Jump to content
BulForum.com

УЕФА Шампионска Лига


Antares

Recommended Posts

  • Replies 631
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Мисля, че Арсенал много бой ще ядат

Те щом виждат зор срещу Брадфорд и Суонзи, какво остава за Байерн.

На мен общо взето спря да ми пука за Арсенал, така че вече не се ядосвам :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Да не повярва човек, че Юнайтед направиха 1:1 тая вечер... Геройско изпълнение.

Вечно лаещите по съдийския въпрос да ги питам - редно ли беше тоя потен кретен да не остави изпълнението на ъгловия удар? И то при положение, че въпреки тъпите му реплики време ИМАШЕ? Хм?  

Link to comment
Share on other sites

Абсолютно нередно.Имаше и доста други грешки по-рано през мача..Тъп, смотан пед..съдия.И другия мач хикс...Много уредена работа нещо...Чак ми стават съмнителни вече....

Иначе като цяло смотан футбол...Повече ми хареса снощната драма между Селтик и Юве.

Link to comment
Share on other sites

Борислав Михайлов, говеждата перука, един от стожерите на съсипването на българския футбол, е член на изпълкома на тая "институция". Какво да си говорим повече?!?!?!? 

 

Отдавна букмейкърите въртят нещата. Няма вече футбол. Аз затова и не го гледам. 

Link to comment
Share on other sites

тъпия дебел балет няма да го спасят гредите на реванша

 

Добре, че Реал не изпуснаха една сюрия положения, иначе реванш на практика нямаше да има. 

Link to comment
Share on other sites

Абе и Юнайтед имаше някоя-друга греда, фрапантен пропуск на пам Перси и т.н. При повече късмет можеха и победа да изкопчат. За мен хикса си е най-реалния резултат от срещата.

Link to comment
Share on other sites

 

Добре, че Реал не изпуснаха една сюрия положения, иначе реванш на практика нямаше да има.

Гледай реално, не с белите очила. Мача си беше троен и малшанса на двата отбора ги лиши от победа.

Edited by Botev1912
Link to comment
Share on other sites

Мача си беше троен и и най-вече стана такъв в самия ход на двубоя, но той така се изрази, все едно Реал трябва да палят свещ, че не са ги посрамили на техния стадион. И двата отбора имаха доста положения, като на Реал дойдоха първо в мача. Ако бяха ги вкарали, тогава за какъв реванш и т.н. да говорим. 

Link to comment
Share on other sites

Реал-но ГИ посрамиха насред техния стадион. Сегашния Юнайтед е далеч по-скромен откъм звезди и претенции, спрямо кралския клуб. Би трябвало Белите да търсят задължителна победа в такъв сблъсък. Хикса, особено и с оглед на пропиляните от Юнайтед положения, показват, че Реал не се представя на нужното ниво...

Link to comment
Share on other sites

Абсолютно. Селекцията на Юнайтед и тази на Реал сигурно се различават в стотици милиони. Мястото на специалния изстива с всеки изминал мач.

Edited by Botev1912
Link to comment
Share on other sites

Добре, че Реал не изпуснаха една сюрия положения, иначе реванш на практика нямаше да има. 

Реал са на една влакова композиция точки от първото място в Примера, блъскат ги като маче у дирек и естествено, че ще ме е яд когато Юнайтед изпуснат лесна победа. Впрочем колкото и да падат Реал - малко им е. Ся ще ме питаш защо и аз ще ти кажа - защото не мога да ги понасям :D

 

edit: по-лесен щеше да е само мач с Арсенал

 

Какво е офтопик в тая тема? - Челске и Шити :D :D

Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

Според мен англичаните ще си вземат втория мач. Имат голям опит в такива срещи, а Реал ще играят доста схванато, особено след такива издънки тоя сезон.

Link to comment
Share on other sites

Реал са на една влакова композиция точки от първото място в Примера, блъскат ги като маче у дирек и естествено, че ще ме е яд когато Юнайтед изпуснат лесна победа. Впрочем колкото и да падат Реал - малко им е. Ся ще ме питаш защо и аз ще ти кажа - защото не мога да ги понасям :D

 

:D :D

Еми така кажи от началото, не да ми разправяш някви други мачове, които си гледал 

Link to comment
Share on other sites

Според мен англичаните ще си вземат втория мач. Имат голям опит в такива срещи, а Реал ще играят доста схванато, особено след такива издънки тоя сезон.

На същото мнение съм. Личи си, че в отбора на Реал има сериозни вътрешни проблеми. След предишния сезон, очаквах да прекратят доминацията на Барса в Испания, като този продължат израстването си. Но не - отборът показа огромен спад. Моуриньо решава, че Адан е по-добър от Икер Касияс и оставя бялата легенда на скамейката. Чест прави на Икер, че не каза нищо след това. Няколко мача по-късно Икер е отново титуляр, а когато се контузи трайно - взимат спешно резерва от Севиля да им пази. Това за мен е ясен знак, че Моу е в конфликт с отбора, щом прави такива цигании с лидера на отбора.

 

Предполагам това е последен сезон на Моу, а няма да се учудя и ако и президентът на Белите абдикира, защото този финансов балон е на път да се сгромоляса...

Link to comment
Share on other sites

/me подскача от радост :bowdown: 

НЕВЪЗМОЖНОТО СЕ Е СЛУЧИЛО!!! :O :O :O

Не очаквах, че е възможно Милан да бият Барса...
----

Е, да не бързам да се радвам, че още помня един четвъртфинал (май) на ШЛ, в който Милан биха Депортиво у дома с 4:1 и после в Испания паднаха 0:4...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ей ся стана интересно :) С леко пресиления картон и снаряда на Модрич... в най-добрия (за Юнайтед) случай - дузпи...

--------
Край за Юнайтед. Браво на Роналдо, показа огромно уважение към феновете.

Edited by Antares
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...