Jump to content
BulForum.com

Movies


Veno

Recommended Posts

  • Replies 694
  • Created
  • Last Reply

И при мен е така с филмите. Локалния не бачка нещо. Сигурно ша го оправят скоро. Иначе другите сайтове си бачкат на 6. :online2long: :blink:

Link to comment
Share on other sites

Не съм сигурен дали темата е точно за тази секция ,ако не е : моля модераторите да я преместят.

Забелязвам няколко филма който не тръгват изобщо при онлайн гледане ,като Rising Sun (1993) примерно.Филмът е достъпен за сваляне,сваля се,като се свали се гледа нормално,но при онлайн изобщо не тръгва да се зарежда.

Link to comment
Share on other sites

Значи има няколко проблема от еврокомския сайт за филми m*vies.**.** не мога да гледам филми тоест пускам филма зареди до половината и си седи не тръгва :confused а в унгареца(сайта)на гига бит си гледам спокойно филми online ако някой знае да каже къв е проблема аз съм с няколко кодека Xvid, DivX,Xvid4,ffdshow ако проблема е в кодеците от няколко години съм с тях ако някой знае по добри кодеци да каже,и другия проблем който възниква е ей ТУКА с филма Brigada не мога да си го дръпна, кат цъкна върху бутона "Download" зарежда ми страницата с филмите които искам да свалям и накрая пише че страницата не съществува :( моля помогнете или ако имате възможност го оправете шот ми тряа тия филми :) БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО

Link to comment
Share on other sites

Като пробвам да сваля този филм с Flashget и ми дава възможност да сваля само първия диск. Като add-на линка на втория или на субтитрите и не ще да сваля.

Иначе с програмата за download на Win2k тръгва да го сваля. Само че колкото пъти досега с Flashget-a съм опитвал да сваля нещо и не е ставало, не съм успявал да го дръпна с нищо. Та не ми се ще сега да свалям за оня дет духа. Ще погледне ли някой?

 

благодаря предварително.

Link to comment
Share on other sites

аз пак си пдоръжавам..и линк дадох даже...айде най-накрая качете предизвестена смърт 2 ,двд рип...или оправете връзката към дата.бг,за да не го свалям 300 дни!

Link to comment
Share on other sites

Аз имам следния проблем....значи като си пусна Wedding Crushers и IE ми дава проблем и се затваря.....та искам да попитам трябва ли ми някакъв специален декодер или нещо подобно....аз съм със ACE Megacodec packa ???.....а най-интересното е че sample-а върви....и да като дръпна филма пак ми брави същия проблем и БС Плейъра о.0

Link to comment
Share on other sites

Искам да попитам защо не работят линковете към руските филми??? кажете какво да правя :confused

 

Руските филми ги НЯМА. Най-вероятно са изтрити при преустройството на сайта. :cry

 

Използвам случая да помоля админите, ако тези филми действително са загубени, поне да ги премахнат от базата данни. Защото сега през два-три дена някой пита къде са.

Link to comment
Share on other sites

Аз имам следния проблем....значи като си пусна Wedding Crushers и IE ми дава проблем и се затваря.....та искам да попитам трябва ли ми някакъв специален декодер или нещо подобно....аз съм със ACE Megacodec packa ???.....а най-интересното е че sample-а върви....и да като дръпна филма пак ми брави същия проблем и БС Плейъра о.0

Доста се е изписало за потребителите на Гигабит. Не е проблема в кодеците ти - май имаше нещо на вашия сайт което се теглеше - нещо като addon, за да си гледате филмите. Ще се разровя назад в темите, защото по това вече се е писало и искам да го намеря, ако открия въпросните постове, ще ти постна линкове, за да си ги четеш и да си решиш проблема.

Останете със здраве.

Link to comment
Share on other sites

Снощи с удоволствие започнах да гледам "Гладиатор".Изгледах двете части и колкото и да опитвах неуспях да си сваля третата последна!?! Пробвах с Flash Got,Flash Get, с обикновените даунлоудъри на броузърите и винаги стига до 85% и спира!?! Някакви идеи. :confused

Link to comment
Share on other sites

На филма Le Gendarme de St. Tropez трябва да се преименува леко файла с превода за да излиза автоматично при онлайн гледане.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...