Jump to content
BulForum.com

Movies


Veno

Recommended Posts

Имам някакав проблем със субтитрите от японеца.Свалям ги и като ги отжоря дава някаква грешка.Файла който свалям е някаква питанка,а не както преди!Някой знае ли за какво става въпрос?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 694
  • Created
  • Last Reply

Здравейте!

Виждам, че цялата секция с руски филми я няма. Липсва например:

/Russian/Bumer.(2003)/

/Russian/Brat.(1997)/

/Russian/Burnt.by.the.Sun.(1994)/

и така нататък. Ще ги оправите ли?

Link to comment
Share on other sites

Хубаво сменихте версията на V for Vendeta с по-хубава ама къде изчезна първата,защото вече свалих първия диск,а вторият ми е на 87% :(

Link to comment
Share on other sites

Нещо линка за "Ночной дозор (2004)" не бачка. А и както гледам, цялата директория Russian я няма. :wacko:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Нещо линка за "Ночной дозор (2004)" не бачка. А и както гледам, цялата директория Russian я няма. :wacko:
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 4 weeks later...
Здравейте!

Виждам, че цялата секция с руски филми я няма. Липсва например:

/Russian/Bumer.(2003)/

/Russian/Brat.(1997)/

/Russian/Burnt.by.the.Sun.(1994)/

и така нататък. Ще ги оправите ли?

 

kwo stawa s ruskite filmi ste gi bude li :angry1

 

Хайде и аз да се присъединя отново към питането за руските филми.

Някой модератор или администратор няма ли да освети малко въпроса?

Ще можем ли да ги сваляме или не? Ако ще можем - някакъв срок, в който да се оправи /Russian/ папката?

Link to comment
Share on other sites

Руски филми няма да можете да сваляте за сега, така че моля Ви не пишете 100 мнения по този въпрос, когато има възможност - ще се пусне тема или ще пиша отново тук, че са се появили.

Благодаря.

Link to comment
Share on other sites

imgz0000gl1.png

 

:blink:

 

не знам към кого точно да се обърна, затова го слагам тук с цел да го види.

нека пише pm и да не се разводнява топик-а.

(... and pls don't reply to this post)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

Айди някой да погледне този филм Тук снощи го пуснах да се сваля свалих малко спрях го сега исках да продължа да го свалям но ми изписва

Service Temporarily Unavailable

The server is temporarily unable to service your request due to maintenance downtime or capacity problems. Please try again later.

 

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.

 

 

--------------------------------------------------------------------------------

 

Apache/2.0.49 (Unix) Server at movies.co.jp Port 8084

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Чудих се в коя графа да пиша и си избрах тази :) Значи,кога се получава субтитрите да не излизат на български,ами на ... и аз не знам на какъв език?Скоро преинсталирах Windows-a и сложих някаки други codecs,ама аз не мисля че е от тях.Съмнявам се да не е от едно дето си го сложих-Metapad.Там като пиша на български и като save-на документа после пак така ми излиза като го отворя.А не мога да деинсталирам Metapad-a защото го няма никаде инсталиран,нито в регистритата :( Но аз не съм сигурен дали е от него!Вие какво ще кажете?

Link to comment
Share on other sites

Здравейте! Не знаех къде да попитам и за това питам тук: Някой знае ли програма, чрез която да мога да гледам nbc? Ще съм ви много благодарен ако ми отговорите по-скоро, защото до 25 септември трябва да съм го нагласил. Благодаря ви много! :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...