Jump to content
BulForum.com

StarCraft 2


Dread Lord

Recommended Posts

  • Replies 10.1k
  • Created
  • Last Reply

Няма как да знаеш със сигурност. Но както и да е, като не искате, не искате, здраве да е.

На нашето ниво всеки може да вземе игра на всеки. Пробвайте да биете Нанива обаче.

Link to comment
Share on other sites

Каква е тази нова тактика - 2 зерга буквално нямат спиране особено ако има един зерг в другия отбор или не си се запушил докрай - първо атакуват с 12 линга (10 pool или 9 не знам) и веднага след това пускат хлебарките и мнооого скоро идват 12тина хлебарки... след въпросната атака хващат експанд и пускат ъпгрейд до хидри. Не знам изобщо дрони правят ли или как но се изсипват вълна след вълна и направо нямам време за реакция. С теран бих изкарал танкове но с протос без колоси трудно, а за колоси няма ресурси защото всяка от вълните се спира едвам едвам... Има ли го описано това някъде?

Link to comment
Share on other sites

На нашето ниво всеки може да вземе игра на всеки. Пробвайте да биете Нанива обаче.
Смятам, че без проблем мога да му вкарам два прави, сасан-долю-чаги и едно тора-юпчаги за финал. Виж на SC2, единствено, ако съм му строшил лявата ръка, че да не може да ползва мишка :lol:
Link to comment
Share on other sites

Смятам, че без проблем мога да му вкарам два прави, сасан-долю-чаги и едно тора-юпчаги за финал. Виж на SC2, единствено, ако съм му строшил лявата ръка, че да не може да ползва мишка :lol:

 

Ъъъъъ той левичар ли е?

Link to comment
Share on other sites

 

Може да е адски добър, но е адски грозен :)

 

По-интересен случай е Назгул - той е десничар, но държи мишката с лявата ръка! О.О

Link to comment
Share on other sites

Въпрос на навик е.. и аз съм десничар, но в началото държах мишката с лявата ръка (98-2001ва година). Промених това, понеже като ходихме на зала с приятели, се налагаше или да правя разни размествания или да играя крос на ръцете. Самото превключване става много бързо ако човек е отдаден на идеята ;)

Link to comment
Share on other sites

Що бе, мен ми е симпатичен.

 

btw, сега чета, че Идра е бил приет да учи теоритична физика в някакъв американски университет, но избрал прогеймърството. Не знам що, но си мислех, че ми прилича повече на математик. Което се усеща и в геймплея му, btw...

Link to comment
Share on other sites

Днес един ме би по тоя начин. На Делта Куадрант дойде с призма и докато върна кучетата, които чупеха скалите на страничния експанд, стовари няколко сентрита, затвори ми над 20 кучета долу и...

Link to comment
Share on other sites

Що бе, мен ми е симпатичен.

 

btw, сега чета, че Идра е бил приет да учи теоритична физика в някакъв американски университет, но избрал прогеймърството. Не знам що, но си мислех, че ми прилича повече на математик. Което се усеща и в геймплея му, btw...

 

Физика и математика са тооолкова близки че няма накъде повече. Най-големите гадости в математиката идват именно от светила на физиката...

 

.....

 

6:40

 

Долу от коментарите: "I play zerg. This makes me sad"

 

 

BRILLIANT!

 

Това е нещото което ме кефи в тази игра. Когато да надиграеш противника с някаква заблуда за да направи тотално погрешен ход въпреки че допреди това си е мислил че печели битката. Включително когато мен ме бият пак ми прави кеф - е одеве ни биха по начина по който играехме по време на бетата с един друг тип - TPvTP само че от другия отбор терана прави основно SCV-та и 1 казарма за да изкара команд център. После дава парите на протоса който на 6тата минута вместо да има 4 гейта има 9-10 че и блинка страна малко след като се усетих какво се случва... а другия теран теран няма никаква армия нито е инвестирал в нещо друго освен 20 scv-та и команд център... т.е. едно 500 минерала е икономисал поне. Само че въпросния номер дори не го вдига пред красотата на горното изпълнение

 

 

 

 

ХАХАХАХАХА @ 3:45

 

LOL къде ги намирате тези образи?

 

 

 

 

PS: Айде пак полудя нета... top master + top diamond vs top diamond + top plat.... EVEN match... да им го нач**м... не че не ги смазахме, но мастър терана доста зор ни даде в началото с едно ghost-ове и снайпване на стокърите ни (ТТvPP)... и да DT са абсолютно нечестен юнит - имба отвсякъде... докато се усетиш и ти нарежат 1 камара юнити... а вкара ли ги на 3 места едновременно няма оправия - не знаеш къде да правиш скан...

Link to comment
Share on other sites

Физика и математика са тооолкова близки че няма накъде повече.
Ся ш'са обиждаме ли?!
Най-големите гадости в математиката идват именно от светила на физиката...
Да, може би щото искаме да намерим реално приложение на тази иначе безсмислена наука :P
Link to comment
Share on other sites

PSYCHOSIS ами да, инфесторите са ОП. Ето че и аз се разписах в имба темата :Р

А да бе, а тая армия от колоси, с какво друго да я спреш?

Link to comment
Share on other sites

Въздушни?

 

Именно... колоси + зелъти... точно 15 муталиска им трябва да тръгнат обратно и да не стигнат до никъде... за корупторите пък да не споменавам

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...