Jump to content
BulForum.com

УЕФА Шампионска Лига


Antares

Recommended Posts

Големия отбор БарЦа, с тея скапани подавания от едната страна към другата и обратно... какво точно се опитваха да направят?!

Предполагам, че са очаквали Челси да тръгнат в пълна офанзива ?!?!

 

ОК. Този път червен картон имаше... ама мама му стара, тая дузпа... добре че лайното я изпусна!

И най важното, добре че видяха засадата при отменения гол на Барса.

Иначе пак щеше да се насочи вниманието към съдията и т.н.

 

Нали са голям отбор?! Как с 10 човека и две атаки два гола?!

 

П.С. Не обичам да гледам опълченците на шипка, но ако Челси бяха тръгнали да надиграват - щяха да си останат в Лондон на 19.05.2012. Така че - важен е крайния резултат.

Edited by CyberHill
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 631
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Сега за този сарказъм като дойдеш в Коматево да ритаме, няма да ти подавам топката :laughing:

Картинката за Торес е супер правилна, пускат го и всички на масата, идеално той не може да вкара и накрая какво Торес се разписа :blink:

Link to comment
Share on other sites

Хубаво червения го имаше, ама дузпата е като всичките им останали дузпи- несъществуваща. Сеск много набързо се научи като се завърна в родния клуб да прави и той театро.

 

Барселона наистина играеше красив,динамичен, нападателен и комбинативен футбол допреди може би година и половина. След това стана едно безцелно цъкане на пасчета около накзателното на противника, като се стремят всичко това да го правят на ходом. С всяха изминала година играта им ставаше все по-статична и все по-бавна. Цялото това нещо се изроди. Затова и сега като някой се затвори и знае как да се защитава, те не знаят какво да направят и нямат алтернатива.

Edited by Dunc
Link to comment
Share on other sites

За първи път виждам отбор с 3 класи по-надолу, който е надигран тотално в 2 поредни мача да продължи напред след уникален късмет. Общо в 2-та мача чистите положения може би бяха 24-4 в полза на Барселона. То не бяха греди, изпуснати дузпи, невъзможни вратарски спасявания. Челси са като Интер през 2010. Играят антифутбол и според мен нямат никакъв шанс за победа във финала с който и да играят. Че това е отбора, който за малко да отпадне от Наполи и се спаси отново с уникален късмет.

Edited by Botev1912
Link to comment
Share on other sites

А извинявам се, сега футбола и на греди ли почна да се играе, след количеството владеене на топката. Може да си стоял 80 минути в противниковата половина, да си владял топката 90 % от времето, да си направил 3492 паса, да си ударил 13 греди, но играта се играе на ГОЛОВЕ. Барселона снощи безплодно в продължение на едно цяло полувреме се опитваха да пробият през центъра с пасчета на късо, точно където имаше скупчени най-много футболисти. По крилата бяха отлично затворени, а в наказателното нямаха нито един висок нападател, способен да играе с глава, с който да разнообразят играта и да пробват сипвания към него. А да забравих влезна супер жокерът Кейта, който да помогне с ръст.

 

П.П. Късмет ли е, че Меси пропуска трета или четвърта дузпа през сезона.

Късмет ли е, че пак играха 10 на 11 и им беше подарена дузпа.

Edited by Dunc
Link to comment
Share on other sites

Каръци са Байерн... Тая смотана дузпа в началото, 2 много сериозни пропуска...

 

Само на мен ли ми се стори, че втория гол на Роналдо бе от засада, макар и много къса?

 

Знам, че няма слепи тук ,та вероятно сте видяли всички, че изродът Пепе изби с ръка изстрела на Робен...

Link to comment
Share on other sites

БАЙЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕРРРРРРНННННННННН!!!!!!!!!!!!!!

UBER ALLES!!!!

beer.gifbeer.gifbeer.gif

 

EDIT: Пеше, аз бях 100% сигурен за Кака. Не знам защо. Даже показах къде ще бие на екрана. biggrin1.gif

Link to comment
Share on other sites

Много ми е кеф, че супер-дуперския 'балет' гризна дървото.. Толкова пари за селекция, специален ужким треньор, примадоната в отбора... и да изпуснат 3 дузпи... Жозето сега ще трябва да ходи и до Мюнхен зорлен, защото вече прати смс-ите на Челси, че ще ги чака на финала... Хахахаха, ще ги чака, да им държи хавлиите и вода да им налива.. Палячовци..

