Jump to content
BulForum.com

StarCraft 2


Dread Lord

Recommended Posts

И аз се чудя как ще ми изнесеш 30 хидри и 30 муталиски с тея прости торове, не че са лоши, ама са за бакграунд.

 

Бтв, няма ли някой дето играе 2в2,3в3,4в4 да цъкаме.

email: izruda@gmail.com

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 10.1k
  • Created
  • Last Reply

Щото са леваци...

 

Вероятно не са прочели в обясненията, кое след кое следва.

 

А на следващото по-голямо състезание най-добре е да направиш едно показно и да ги омажеш леваците.

 

И пари даже даваха хората за първото място. :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Ей сега гледах реплея от играта. Влиза ми със 160 лимит хидри, хлебарки и инфестори , аз бях с 90. Само дадох атака и цъкнах зад неговата армия. След битката ми останаха 4 тора, като 3 от тях в края на играта бяха с по над 40 кила...

А пък за муталиските - ако не го хванеш докато се движи и да му пречукаш торовете един по един, докато са разделени, просто е абсурдно да му се налееш наведнжъд на повече от 2 тора. Като стрелнат по 3 пъти с тоя сплаш ги свалят до един...

Link to comment
Share on other sites

Ей сега гледах реплея от играта. Влиза ми със 160 лимит хидри, хлебарки и инфестори , аз бях с 90. Само дадох атака и цъкнах зад неговата армия. След битката ми останаха 4 тора, като 3 от тях в края на играта бяха с по над 40 кила...

А пък за муталиските - ако не го хванеш докато се движи и да му пречукаш торовете един по един, докато са разделени, просто е абсурдно да му се налееш наведнжъд на повече от 2 тора. Като стрелнат по 3 пъти с тоя сплаш ги свалят до един...

 

Ама говориш за ниво на играта под бронз някъде. И аз мога да направя подобна среща с някой като твоя противник, та даже и по-брутална, да ми влезе с лимит хидри и роучове и аз да го спра с 6-7 танка - без загуби !!!

 

Виж малко как играят BratOK, DeMusliM, SeN, HasuObs, IdrA, NonY, DIMAGA, TLO и т.н. и т.н. и т.н.

И там ми дай един риплей в който играят двама от про -тата ЗвсТ, в който реп по-нещичко да прилича на този за който от одеве говориш.

Аз съм сигурен, че и по-фрапиращи от твоя реп има, ама ... ?!?

 

---

 

Готов съм и проба да направим. Аз ще имам лимит от 160 хидри, роучове и 4-5 инфестора, а ти ще имаш лимит 90 от торове и марини и ще ги срещнем да видим. Мога да се обзаложа от сега за резултата, като искам да се има предвид, че до момента игра със зерг нямам нито една !

Link to comment
Share on other sites

Искаш ли да ги пробваме 55 муталиски срещу 10 тора?

 

Светлия, не знам за кое ниво говориш, ама аз съм 8ми в диамантената, а тоя който ми го пусна му изписа, че е равностоен...

Link to comment
Share on other sites

Искаш ли да ги пробваме 55 муталиски срещу 10 тора?

 

Светлия, не знам за кое ниво говориш, ама аз съм 8ми в диамантената, а тоя който ми го пусна му изписа, че е равностоен...

 

Ами аз съм 93 последно като влизах, и със зерг не съм играл никога. Но мога да се обзаложа за изхода от среща на 160 лимит хидри, роучове и инфестори, и 90 лимит торове и марини. Оставяме по 50 лимит за работници и другото го срещаме в дадена игра, която ще е първата ми игра със зерг. Съгласен ли си ?

Link to comment
Share on other sites

Аз имах един експанд, а той 3 и то пълни. Така че лимита на работниците трябва да е примерно 60 на 30. Но това няма значение, важното е, че при такъв голям лимит, ако ще и да ги сбил неправилно, аз останах с 4 от 7 тора. Това ако е нормално...

