Jump to content
BulForum.com

StarCraft 2


Dread Lord

Recommended Posts

  • Replies 10.1k
  • Created
  • Last Reply

unledjtn.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

 

Добре че е дядото да припомни архаичната тактика от фиш сървъра маринки + зиилотки, че бях забравил кво е да газиш така

 

20a96070f37376ce.jpg

Link to comment
Share on other sites

Добре че е дядото да припомни архаичната тактика от фиш сървъра маринки + зиилотки, че бях забравил кво е да газиш така

 

20a96070f37376ce.jpg

MARINE KING PRIMEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE

Link to comment
Share on other sites

Предложенията на Идра за промени в играта:

 

- Allow Fungal Growth to be cast while burrowed

- Make Fungal Growth a slowing spell instead of freezing spell

- Increase Hydralisk speed

- Decrease Ultralisk size

- Decrease Marine rate of fire

- Lower Collosus damage

- Make Forcefield destructible with no target priority

- Increase Stalker damage and give them slower movement speed or higher Blink cooldown

Link to comment
Share on other sites

Абе да направят само по един сухоземен юнит и един въздушен, освен SCV/drone/probe и да печели тоя с по-добро управление :)

Link to comment
Share on other sites

Предложенията на Идра за промени в играта:

 

- Allow Fungal Growth to be cast while burrowed

- Make Fungal Growth a slowing spell instead of freezing spell

- Increase Hydralisk speed

- Decrease Ultralisk size

- Decrease Marine rate of fire

- Lower Collosus damage

- Make Forcefield destructible with no target priority

- Increase Stalker damage and give them slower movement speed or higher Blink cooldown

Това ми хареса, справедливо е. Дано да му обърнат внимание. :)

Link to comment
Share on other sites

Съгласен съм с фънгала и хидрите, но не и промените по сталкерите.

 

MLG: Bear hugs from Geoff (InControl) just don't cut it, huh…

 

IdrA: He means well, but I'm always afraid he'll break something.

Link to comment
Share on other sites

Това ми хареса, справедливо е. Дано да му обърнат внимание. :)

- Allow Fungal Growth to be cast while burrowed

 

Аз предлагам друго.

 

- If terran has vision anywhere on the map, he can nuke it. No ghost requried.

Link to comment
Share on other sites

If terran has vision anywhere on the map, he can nuke it. No ghost requried.

- Once launched nukes always hit, but permanently reduce the supply cap by 8 (i.e. after one nuke max supply becomes 192).

 

А аз трето - аутокаст на фийдбак-а. Види ли темпларчето нещо с ток - да му го взима, а не да кликаш в/у него.

- If Feedback is set on auto-cast, the high templar receives the same amount of damage as the target.

 

Друго?

Link to comment
Share on other sites

- Once launched nukes always hit, but permanently reduce the supply cap by 8 (i.e. after one nuke max supply becomes 192).

 

 

- If Feedback is set on auto-cast, the high templar receives the same amount of damage as the target.

 

Друго?

God-mod за за всички юнити на ламерите!

 

П.с. Естествено при условие, че ламерът се е регнал като такъв.

Link to comment
Share on other sites

Записах се, ама за друг турнир на Zeek - с ограничение до diamond league :) Така като гледам в този вече са напълзяли мастъри и грандмастъри.

Link to comment
Share on other sites

Изумява ме фактът, че все още има хора (при това high diamond), които скаутват вертикални позиции на Шакурас.

 

Какво му е на скаутването?

Link to comment
Share on other sites

Не може да се паднете във вертикални позиции на Шакурас.

 

Kz5e4.jpg

 

http://drop.sc/18559

 

Цяла вечер и цял ден се ядосвам, че за нищо не ставам заради гадния зерг и един такъв се появява да ми изпълни душата :)

Link to comment
Share on other sites

За раса, която разчита толкова на макрото, повечето зерги имат ужасяващо слабо макро. Ей сега играх срещу едно некадърниче и реших да не го бункер ръшвам. Пичът пуска експанд, аз пускам ескпанд, той го вижда с дрона, пуска 3-ти експанд ВЕДНАГА (шакурас). 6-та минута- 50 работника и повече, спайнове и лайна. Идват дабъл порт баншитата ми, пичът изпадна в тотална паника, при все 4-те си куийна и правещия се овърсийр. От тая минута реших да не го оставям и пращах по 1 банши на всеки експанд,

помпех марини от 10 казарми и по едно време той просто загина.

 

Та мисълта ми е че дори макро зерги нямат тооолкова впечатяващо макро. Примерно ако на мен ми се забият с банши, веднага пускам на крос още един експанд, ако съм зерг.

Слаба ракия.

Link to comment
Share on other sites

Нали се сещаш, че има голяма разлика между добър макро играч (зерг в случая) и играч, който е чул, че macro is the way, и само харви. Полза от 50 дрона на 6 минута няма, ако не знаеш как да оползотвориш получените ресурси.

Link to comment
Share on other sites

Нали се сещаш, че има голяма разлика между добър макро играч (зерг в случая) и играч, който е чул, че macro is the way, и само харви. Полза от 50 дрона на 6 минута няма, ако не знаеш как да оползотвориш получените ресурси.

http://www.teamliquid.net/video/streams/Spanishiwa

 

Bad macro!

Good micro!

Bla

 

Атакуваш ли го от повече от две страни, става на салата.

Link to comment
Share on other sites

Не знам, ама мен теран продължава да ме маже както си иска. Вчера изгубих една игра, която беше повече от 30 минути. По едно време имах над 10 брудлорда и 6-7 инфестора, бях с повече бази и накрая ме прегази... И това при положение, че неговите единици бяха САМО марини и танкове, и 2-3 викинга за цвят. Не, терана изобщо не е ИМБА!!!

 

Ей сега паднах от един, който ми правеше по 3 дропа едновреммно и докато се усетя да направя по някой спайн ми влезе централно и ме изора...

 

Мани другото, ами и продължават да реват, колко им била слаба расата, а в същото време са на всички първи места във всички възможни девизии и лиги.

 

Днес по-рано един теран директно почна да ми реве още с началото, колко зерга и протоса били ОП и в следващия момент не успях да му спра хелион пуша, с който ми изби ВСИЧКИ работници в главната база, след което нямаше какво друго да направя, освен да лефтна...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...