 

Едит: И БосфорТВ, толкова ли нямаха кой да поканят за гост коментатор, та поканиха тоя селяндур. И онзи ревящия като бит пийрас коментатор трябва да го разкарат. То не бяха викове, крясъци, напъни.. То родилка не вика толкова много..

Edited by dvdrw
Link to comment
Share on other sites

Честита ОПАКОВКА на титлата и на дебелия балет :D

 

Един тъп и един безличен отбор на финал. Който и да я вземе - халал да му е :D

Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

Tа кво викаш за Меси и пропуснатите дузпи?

 

Роналдо пропуска за първи път от 2 години и половина.

Повече ще се разправям утре, шото нямам сили.

Link to comment
Share on other sites

Роналдо пропуска за първи път от 2 години и половина.

изпуска най-важната от всички тези дузпи, които е бил за 2 години и половина.

Edited by Botev1912
Link to comment
Share on other sites

Хубав мач, и двата отбора играха офанзивно за разлика от вчера.

И неочакван финал!

Сега всички които говореха как Реал са супер силни и заслужават шамп купа повече от Барса, щото вкарвали повече, могат да си изтеглят една снимка на трофея и да си я закачат на стената.

Link to comment
Share on other sites

Един тъп и един безличен отбор на финал. Който и да я вземе - халал да му е :D

 

Два :)

 

Лошото е, че финала се очаква да е скучен. Много основни футболисти и от двата отбора липсват заради картони. Не чак много, но достатъчно. Реал ме разочароваха тая вечер. Вкараха два гола и решиха, че ей го де е финала. Ако бяха натискали повече, щяха да са на финал, но се одрискаха. Отделно Специалния даде дузпите на хора дето нямат нерви за такива важни моменти. Прав беше руския коментатор, че дузпите не са лотария и не е до късмет. Опира до класа. Да запазиш спокойствие, да имаш самочуствието да изиграеш нещата както трбява. Да не говорим, че Кака и той беше ебахти излишната смяна, не че другите две смени показаха нещо. Сменете смяната един вид. На Байерн пък нападателя Гомез ли беше какво беше че го забравих, ебахти дървото, стълб от енергото щеше да играе по-добре от него. На втория гол на Реал имаше 5-10см засада, но стана много бързо и страничния беше около центъра, нямаше как да се върне и да го види. Абе, стана мач до към средата на второто полувреме , после хептен капнаха и двата отбора. Ще видим финала какво ще е, футбол или борба свободен стил.

Link to comment
Share on other sites

Честито на класиралите се отбори. Чакаме новя шампион.

 

Моу според мен ще прави чистка лятото. Особено фейса след дузпата на Кака е за някаква вечна класация на лица тип "WTF?!" Жалка работа, вкараха два гола и си помислиха, че са кой знае какво.

Байерн играха съвсем прилично, но тия жълти картони дано не им съсипят финала.

Link to comment
Share on other sites

Не е хубаво така да се подигравате на момчето... Със същия успех може да се подигравате на педалчето и на Кака.

 

И като казвам педалче, не го казвам случайно...

 

381891_193742420705230_188925547853584_405341_105503474_n.jpg

 

 

Между другото резервата на Байерн, който влезе на Бензема трябва да бъде глобен сериозно. Ужасна ГСП просто, ужасна...

Link to comment
Share on other sites

Как така никой не споменава смешната дузпа за Реал, при която защитника на Байерн нямаше как да предотврати топката да му се удари в ръката. А втория гол беше от лека засада.

Link to comment
Share on other sites

Как така никой не споменава смешната дузпа за Реал, при която защитника на Байерн нямаше как да предотврати топката да му се удари в ръката. А втория гол беше от лека засада.

 

Това няма никакво значение - дузпа е. Не е първата такава, нито ще е последната. Банална история и каръщина, но това са правилата. По същия начин в края на полувремето при фала на Робен трябваше да има дузпа за Байерн - Пепе отклони топката с ръка и не мисля че беше случайно. А тази топка летеше към вратата. Както и да е - вече е свършено.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...