Jump to content
BulForum.com

Movies


Veno

Recommended Posts

Свалих exe-то за кодека, както е писал Dreamer

 

(Poradi izkljuchitelnata genialnost na XviD developerite filma, koito e praven s tozi release na codeca XviD-04092002.exe ne moje da se gleda na novite versii. Zatova trqbva da polzvate tazi versiq za Vreme Razdelno...

 

- Dreamer)

 

 

, но въпреки това не мога да пусна "Време разделно". Кодекът не може да се регистрира и дава грешка. Някой успял ли е да го излъже?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 694
  • Created
  • Last Reply

Имайте търпение - филмите не са изтрити скоро ще можете да си ги изтеглите.

Благодаря Ви за проявеното разбиране и търпението.

Link to comment
Share on other sites

Имайте търпение - филмите не са изтрити скоро ще можете да си ги изтеглите.

Благодаря Ви за проявеното разбиране и търпението.

A shte kajesh li kolko skoro shte e za da znam koga shte moga da go drapna

http://movies.co.jp/info.php?id=4729

Link to comment
Share on other sites

ov3rm4n забележи че пича е абсолютен новак; и все пак за 2 дена има вече 20 поуста. Супер продуктивен, аз за 1,5 години едвам успях да съчиня 50-60; как стават тия неща...А иначе нямяме търпение за Sky High, по-бързо да го възстановите, че там участват любимите ми актриси:))

Link to comment
Share on other sites

А ве при мен възникна някъв проблем ...... цяла вечер свалях (и цял ден ) филма KINGDOM OF HEAVEN от MOVIES.CO.JP и преди около половин час ми спря ....... свалям го с Flash Get и просто спря ....... никакъв довнлоад ... ?!? Изключих Фласх Гет-а и пак го включих , но промяна няма .... ?!? чаках 30 мин и пак промяна няма ..... даже незнам дали са 30 мин , защото преди толкова тръгнах да го свалям и сия 2та диска запецнаха на по 50 и 53 % :angry1 Някой ако има представа закво се прецака така И КАК БИХ МОГЪЛ ДА ГО ОПРАВЯ ще съм му МНОГО благодарен :blink:

Link to comment
Share on other sites

На мен също не ми бачка даунлоуда от сайта за филми сигурно е няква профилактика тряя да се опрви скоро

Link to comment
Share on other sites

И на мен от вчера (30.07) на обяд ми спря връзката с movies.co.jp:8080. Иначе от другите портове продължавам да тегля. Някой да знае кога тва ще се оправи?

Link to comment
Share on other sites

Този филм, изтрит ли е от сървъра?

 

Cobra (1986)

191.jpg

Link to comment
Share on other sites

като опитам да сваля 'обратен завой' ми дава:

 

Forbidden

 

You don't have permission to access /Movies15/U.Turn.(1997)/ on this server.

 

Additionally, a 403 Forbidden error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.

Apache/2.0.50 (Unix) Server at movies.co.jp Port 8080

 

някакви идеи?

 

вече е наред :D

Link to comment
Share on other sites

Този филм, изтрит ли е от сървъра?

Никога нищо не е изтрито от сървъра.

Link to comment
Share on other sites

Значи имам проблем с един филм, а именно Monster-in-law. Свалих филма, но като го пусна нямам титри. Кодеци си имам и другите филми си вървят без проблеми. Some help please... :P

Link to comment
Share on other sites

Значи имам проблем с един филм, а именно Monster-in-law. Свалих филма, но като го пусна нямам титри. Кодеци си имам и другите филми си вървят без проблеми. Some help please... :P

Еми все пак филма е в *.bin формат. Трябва ти няква програма дето си пуска отделно субтитри (които трябва да си свалиш отдругаде. Пробвай в датата или http://subs.unacs.bg/). Аз ползвам DirectVobSub.

Link to comment
Share on other sites

някой скоро опитвал ли се е да свали заразно зло 2, щото аз от 2 дена опитвам и нищо :( ! с други филми нямам проблеми и не знам дали грешката не е в моя телевизор.

Link to comment
Share on other sites

Лелееее! След руските филми изчезнаха и българските! :cry

Това да не е някакъв проамерикански заговор :confused

Дали ще се върнат някога? Ако някой има информация, отговорете ми, моля!!!

Link to comment
Share on other sites

znashi az sym kym ggbit

problema mi e sledniq :huh:

v movies.co.jp nqkoi filmi sa nad 700 mb v smisyl samo AVI-to e kym 710mb primerno

i kogato iskam da go zapisha na disk ne stava kazva mi che diska nqma tolkova mqsto i ne iska da go zapishe :confused kvo da praa :confused ako nqkoi znae neka kaje shte sym blagodaren

Link to comment
Share on other sites

znashi az sym kym ggbit

problema mi e sledniq :huh:

v movies.co.jp nqkoi filmi sa nad 700 mb v smisyl samo AVI-to e kym 710mb primerno

i kogato iskam da go zapisha na disk ne stava kazva mi che diska nqma tolkova mqsto i ne iska da go zapishe :confused kvo da praa :confused ako nqkoi znae neka kaje shte sym blagodaren

 

Вариант 1: Aко надвишава капацитета на диска само с няколко MB използвай опцията overburn при записване. Обаче имай предвид, че при него съществува малък риск за CD устройството, затова гледай да не прекаляваш.

 

Вариант 2: Можеш да намалиш малко размера на файла. Най-лесно е да го прекодираш с Virtual Dub, като за видеото дадеш Direct Stream Copy, за да го запише без промяна, а за звука избереш малко по-силна компресия. Така се спестяват няколко MB без забележима разлика в качеството.

 

Освен това, разбира се, съществуват очевидните варианти да разделиш файла на части или да го запишеш върху диск с по-голям капацитет.

Link to comment
Share on other sites

Какво стана с филмите който започват с буквите M и N!?

Докато свалях един ми спря на около 80% и като влезнах в уареза го нямаше!?

Същото е и с другите филми от порт 8081/Movies9(филмите които почват с М и N)

 

По точно за филма Mystic River

Link to comment
Share on other sites

Nqma da sym pryviq koito pita kade sa Ruskite filmi . Pone kajete v koi e problema da mu teglim po edna maina i da si doide vsichko na mqstoto :) Podochuh che furiozo bil pozatril neshto bez da iska ako se chudite otkade da syberete pak filmite mojem da izvadim neshto svaleno otpredi tova az imam brigada do 11 epizod mislq .:) A mnogo iskam da gledam vsichkite filmi svyrzani sys ruskite osobenosti ....

Ako nqkoi gi ima neka da izmislim nachin da se sdobiq s tqh :woot :music :woot

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...