Jump to content
BulForum.com

StarCraft 2


Dread Lord

Recommended Posts

  • Replies 10.1k
  • Created
  • Last Reply

Снощи Major унищожи Spanishiwa 6:0, сега някакъв тип FlawlessKalu изнасилва Destiny седем игри поред, преди няколко дни Morrow се гавреше с Haypro...хем ме боли като гледам, хем не мога да се откъсна - не знам защо си причинявам такива сътресения. Баш салата :(

Link to comment
Share on other sites

Spanishiwa трябва да поговори с Vibe малко, оня ден той игра с Major и го изнасили сигурно 6-0. Гледах 1-2 игри и го би, поиграх малко, след това пак гледах и пак го би.

Link to comment
Share on other sites

GSTL

 

 

 

oGs vs MVP

 

oGs повежда 3:1

 

Хмммммм. Кой ще се наеме с тежката задача да обърне резултата?

 

Dong Rae Fucking Gu

 

DRG > NaDa

DRG > Hero

DRG > Cezanne

 

MVP vs oGs - 4:3

 

Танцуващите хидри в края бяха черешката на сладоледа! :)

 

 

Link to comment
Share on other sites

Spanishiwa трябва да поговори с Vibe малко, оня ден той игра с Major и го изнасили сигурно 6-0. Гледах 1-2 игри и го би, поиграх малко, след това пак гледах и пак го би.

Какво да говори. Не може тъпите зерги да влачат 1000 минерала и да очакват да победят. Няма да стане. Няма. Цялата игра влачи минерали и после се чуди защо теранът го дропи отвсякъде. Направи 10 спайна на всяка база и ходи дропи. Слабо макро, добро микро. Това беше всяка от игрите на Спанишиуа.

Link to comment
Share on other sites

Преди няколко дена ми се пада един рандъм - почва играта и изцепва нещо от сорта на "fuckin zerg op" и излиза. След мача гледам, че се паднал теран... Пускам да търся нова игра - пада ми се същия играч, пак рандъм - тоя път направо излиза без да каже нищо! :D

Това са ми последните победи срещу теран...

Link to comment
Share on other sites

Това някой го пусна преди седмица-две

Не е шега, че този билд е доста силен. Еквивалентен билд е протос да вади от две казарми зелоти и после ръш с всички проби. Зергският еквивалент е бейнлинг бъст. Така или иначе, този билд НИКОГА няма да успее срещу теран втори път, дори няма да успее и един път срещу мен, защото аз wall-offvam винаги. Също така и няма да успее на турнир повече от един път. Естествено, хубаво е да го имаш в арсенала си, но няма нищо конструктивно в него. Другото което е, зерг за бейнлинг бъст в стил наш ПСИ (50000+бейнлинга от 1 база) също е много хубаво и интересно, но няма нищо конструктивно в него. (Затова и ПСИ го прави веднъж на 5 години). Така че който смята, че това е доказателство за имбата на терана, готов съм да му покажа с протос колко греши, където ще убия жалкото теранче с 2 сталкера.

Link to comment
Share on other sites

След 10 минути:

 

NASL Grand Finals Day 1

Round of 16

 

http://www.teamliquid.net/video/streams/NASL.tv

 

Liquid`Ret vs TSL_Puma

FXO.Sheth vs ST_Squirtle

mouz.MorroW vs ST_July

mouz.HasuObs vs FOX_Moon

Fnatic.Sen vs oGs.Zenio

aTn.DarKFoRcE vs TSL_aLive

Dignitas.SeleCT vs Tt.White-Ra

oGs.MC vs SlayerS_BoxeR

 

В черно са победителите според моите прогнози :)

Link to comment
Share on other sites

Ха, Дядо Тос ще омаже Селект, не е добре да залагаш с/у Спешъл тактикс!

hatch first on xelnaga? /facepalm

Link to comment
Share on other sites

където ще убия жалкото теранче с 2 сталкера.

 

E протоса е имба - всички го казват. С него се играе прекалено лесно :lol:

 

Вчера на два пъти ми казват "f**ng op race" само че единия път играх със теран и ми го каза някакъв зерг втория път играх с протос и ми го изтърси теран.

 

ПС: Не мога да си обясня след като протос има колоси колко малоумен трябва да си да бичиш САМО марини... одеве една играх имахме - терана не спря да вади марини. И последната битка беше 5 колоса + малко зелъти + малко стокъри срещу 1 камара стокъри и може би 100 марина... моя парт беше теран и имаше и танкове и викинги... и дори не успя да сийджне танковете защото колосите и стокърите ми идваха откъм страната на марините... 100тина марина се запалиха преди да успеят да стрелнат по 2 пъти от 5 колоса чак аз се изненадах дори нямах време да използвам сентритата...

Link to comment
Share on other sites

Тамън си мислех, че зерга ще го утрепе след като остана с 14 проби, ама тц. Не се отказа.

Link to comment
Share on other sites

То и според историята - протоса е расата, която минава и заличава зергската паплач. Не знам, но докато съм чел историята протосите малко ми приличаха на хищниците от филма aliens vs predator. А дарковете пък направо са им одрали кожата. Иначе самото турнирче не беше лошо, но малко бързо свърши.

 

ааа... заерга винаги си е виждал крийпа. Особено с тея крийп тумори... чиста проба чийт :D //майтап да става

 

Едит: или май има още, а? Че аз малко закъснях и не видях дали има бракет или нещо подобно?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...