Jump to content
BulForum.com

Movies


Veno

Recommended Posts

[az imam malak problem s filmite koito iskam da gledam online.filma tragva no niama subtitri a v sarvara gi ima ama ne tragvat ne6to a i ne znam kak da gi izkaram na windows mewdia player.a filma online mi tragva vinagi s nego.kajete kakvo da pravia>blagodaria

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 694
  • Created
  • Last Reply

Между другото да попитам: имам най-новият документален филм на Мадона (продължението на "В легло с Мадона") : I'm going to tell you a secret 2005, 1,4MB, как мога да го кача, или как мога да се свържа с някои за да го качи?

Link to comment
Share on other sites

Между другото да попитам: имам най-новият документален филм на Мадона (продължението на "В легло с Мадона") : I'm going to tell you a secret 2005, 1,4MB, как мога да го кача, или как мога да се свържа с някои за да го качи?

 

той е качен, нищо че го няма в каталога

Link to comment
Share on other sites

Аз имам един въпрос и ще съм много благодарна ако някой ми помогне!Начи аз съм абонатн на ГИГАБИТ и филмите и от двата локални саита ми вървят много добре online но нямат субтитри,а пише че имат!Трябва да кажа че преди филмите ми тръгваха със субтитри,но трябваше за около месец да спра нета и наскоро го пуснах на ново!Благодаря предварително :)

Link to comment
Share on other sites

Аз имам един въпрос и ще съм много благодарна ако някой ми помогне!Начи аз съм абонатн на ГИГАБИТ и филмите и от двата локални саита ми вървят много добре online но нямат субтитри,а пише че имат!Трябва да кажа че преди филмите ми тръгваха със субтитри,но трябваше за около месец да спра нета и наскоро го пуснах на ново!Благодаря предварително :)

 

по принцип ти тръгват, ако в самата папка на филма, който stream-ваш има титри със същото име както е филма. ако ли не, изтегли си ги от някъде и после задай (в зависимо какви кодеци имаш и какво ползваш) мястото на харда, където си ги свалил(а)

Link to comment
Share on other sites

Аз имам следния въпрос!Начи като записвам филми на обикновенни дискове коитто са 700МB има някои които не ми са хващат защото са точно 700 или 1,2МB повече!Как може тоя проблем да се оправи!?

Link to comment
Share on other sites

Тва с надписите си го ползвам..ефикасно е.

НА мен на неро-токато му дам да запише нещо поголямо от паметта на цд-то ме пита.do you want the cd to be finalyzed или нещо от сорта и аз му давам йес и сичко си е както трябва.

Link to comment
Share on other sites

Аз имам следния въпрос!Начи като записвам филми на обикновенни дискове коитто са 700МB има някои които не ми са хващат защото са точно 700 или 1,2МB повече!Как може тоя проблем да се оправи!?

 

Ако ползваш Неро,преди да запишеш филм да кажем 702 мв на диск 700,от долу на прозореца more>write method - Disc-at-once.По този начин ще ползваш овърбърна! И не записвай на максималната разрешена скорост,а 1-2 степени по-надолу.

Link to comment
Share on other sites

A какъв е енкодинга изобщо на субтитрите на филма Lone Wolf McQuade. :blink: Опитах всякакви познати ми видове енкодинг и така и не успях да ги направя, за да се четат на БГ. Някакви идеи?

Link to comment
Share on other sites

Имам проблем с филма Sympathy for Mr. Vengeance (2002)

Ако някои може да ми каже дали е в мен проблема или не ще съм му много благодарен.

 

П.С. пробвах със различни плеиъри и кодеци но без резултат

Някъде при теб е проблема,защото при мен си върви!Деинсталирай всички кодеци които ги имаш, да не би да е станало някакво мазало докато си пробвал и качи някой от последните пакети!Би трябвало да тръгне!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Амм имам следния проблем......Значи гледам сериала Smallville и до края на 4 сезон нямам никакви проблеми обаче след това епизодите от 5 сезон ми дава че неможе да ги отвори.....пробвах и с WMP и с BS player и пак неще......някой има ли подобни проблеми ??? :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Ка'т стана вапрос за петък икам да питам от каде мога да си сваля the next friday с Ice Cube .Димек 2 част на Friday.Също та щъ ва питам от каде да си сваля Mad race i CasseyLane save the world :punk :confused

Link to comment
Share on other sites

Imam problem si epizodite na Smallville Sezon 5.Vsi4ki osven 10ti epizod ne mogat da se gledat!

Link to comment
Share on other sites

Да пиша за проблем с филм, ама то е повече проблем в качването на филма.

За какво става дума - тръгвам да свалям Ваилон 5 сериала и излиза, че качения на сървъра епизод 2 от сезон 1 - The Long Road не е епизод 2 на сезон 1 на Вавилон 5. Той е от сериала Crusade, който е продължение на сериала под друго име. Истинския епизод се казва Soul Hunter.

Тук са описани всички епизоди на сериала.

Ако някой може да качи истинския епизод от първи сезон ще съм благодарен.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...