Jump to content
BulForum.com

УЕФА Шампионска Лига


Antares

Recommended Posts

  • Replies 631
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Каквото и да значи това :D

Ами аз съм пристрастен към Барса(исках да бият), след това за реванша Челси ще забъркат бетона и отиде атрактивния футбол у ряката.

Горе долу това трябва да значи.

Link to comment
Share on other sites

Само Барса, пичове, и да паднем го правим с игра, а не като мишки с 10 човека в защита. А вчера късметът не беше на наша страна - 2 греди, Чех извади 2-3 положения. Ако Челси се класират за финал ще подкрепям другия отбор независимо дали ще са Реал или Байерн и двата отбора играят в пъти по-красив футболmad.gif

Link to comment
Share on other sites

Интересно ми е друго - дали след края на сезона Абрамович пак ще се нахвърли на някое гръмко треньорско име, вместо да задържи треньора, който показа сериозен напредък с отбора? Преди няколко сезона стана така с Гуус Хидинк - дигна отбора и после Абрамович не си даде никакъв зор да го задържи...

 

Мисля, че Ди Матео няма много пръст в играта на Челси.

Link to comment
Share on other sites

Май още не е на финал Барса като я гледам така. За в момента Челси е на финал, не Барса.

Ха, аз спрях мача преди да вкарат гол челсарите.

Но си мисля, че с 10 души ще капнат да се бранят още 45 мин. и ще получат още някой гол.

---

поне няма да има продължения, което е кофти за каталунягуте :pirate ... май :bgrin:

Edited by slick
Link to comment
Share on other sites

Изпуснах първото полувреме, хванах точно дузпата в началото на второто. Много е фрустриращо човек, който е вкарал 60+ гола, да не вкара от 11 метра :( Да не говорим, че дузпата май беше доста съмнителна.

 

А като гледам как вървят нещата, нищо чудно Челси да издържат до края.

Link to comment
Share on other sites

оле мале фарса на колене :bgrin:

фродо остана голям длъжник

поредния мач без гол на фродо, пореден резил

Edited by slick
Link to comment
Share on other sites

Well done, Chelsea.

 

Имат много добра защита, когато са под напрежение. Не ми е ясно как въобще допускат голове :)

 

Тъпото е, че се осакатиха за финала. Без Тери ще им е трудно. И тоя другия пич дето пропуска финала, с "готината" прическа, забравих му името.

Link to comment
Share on other sites

Хахахаха, какво стана с великата Барса бееее. Що сте толкова зле бе каталунци. Браво на Челси, жалко че ще паднат от Реал на финала :D

 

от немците ще паднат, дебелия балет са никъФ отбор :D

 

каза каталунецът...

майка плаче :D :D

 

другия път ще пробрам да гледам мачове :D

Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

Хахахаха, какво стана с великата Барса бееее. Що сте толкова зле бе каталунци. Браво на Челси, жалко че ще паднат от Реал на финала :D

Ти чакай първо Реал да се класират на финала, че в никакъв случай няма да им е лесно утре

Link to comment
Share on other sites

Нищо толкова не е станало всеки отбор има спадове, особенно и когато късмета е срещу теб.

Пък ако на някой му е харесала играта на Чесли, евала за естетиката в него :ninja:

Link to comment
Share on other sites

Ти чакай първо Реал да се класират на финала, че в никакъв случай няма да им е лесно утре

 

Даже не е ясно какво ще стане утре, аз само се надявам да стане така, но наистина няма да е лесно. Каквото сабя покаже. За в момента нещата изглеждат окей :)

Link to comment
Share on other sites

от немците ще паднат, дебелия балет са никъФ отбор :D

 

 

майка плаче :D :D

 

другия път ще пробрам да гледам мачове :D

Деблия балет смаза всички рекорди, нахендри фарса и е напрактира шампион в Испания.

 

Немциата минаха ментър в Мюнхен миналата седмица, утре обаче ще ядат много бой!

Не знам дали ще се класират Реал, но утре немците ги чака ад.

А класира ли се Реал, работата е ясна.

Link to comment
Share on other sites

Радвам се за Челси! Още не съм гледал репортажа, но като гледам си е било драма. Меси изтърва дузпа, Челси изравняват с 10 човека, Торес вкарва доста важен психологически гол. Не съм кой знае какъв фен на Челси, ама да му се не знае, защо във всеки по-важен мач на Барса стават чудеса? На финал съдията не зачита гол само и само да изгони вратаря на Арсенал, някакси не свирят три дузпи на Челси, ван Перси го гонят защото не спрял на секундата при засада... Може всяко едно от тия положения да е било 1250 процентово, ама мамка му - натрупва се статистика!

И честно казано - радвам се, че има разнообразие - писна ми да гледам все Барса на финал. И не го казвам, защото мразя Барса, а защото обичам разнообразието и интригата във футбола. И отделно, естетиката, letalis е нещо доста относително. Някой може да иска да гледа отбор, който прави 10'000 паса на мач, друг може да предпочита отбор, който пресира, трети - отбор, който може да се отбранява. Да си кажа честно - повече харесвам футбола, който демонстрират в Реал. Без да имам реално пристрастие към който и да е испански отбор.

Link to comment
Share on other sites

Нищо толкова не е станало всеки отбор има спадове, особенно и когато късмета е срещу теб.

Пък ако на някой му е харесала играта на Чесли, евала за естетиката в него :ninja:

 

Ако на някой харесват успехите на Барса- евала за усета в него. 2/3 от успехите са им благодарение на съдиите.

 

Някой днес въобще изненадва ли се- дузпа + червен картон.

 

Така и не разбрах как стигна тая топа до Торес :D Леко се усъмних, като преминаваше през Валдес :D

 

На Барселона играта е предивима и еднообразна. Три мача подред правят едно и също до припадък и виждат,че не става, ама на продължават, като не знаят друго.

Отделно нямат 3 резерви на кръст. Пускат Тейовци и Куенки. А да, и Кейта.

Link to comment
Share on other sites

Деблия балет смаза всички рекорди, нахендри фарса и е напрактира шампион в Испания.

 

Немциата минаха ментър в Мюнхен миналата седмица, утре обаче ще ядат много бой!

Не знам дали ще се класират Реал, но утре немците ги чака ад.

А класира ли се Реал, работата е ясна.

 

Абе не са чак толкова ясни и лесни нещата. То и днеска уж Барса бяха лесните и ясните пък виж каква стана. Докато не свърши финала, не се знае знае ли се.

Link to comment
Share on other sites

 

И сега ако кажеш, че нямаше дузпа и удар без топка, верно малко имаше преиграване при червения картон, но вече всеки един отбор така учи играчите си да падат като посечени. Отмениха гол за Барса, от наистина 100% засада, съдията си свиреше добре. Вече всичко става на много висока скорост и затова има повече грешки, а за съдийските отбори трябва да се отвори нова тема и там да си спорим наволя.

А че Барса последните няколко година играе може би най-атрактивния футбол, за мен няма спор, пък вече вкусове разни!

И този мач с изключение на 20 високи центрирания в края на мача, които бяха супер безмислени при ръста на играчите, имаше 1 атакуващ и играещ тим и една бетонна стена.

За класата на даден клуб говорят спечелените трофеи и броя на феновете, а Барселона ги има по-много и от двете.

Edited by letalis
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...