Jump to content
BulForum.com

Movies


Veno

Recommended Posts

  • Replies 694
  • Created
  • Last Reply
Имам проблем с 20 епизод на 2 сезон на сериала One Tree Hill - когато го сваля и се опитам да го гледам не ми тръгва - пробвас BS player, Media Player, RealPlayer, но нищо :wtf:

от къде го сваляш?От movies.co.jp li?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
А аз имам въпрос:

Как се гледад филми в .bin и .cue формат? С коя програма да ги отворя

Трябва да ги "mount"-неш с Daemon Tools или с Alcohol 120% и после гледаш с player-а

Link to comment
Share on other sites

Forbidden

You don't have permission to access /OLD_FTP/Moviez/Sophie's.Choice.(1982)/ on this server.

Additionally, a 403 Forbidden error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.

 

Филма е изтрит.Някой трябва да го качи на ново :)

Link to comment
Share on other sites

awe hora e basi gadosta predi gamez-a ne mi se otvarqshe no ve4e i moviez.co.jp ... otvarq mi nqkaf drug sait qponski ili neshto takoa deto nqma nishto obshto s toq na evrocom za filmite kak stana tva we ??---nekoi ako moje da pomaga pls 4e mi se gledat pone filmi

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

някои може ли да ринеймне training day,защото във името на .ави файла фигурира този # знак и имам проблеми със свалянето му с регет делукс :)

Link to comment
Share on other sites

някои може ли да ринеймне training day,защото във името на .ави файла фигурира този # знак и имам проблеми със свалянето му с регет делукс :)

 

А си мисля че и поради тази причина не може да се гледа онлаин ;)

Link to comment
Share on other sites

Значи две забележки за Top Gun :

1. Според мен снимката на филма не е много точна. Мога да предложа тази.

2. Линка към саундтрака не е оправен.

Link to comment
Share on other sites

SIDEWAYS e изтрит! Ако може, да се качи отново!
Link to comment
Share on other sites

не мога да сваля този филм. гетрайт-а стигна до 10% и след това постоянно изписва 'disconnected from server' и така от вчера вечерта.

Link to comment
Share on other sites

Въпреки, че ме наляга мазен скептицизъм като гледам, че отговори от администрацията в тази важна тема липсват, все пак пиша тук, че.. последна надежда, какво да се прави. :)

 

Искам да сваля филма Сталкер, но папката "Russian" на 8083 явно е затрита или преместена (?).

Ще съм ужасно благодарен на някаква информация дали и къде мога да го намеря този филм по еврокомската мрежа (че DC-то ще ме влачи 5000 часа).

 

Предварително благодаря.

Link to comment
Share on other sites

Искам да ви попитам в момента свалям The Patriot 2-та диска. Със флашгет съм и не мога да свалям 2-та файла едновременно. Долу ми дава ерор. Иначе 1 по 1 може..Това съм го забелязал че не е само със филмите. Някой да знае нещо по въпроса ?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...