Jump to content
BulForum.com

Movies


Veno

Recommended Posts

Някой може ли да качи някъде или да ми каже къде го има със сийд сериала "Angel"

 

http://www.imdb.com/title/tt0162065/

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 694
  • Created
  • Last Reply
  • 2 weeks later...

Имам малък проблем с Замундето

не мога да го отворя от вкъщи

все ме прехвърля към д1бг

може ли някой да ми свали торент файловете на

Шогун (2хДВД) и да ми ги прати на r_yovkov@mail.bg

или кадето и да е , да си ги дръпна и да ги сваля след това

поне по описание си

спомням че бяха вс епизоди на 2 двд-та с бг субс

Link to comment
Share on other sites

Имам малък проблем с Замундето

не мога да го отворя от вкъщи

все ме прехвърля към д1бг

може ли някой да ми свали торент файловете на

Шогун (2хДВД) и да ми ги прати на r_yovkov@mail.bg

или кадето и да е , да си ги дръпна и да ги сваля след това

поне по описание си

спомням че бяха вс епизоди на 2 двд-та с бг субс

чети http://www.zazz.bg/blog/?p=44

Link to comment
Share on other sites

Или ти не можеш да разбереш за какво не можеш да влизаш....

 

ВНИМАНИЕ ВИРУС!

Важно съобщение до всички потребители!
В никакъв случай НЕ сваляйте и НЕ инсталирайте програмата D1Downloader. Въпросната програма променя HOSTS регистъра на вашия компютър и вие повече не може да отворите vbox7.com както и десетки [b]други популярни Български сайтове![/b]

Това е вирусна програма! Рекламира се като лесен начин да сваляте видео клипове от интернет.

 

В такъв случай не можеш да влизаш в много бг сайтове, а щом си забелязал само замундата или не посещаваш много известни бг сайтове или проблема си го чул от някой друг и използваш възможноста да дръпнеш 10гб без на теб да ти намаля рейтинга...

Link to comment
Share on other sites

За рейтинга ми е все тая

дърпам и сийдвам(поне по 10 дена)

хич не ме интересува колко е някъде около 5

За Д1 - набутал съм се

Но наистина се сваля

Махнах го (Д1) и всичко покрай него

но пак не виждам Замундето

има ли начин да се опави без преинсталация ?

Ааамм линка от вкъщи не бачкаше

а сега от офиса го виждам

Май пак е работа на тва Д1

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

neznam kade da pi6a po moq problem a toi e 4e nemoga da se logna v saita na wrzru.com dava mi postoqnno NE STE LOGNATI i eto tova kakvo ozna4ava:Трябва cookies да са позволени за да се регистрирате и/или логнете в сайта.???

Blagodarq predvaritelno

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Филмът The Last of Mohikans(1992)DVDRip ми дава само черен екран, казано иначе имам звук, но не и картина.С K-lite съм, свалям с uTorrent.Досега филм не ми е правил проблеми.

Link to comment
Share on other sites

Филмът The Last of Mohikans(1992)DVDRip ми дава само черен екран, казано иначе имам звук, но не и картина.С K-lite съм, свалям с uTorrent.Досега филм не ми е правил проблеми.

ако си го свалял от bt.wrzru.com, по-добре пиши за проблема в коментарите към самия торент.

Link to comment
Share on other sites

Филмът The Last of Mohikans(1992)DVDRip ми дава само черен екран, казано иначе имам звук, но не и картина.С K-lite съм, свалям с uTorrent.Досега филм не ми е правил проблеми.

И аз имах същия проблем след преинсталация на Windows(който се оказа бъгав,но не е там работата) .Та свали си KMPlayer-няма филм или формат(поне от сваляните от мен до сега) ,който да не тръгне с този Player :)

Link to comment
Share on other sites

Филмът The Last of Mohikans(1992)DVDRip ми дава само черен екран, казано иначе имам звук, но не и картина.С K-lite съм, свалям с uTorrent.Досега филм не ми е правил проблеми.

 

В K-Lite Kodec Pack-а има в Tools една програма, Gspot се казва, стартирай програмата и зареди с нея филма. Самата програма ще ти изпише какъв кодек е използван за видеото и звука, ще ти изпише също дали са или не са инсталирани съответните кодеци на компютъра ти.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Имам проблем с филма "Cool as Ice" с Ванила Айс цъкам Download и нищо никъв торрент,някой ако знае нещо плс нека каже или някаде от другаде кадето да го сваля,мерси !

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Имам проблем с филма "Cool as Ice" с Ванила Айс цъкам Download и нищо никъв торрент,някой ако знае нещо плс нека каже или някаде от другаде кадето да го сваля,мерси !

 

HERE

Link to comment
Share on other sites

Roughnecks: The Starship Troopers Chronicles (1999) от каде мога да сваля това филмче... :unsure:

в eMule го има ... ама доколкото виждам е сериал и не знам дали всички серии са в ed2k мрежата

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
липса на сийдъри? :unsure:

 

Напоследък има малко проблеми с ъпдейта на тракера. Препоръчвам ти рестарт на клиента ако торент не тръгва да се сийдва или сваля

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...