Jump to content
BulForum.com

Movies


Veno

Recommended Posts

Реших да сваля 7 сезон на От место престъплението този . Пускам аз ФлашГета неще да го свали избирам save target as и започва да се сваля . Не , че ми пречи чрез втория начин но е малко тъпо да не може с флашгета .

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 694
  • Created
  • Last Reply
Реших да сваля 7 сезон на От место престъплението този . Пускам аз ФлашГета неще да го свали избирам save target as и започва да се сваля . Не , че ми пречи чрез втория начин но е малко тъпо да не може с флашгета .

Мммай са ограничили връзките към FTP сървъра до 1 ..смисъл и с флашгет-а може просто трябва да си нагласиш One Connection at a time или нещо от сорта в менютата с настройките и си пушка..

Link to comment
Share on other sites

Искам да помоля някой наистина да оправи или по-точно да качи High Strung.Последно помолих преди доста време.Но все пак.Много ще съм благодарен ако бъде оправена тази грешка.

Link to comment
Share on other sites

Мммай са ограничили връзките към FTP сървъра до 1 ..смисъл и с флашгет-а може просто трябва да си нагласиш One Connection at a time или нещо от сорта в менютата с настройките и си пушка..

На мен флашгета си ми е с 1 конекция вместо с 2-3-4 и т.н. Просто избирам филма с 1 конекция на флашгета и веднага спира и се показва с червения Х хикс върху филма , че неможе да бъде свален . На ггбит съм но незнам дали това е от значение .

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

http://movies.co.jp:8085/Serials/The.Fresh...1990)/Season.3/

Нито една серия не тръгва. Като ги сваля всичко си е нормално, но при пускане с BSPlayer ми дава error. Имам всякакви кодеци и т.н. Проблема е само с третия сезон.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Филма е Командо с Шварценегер. Свалям го, гледам около 30 сек и дава грешка и спира. Няма значение в коя част на филма съм, това се получава, моля да се провери. Мерси предварително.

 

URL: http://movies.co.jp:8081/Movies3/Commando.(1985)/

Link to comment
Share on other sites

Искам да попитам защо сървъра "8085" не работи?Опитвам се да свалям отчаяни съпруги,но дърпа със 70кб.Има ли изгледи да бъде оправен?Мерси много :punk

Link to comment
Share on other sites

Искам да попитам защо сървъра "8085" не работи?Опитвам се да свалям отчаяни съпруги,но дърпа със 70кб.Има ли изгледи да бъде оправен?Мерси много :punk

Цяла седмица вече с тоя порт 8085 си играя на тука има тука нема и повечето време го няма icon2.gif

Link to comment
Share on other sites

това тук качено ли е изцяло? :blink:

титрите в папката са за waf release-a, но големината на втория видео файл нещо "куца" .... та, в крайна сметка за какво става въпрос?

Link to comment
Share on other sites

ако не се лъжа, тази тема е създадена с цел "обратна връзка", нал' тъй? на мен ли така ми се струва или тя нещо куца ... потребителите си питат, питат, разни хвъркати модове/админи минават, поглеждат и заминават ... а въпросите продължават да стоят без отговори

к'ъв е смисъла изобщо от тази тема тогава?

Link to comment
Share on other sites

не съм сигурен това мое питане за коя тема точно е, за това го пускам тук..

става дума за едно аниме, от което е качено само един епизод - Kakurenbo - Hide & seek ... та интересува ме следното - само един епизод от въпросното филмче ли има, или просто не са качени останалите? ако е второто - може ли някой да ги качи? мерси.

Link to comment
Share on other sites

Става въпрос за филмите с Louis De Funès

 

Почти всички филми дето пуснах с Louis De Funès или нямат звук или нямат субтитри айде за субтитрите ще го преодолея ама без звук филм неможе да се гледа :angry1 и това не е само 1 филм.

Моля някой да ги види кои са и да ги оправи

Link to comment
Share on other sites

Става въпрос за филмите с Louis De Funès

 

Почти всички филми дето пуснах с Louis De Funès или нямат звук или нямат субтитри айде за субтитрите ще го преодолея ама без звук филм неможе да се гледа :angry1 и това не е само 1 филм.

Моля някой да ги види кои са и да ги оправи

тея филми с луи дьо финес дет' разправяш, че са прецакани .... колко са на брой? :blink: щото като пусна да търси филми с него, дава ми 3 стр. (10 заглавия на страница), но 2-а и 3-а не могат да се отворят в каталога.

явно каталога изпитва трудности с unicode символите ...

 

... и кои са тези "почти всички"? дай няколко за пример.

 

btw нещата на ftp-то в @Popular.Science.and.Documentaries ги няма в каталога. там някои неща стоят от бая време, а не всеки го знае т'ва ftp, за да проверява. примерно, преди време ме помолоха за Crossing The Bridge - The Sound Of Istanbul и сега ме питат къде е :unsure:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Искам да съобщя за един проблем.Когато пускам филма The pianist , субтитрите към него не съвпадат.Свалих 2-3 варианта , но при всеки се разминават с филма.Причина ?!?!!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...