Jump to content
BulForum.com

УЕФА Шампионска Лига


Antares

Recommended Posts

  • Replies 631
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Меси е пропуснал 8 от 35 дузпи, три от които този сезон срещу Севилия, Валенсия и Челси.

 

Реално Рамос издъни Реал. Касияс спаси две дузпи и поправи грешките на Кака и Роналдо, Рамос нямаше право на грешка. Късмет.

Сега немците са фаворит, защото ще играят на собствения си стадион.

Утешителна награда за Реал - шампион на Испания. :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Как така никой не споменава смешната дузпа за Реал, при която защитника на Байерн нямаше как да предотврати топката да му се удари в ръката. А втория гол беше от лека засада.

Това няма никакво значение - дузпа е. Не е първата такава, нито ще е последната. Банална история и каръщина, но това са правилата. По същия начин в края на полувремето при фала на Робен трябваше да има дузпа за Байерн - Пепе отклони топката с ръка и не мисля че беше случайно. А тази топка летеше към вратата. Както и да е - вече е свършено.

 

Така е, ама и в мача на барса ясно се виждаше, че има дуспа и червен картон, ама цял свят мрънка, че съдийте ги подпирали...

 

 

Меси е пропуснал 8 от 35 дузпи, три от които този сезон срещу Севилия, Валенсия и Челси.

 

Реално Рамос издъни Реал. Касияс спаси две дузпи и поправи грешките на Кака и Роналдо, Рамос нямаше право на грешка. Късмет.

Сега немците са фаворит, защото ще играят на собствения си стадион.

Утешителна награда за Реал - шампион на Испания. :rolleyes:

Искаш да кажеш, че ако Роналдо беше вкарал, Касияс нямаше да хване 2 дузпи, а 1?

Математически ако Роналдо или Кака бяха вкарали при пропуска на Рамос резултата щеше да е равен, така че Роналдо, Кака и Рамос прецакаха Реал.

Ако въобще може да се говори за прецакване, щото колкото и да се говори, че дуспа не се вкара с късмет в пределно ясно, че такъв е нужен.

Роналдо и Кака изпълниха добре дузпите си, но вратаря позна ъгъла и спаси...

 

За финала според мен победителят е ясен.

Байерн са домакини, Челси са с осакатен състав...

В полуфиналите се видя, че Байерн играят атакуващ и бърз футбол, а Челси играят футбол с 9.5 защитника.

Логично е на финала да се случи нещо като в мача Челси - Барселона, само че се съмнявам за 3-ти пореден път англичаните да имат толкова голям късмет...

Link to comment
Share on other sites

Челси играят с 9,5 защитника, когато ситуацията го налага или когато играят срещу по-силен противник, което според мен е съвсем нормално. Убеден съм, че Челси не смятат Байерн за по-силен отбор и няма да ги е страх да играят открито и офанзивно.

Link to comment
Share on other sites

Искаш да кажеш, че ако Роналдо беше вкарал, Касияс нямаше да хване 2 дузпи, а 1?

Искам да кажа, това, което казах, след като Кака и Роналдо сгрешиха и Касияс им изкупи грешките, Рамос трябваше да се съсредоточи и да вкара своята. Не че и тримата не са виновни.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Аз гледам с половин око. Стриймът е с няколко минути закъснение и виковете от махалата ми подсказват кога да обърна повече внимание :)

 

Робен много разочарова :(

Link to comment
Share on other sites

Аз пък се радвам. Радвам се за ди Матео, радвам се за Лампард и Дрогба, на които това може би им беше последния мач с Челси, смятам, че заслужаваха и този трофей. Радвам се за Тери и Торес. Не заради Челси. И едно огромен респект за Дрогба, който отиде последователно да утеши Швайнщайгер и Робен.

 

Определено бяха надиграни от Байерн, както бяха надиграни и от Барса и от Наполи. Но напук на всичко това - продължиха напред. Определено Байерн заслужаваха повече победата но все пак печели не този, който заслужава, а този, който вкара :]

Link to comment
Share on other sites

Нойер пич от класа :lol: Спаси и вкара дузпа, няма друг като него :punk Жалко за Байерн

 

Най-големия!!! Невероятно момче!

 

Интер през 2010 и Гърция през 2004 са подобни незаслужили шампиони.

 

Нека не обиждаме Челси с подобни сравнения, особено с гръцката смешка. Много повече направиха тази вечер. Чех бе невероятен. Другата мангалска пасмина как съм ги клел - само аз си знам.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...