evil.Apocalypse и първо се изтегли 2-рият - Resident.Evil.Apocalypse.2004.DVDRip.XviD.AC3.CD2-WAF.avi

Реших да видя какво е качеството, но компа ми се фризира винаги още в началото (преди да изкара картина), независимо дали го пускам с медия плеъра или с друг плеър. Възможно ли е да е от липсващ кодек /имам K-Lite 2.33 (вероятно вече е малко стар) + още един пакет/ или е проблем в изтеглянето или на самия филм?

Едит: Само да добавя....изтеглил съм го с Flashget, пускам го под 98SE(с всички останали филми нямам проблеми). Има ли смисъл да го тегля пак, при положение, че не е в архив (който да е прецакан)....все пак съм на достъпна и един филм го тегля бая време.

Свали си най-добре първо по-нови кодеци за K-Lite в момента са 1.27.Аз пък ползвам AceMegaCodecsPackPro 6.03.rar и хич не са лоши. Свалял съм го филма от тук и съм нямал проблем.

Благодаря за инфото....май наистина ще да е от тях, защото фризирането става и с другия диск на филма. Сега ще дръпна и двата пакета (всъщност точно тях ползвам, но са по-стари версии).

Link to comment
Share on other sites

Свали си най-добре първо по-нови кодеци за K-Lite в момента са 1.27.Аз пък ползвам AceMegaCodecsPackPro 6.03.rar и хич не са лоши. Свалял съм го филма от тук и съм нямал проблем.

Link to comment
Share on other sites

Не мога да отворя старите епизоди на Междузвездни Войни и да си ги сваля. Какъв е проблемът и съответно решението?? :confused

Благодаря за вниманието. B)

Link to comment
Share on other sites

Аз лично дръпнах няколко филма и всичките вървят със супер качество!!! :tongue Само че ме мързи да дърпам и би ми било по-удобно да ги гледам On-line! Само че като му дам PLAY ON-LINE чакам, чакам никъв филм не тръгва :confused :cry !!! Що така??? :confused Може би съм на твърде евтина тарифа, за да гледам On-line!!??

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...