Jump to content
BulForum.com

УЕФА Шампионска Лига


Antares

Recommended Posts

Серхио Рамос отговори на подигравките на Нойер, за пропуснатат дузпа на полуфинала./ Тогава Нойер каза " Бях разучавал кой как бие дузпите, но не бях разбрал че Рамос обича да ги бие високо в небесата"

Сега Серхио го контрира в Туитър- "Между другото, не знаех че Нойер толкова добре играе на финали. Догодина. Повече скромност, шампионе!

 

най-големия е Нойер, да

 

Еми горе-долу футболната логика видяхме- като не вкарваш и изпускаш накрая ще плачеш. Няма такъв некадърник и ретардед като Робен. Аз ако съм на Рибери или някой от отбора не тукат, ами ще го ритам. Такова лакомо и прехвалено човече, не за първи път прецаква свой отбор по такъв начин. Пък нека продължи той да бие дузпите, нищо че тоя сезон изпусна една камара, все важни.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 631
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

И на мен Нойер ми е любимец и жалко, много много жалко, че Байерн паднаха след толкова добра игра. Но за да не увесваме нос, сещам се за коментар на някой от българските футболни титани след загубен мач: "Нямахме малшанс." :)

Link to comment
Share on other sites

Само дебелия балет и милан са по-тъпи обори от ЧелСки...баси тия са решили да ми пилят нервичките във всеки един спорт та чак до МотоГП и СуперБайк :(

 

И на мен Нойер ми е любимец и жалко, много много жалко, че Байерн паднаха след толкова добра игра. Но за да не увесваме нос, сещам се за коментар на някой от българските футболни титани след загубен мач: "Нямахме малшанс." :)

игра ли сме добро, но сме има ли малшанса? :D :D

Link to comment
Share on other sites

Аз пък се радвам. Радвам се за ди Матео, радвам се за Лампард и Дрогба, на които това може би им беше последния мач с Челси, смятам, че заслужаваха и този трофей. Радвам се за Тери и Торес. Не заради Челси. И едно огромен респект за Дрогба, който отиде последователно да утеши Швайнщайгер и Робен.

 

Определено бяха надиграни от Байерн, както бяха надиграни и от Барса и от Наполи. Но напук на всичко това - продължиха напред. Определено Байерн заслужаваха повече победата но все пак печели не този, който заслужава, а този, който вкара :]

 

:bowdown::punk

 

Честито на Челси :beer:

Edited by CyberHill
Link to comment
Share on other sites

Да им е честито. Абрамович хвърли доста пари за отбора. Не, че не можеше да си купи и друг отбор..

По принцип Дрогба ме дразни много с физиономията и поведението си на терена, но, че е голмайстор, няма спор. Трябваше да пуснат Торес по-раничко, но .. каквото такова. Не го решаваме ние.

И браво на Ди Матео. Дано го оставят поне за още 1 сезон.

Link to comment
Share on other sites

Няма такъв некадърник и ретардед като Робен. Аз ако съм на Рибери или някой от отбора не тукат, ами ще го ритам. Такова лакомо и прехвалено човече, не за първи път прецаква свой отбор по такъв начин. Пък нека продължи той да бие дузпите, нищо че тоя сезон изпусна една камара, все важни.

 

Facepalm14.gifFacepalm14.gifFacepalm14.gifFacepalm14.gifFacepalm14.gif

 

Не напразно праскачам всичко, писано от тебе. Единствено в раздел Футбол им хвърлям по едно око, но вече разбирам, че това е груба грешка! Много си зле, МНОГО!

Link to comment
Share on other sites

Кой друг да ги бие?

То се видя, че в най-напечения момент никой не ще да поеме отговорност, та трябваше вратарчето да се нагърби..........прословутия немски дух...........хахаха............пъзльовциpunk.gif

 

Румба, и ти малко прескачаш У филма... Треньорът заявява 5 имена предварително, не си играят на еш-беш играчите.

Link to comment
Share on other sites

"Някои от играчите ми не се чувстваха уверени в себе си. Те бяха изморени след 120 минути игра. Не мога да принудя никой да бие дузпа. Робен също отказа, затова вратарят Нойер изпълни дузпа. Това е разбираемо", каза Юп Хайнкес.

