Jump to content
BulForum.com

StarCraft 2


Dread Lord

Recommended Posts

  • Replies 10.1k
  • Created
  • Last Reply
И то теран, който до сега никакъв не се е чувал!
Тук не си прав. Теран, който не е печелил нищо. Но играч, който е прочут сред про-тата със изключително стабилната си игра извън турнирите и изключително слабата си психика.
Link to comment
Share on other sites

10 gate +3 attack blink stalker / archon - LOLZ!

 

-------------------------------------------------

 

По-рано беше съобщено, че GOM ще прати Boxer и MMA на следващото MLG. Днес обявиха още двама играчи, които ще пътуват за САЩ - MVP и DRG !

 

WHAAAAAAAAAAAAAAAAT??!?!!? :D

QOMGc.jpg

Link to comment
Share on other sites

Играем днес с един стар познат и пича ми вика - айде да видим къде ще ни класира... ако ни прати в диаманта значи сме тотални нубове... при което аз почвам да гледам тъпо ма нищо не казвам... после му поглеждам досието - мастър със звездичка и в 1v1 и в 2v2 само за 3 и 4 нямаше звездичка...

Link to comment
Share on other sites

ГСЛ семи файнълс:

 

Хепи срещу НякъФ протос

Гейм 1:

Чиййз

Гейм 2:

Чиййз

Гейм 3:

Чийз

 

Поука:

Корейците имат лактозна непоносимост.

Link to comment
Share on other sites

новите карти направо ме разбиват :)

 

Douchebag Blizzard does a poll about rocks.

Community votes against rocks.

RESPONSE??

PUT MORE ROCKS IN!!!

 

-------------------------------------------------------

 

All time race vs race stats for GSL:

 

TvP: 232W 195L 54.3%

PvZ: 133W 134L 49.8%

ZvT: 215W 226L 48.8%

Link to comment
Share on other sites

Eгати играта - идват протос и зерг и след малко скаутване решават да ни вземат газта... ние сме теран и протос (аз) само че не се ограничават до това да вземат и 2та гейзера на единия ами протоса реши да вземе ВСИЧКИ... след което зерга освен друго се и експандва и вади хлербарки. Които са чудесни против зелъти и марини... само че всичко зависи от количествата. Айде спирай 10 зелъта и 15тина марина с има-няма 6-7 хлебарки де... и 2 кули... и 1 сентри имаха даже... не помогна изобщо... отделно че зелътите прииждаха в индийска нишка още както и марините. После ги питам какво са си мислили че ще се получи като изхабят толкова минерали да ни блокират газта... единия ме игнорна, другия първо ми написа SFTU и после ме и игрнорна.

 

Battle.net-a пълен с копия на Idra направо. Аз съм игнорнал един единствен галфон и то защото той ме беше игнорнал, но ме спамеше в това време и след като не можех да отговоря реших че не ми се слушат глупости

Link to comment
Share on other sites

:: A batch file to freak out bad mannered StarCraft 2 players.

:TOP

ipconfig /release

PING 1.1.1.1 -n 3 -w 1 >NUL

ipconfig /renew

GOTO TOP

 

Е така или иначе след около минута ще те дропи... максимум 2 да е така..

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...