 

Между другото, не знам защо толкова ги защитаваш тия терани, при положение, че всички реват от МММ и Mech, не само зарга ами и тосове. Ей го и Антарес пропищя, дето до миналия ден говореше, как всеки играел с най-слабата според него раса...

 

И все пак ако искаш, можем да направим една игра - аз теран, ти зерг и да видим.

Link to comment
Share on other sites

Аз имах един експанд, а той 3 и то пълни. Така че лимита на работниците трябва да е примерно 60 на 30. Но това няма значение, важното е, че при такъв голям лимит, ако ще и да ги сбил неправилно, аз останах с 4 от 7 тора. Това ако е нормално...

 

Между другото, не знам защо толкова ги защитаваш тия терани, при положение, че всички реват от МММ и Mech, не само зарга ами и тосове. Ей го и Антарес пропищя, дето до миналия ден говореше, как всеки играел с най-слабата според него раса...

 

И все пак ако искаш, можем да направим една игра - аз теран, ти зерг и да видим.

 

:) Не става дума за игра, става дума за среща на 160 лимит хидри, хлебарки и инфестори с 90 лимит торс и марини.

А за работниците съм 100% сигурен, че са ти били повече от 30, но нека са 30 твоите, а моите 50.

Целта ти след срещата е да ти останат 4 тора ! Ако останат по-малко, или както е най-вероятно николко губиш облога ! ок ?

 

---

 

А за защитаване, не бих го нарекъл така, просто гледам репс на протата - там най-ясно си личи всичко.

Щото аз ако спра лимит хлебарки с 1 (едно) банши, това едва ли ще накара Близард да махнат атаката по земя на баншито, и да го оставят само като самолетче за атракции, лупинги и прочее.

Link to comment
Share on other sites

Не бе, аз ти предлагам друго - играем 5 игри, аз теран, ти зерг и да видим дали ще хванеш една.

 

Ама не ми предлагай друго, а си стой на собствената дума. Последно ще направим ли облог при описаните от теб обстоятелства, или е излишно да търкам повече клавиатурата ?

Link to comment
Share on other sites

Добре, правиш 3 експанда, със по 2 дрони на всеки минрерал и по 3 на всеки газ, и всичко останало до 160 го правиш хлебарки, хидри и инфестори. Аз правя един ескпанд, пак със същото съотношение на сцв/минерал/газ, като всичко останало до 90 торове и марини и ги сбиваме, даже няма да си играя да ги дърпам.

Link to comment
Share on other sites

Добре, правиш 3 експанда, със по 2 дрони на всеки минрерал и по 3 на всеки газ, и всичко останало до 160 го правиш хлебарки, хидри и инфестори. Аз правя един ескпанд, пак със същото съотношение на сцв/минерал/газ, като всичко останало до 90 торове и марини и ги сбиваме, даже няма да си играя да ги дърпам.

 

:) Направо с дроните да се сбия а ? Нали се разбрахме, 30 лимит за теб, 50 за мен - работници.

 

Свалям пача в момента, като съм готов прави една игра. Сбиваме ги и даваме репа тук да го обсъдим.

 

---

Без ъпгрейди на армора и атаката на никой. И естествено ще ми трябва малко време да видя инфесторите как хващат жертвата си и съответно енергията да е достатъчна, че то иначе все едно ги няма.

Link to comment
Share on other sites

Не сме се разбирали така, казах че той имаше 160 лимит, а аз 90, като също казах, че той имаше 3 експанда, а аз 1. А лимита за работниците беше примерен, като съм сигурен, че е бил по-голям в негова полза от това, което съм посочил в по-предните си постове. Но това няма особено значение, защото с 4 срещу 2 бази, пак го бих без никакви затруднения.

Link to comment
Share on other sites

Е, ти искаш да имам близо 100 лимит работници - правилно ли го разбирам ?

А ако аз направя една игра, с някой който има 150 лимит работници, и съответно го млатя с двойно по-малък общ лимит, дали трябва да пиша тук и да се оплаквам и да занимавам всички с гениалната ни игра ?!?