Не, по дяволите, не е разбираемо. Трябва да бие дузпа и да я вкара. За 4-5 000 000 евро на сезон ще си напъне ш*бания задник, ще бие и ще вкара. Всичко останало са тутуруткински работи!

Link to comment
Share on other sites

Аз тук малко се обърквам.... треньорът решава кой ще бие, поне по мои спомени... Какво значение имат приказките на играчите? Ако ги вземе предвид си е негов, треньорски проблем.

 

Става 30 години гледам футбол, не съм видял германски отбор да се предаде... Напротив - виждал съм от 2:0 3:2.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

То и треньора им такъв...

Иначе вратаря значи може да има психика да пази да вкарва, но примадоните не можели?

Тоя тренер не е за там.. 2 загубени финала за седмица..

Edited by dvdrw
Link to comment
Share on other sites

Facepalm14.gifFacepalm14.gifFacepalm14.gifFacepalm14.gifFacepalm14.gif

 

Не напразно праскачам всичко, писано от тебе. Единствено в раздел Футбол им хвърлям по едно око, но вече разбирам, че това е груба грешка! Много си зле, МНОГО!

 

То пък и твойте коментари са едни- спец по всичко, навсякъде вещ.

 

Така като гледам Гомез си вкара и дузпата срещу Реал и срещу Челси. И доста други дузпи е вкарвал. Рибери е много по-класен футболист от Робен, способен да бие дузпите. Швайншайгер и той може да изпълнява, нищо че снощи не я вкара. Що пък точно холандеца трябва да е щатен изпълнител.

 

И кое не ми беше в ред на коментара. Робен няма нитo психика, нито характер, обаче се бута навсякъде. На финала срещу Испания пропусна два пъти сам срещу вратаря, тоя сезон в директния мач за титлата с Борусия пропусна дузпа, покри засада за победния гол на Дортмунд и изпусна още едно 100 % положение. Сега вместо да донесе купата на Байерн, той изпусна и тая дузпа. На полуфинала дузпата Касия за малко да му я хване. Съвпадение ли е,че тогава накрая пак не изпълняваше дузпа. И след като той изпусна срещу Челси снощи след това като че ли напук продължи с неговите отчайващи опити да вкара,ама удърите кой от кой по-трагичен.

 

 

Ясно е, че в началото треньора определя кой да бие дузпи, ама когато футболистът по някаква причина откаже, какво треньора да ги принуди ли.

Edited by Dunc
Link to comment
Share on other sites

прословутия немски дух....
Робен е холандец. Немците си биха дузпите. То без Олич май само немци биха дузпи...

 

А Робен е тежък случай. Има качества и талант, но няма манталитет и психика.

Link to comment
Share on other sites

Не съм съгласен с цялостната ви критика за Робен. Да, на този финал се осра, но нека не забравяме, че и Меси пропусна от 11 метра срещу Челси. В общ план според мен Робен е в основата на Байерн - 55 гола в 90 мача за отбора, което като статистика е по-добро представяне от Рибери, че дори и от Гомез. И той като всеки футболист си има слаби моменти, най-вече защото стилът му разчита на солови изпълнения. Когато се получи, изглежда страхотно. Когато няма ден, изглежда като куц кон. Нормално.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...

Днес май ни очаква вечер на изненадите....

Аха, Челси сътвориха история - първия носител на купата, който отпада още в груповата фаза. :laughing1:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Галатасарай - Шалке 04

Селтик - Ювентус

Арсенал - Байерн (Мюнхен)

Шахтьор (Донецк) - Борусия (Дортмунд)

Милан - Барселона

Реал Мадрид - Манчестър Юнайтед

Валенсия - Пари Сен Жермен

Порто - Малага

Link to comment
Share on other sites

Жалко за Милан...

 

Иначе Реал - Юнайтед очаквам да е Epic. Въпреки, че според мен е по скоро с превес на мадридчани...

 

Арсенал – Байерн също ще е интересен, въпреки, че мисля, че Байерн са по-силният отбор.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...