 

Аз го предложих вече, направо с дроните е трябвало да ти влезе младежа.

 

---

 

Затова и говоря, че като става дума за имба не е идейно човек да си гледа само собственото положение. А и малко про-та да погледа. Че да не стават излишни мохабети като последния.

То стана ясна работата, ами дай го тоя реп да го видим, че ми стана интересно. Този диамантен зерг колко луд е бил.

Link to comment
Share on other sites

Не извъртай нещата. Това, че е е имал 4 бази не означава, че е имал 100 лимит работници, а аз съм имал 90 лимит тореве с марини. По-скоро той да е имал 2 пъти повече работници от мен, което примерно значи, че ако аз съм имал 30 лимит работници, той е имал 60, което пък от своя страна значи, че е имал 100 лимит армия, а аз съм имал 60. Така че правиш 100 лимит хидри, хлебарки, инфестори - (33 юнита), а аз правя съответното количество торове марини за 60 лимит и се сбиваме да видим.

Link to comment
Share on other sites

Не извъртай нещата. Това, че е е имал 4 бази не означава, че е имал 100 лимит работници, а аз съм имал 90 лимит тореве с марини. По-скоро той да е имал 2 пъти повече работници от мен, което примерно значи, че ако аз съм имал 30 лимит работници, той е имал 60, което пък от своя страна значи, че е имал 100 лимит армия, а аз съм имал 60. Така че правиш 100 лимит хидри, хлебарки, инфестори - (33 юнита), а аз правя съответното количество торове марини за 60 лимит и се сбиваме да видим.

 

Добре, и така съм съгласен. Аз имам 60 работника (нали са по 1 лимит, ти имаш 30) останалото по твоята схема го сбиваме. Направи една игра и който иска да дойде да гледа мазалото.

Ти печелиш, като останеш с 4 тора, както сам твърдиш, аз печеля ясно от къде.

Загубилия черпи всички свидетели на разговора тук. :)

Link to comment
Share on other sites

Е сега издребняваш вече, знаеш, че игра с игра не си приличат и тва, че съм останал с 4 тора е според ситуацията. В случая може да не останат точно 4 тора, ами примерно 3, това означавали ли, че губия спора за по-силната раса?

Link to comment
Share on other sites

Е сега издребняваш вече, знаеш, че игра с игра не си приличат и тва, че съм останал с 4 тора е според ситуацията. В случая може да не останат точно 4 тора, ами примерно 3, това означавали ли, че губия спора за по-силната раса?

 

Добре и при 3 живи печелиш. Аз печеля при по-малко от 3 т.е. 2 и надолу.

 

Аз съм готов. Пача се дръпна. Правим играта първо си правим лимитите от работниците, 60 за мен, 30 за теб. После аз до 160 лимит правя хидри, роучове и инфестори, а ти до 90 лимит правиш торс и марини. Като сме готови ги срещаме.

 

Аз от инфесторите мятам каквото намеря за добре предполагам, че те са само кастъри все пак.

 

Едит: ще трябва да се ляга по-раничко. Така че кажи една карта и по-точно прави игра.

Link to comment
Share on other sites

Ай прави игра и кажи как да влезна.

 

И все пак не виждам как ще ми докажеш, че дори и 2 тора да ми останат, зерга е по-силната раса, при положение, че лимита ти е почти два пъти по-голям и пак губиш играта...

Link to comment
Share on other sites

Ай прави игра и кажи как да влезна.

 

И все пак не виждам как ще ми докажеш, че дори и 2 тора да ми останат, зерга е по-силната раса, при положение, че лимита ти е почти два пъти по-голям и пак губиш играта...

 

Добре нека да обсъдим резултата после. А за играта, освен да ми кажеш мейл да те адна, за да мога да те поканя.

Кажи и картата коя е била, за да е максимално достоверно.

 

Едит: пратих 2 рикуеста. Ама не съм добавял в новия вариант и не знам дали само това се прави.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...