Jump to content
BulForum.com

StarCraft 2


Dread Lord

Recommended Posts

Протосите са първата раса, зергите са втората. ИМа още сега ще играе Мороу срещу някой си. Не разбрах кой. Не слушам много.

То било още в началото - играят 3 среща от 8.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 10.1k
  • Created
  • Last Reply

Ще се подиграе ми, защо изощбо отива за трета база при положение, че толкова тъпо изгуби толкова единици?!

 

Какво ще кажете за този фикс на марините, дали ще задоволи Радио Имба

 

Link to comment
Share on other sites

Ще се подиграе ми, защо изощбо отива за трета база при положение, че толкова тъпо изгуби толкова единици?!

 

Какво ще кажете за този фикс на марините, дали ще задоволи Радио Имба

 

Ихаааа и аз искам такива марини :)

Link to comment
Share on other sites

Ще се подиграе ми, защо изощбо отива за трета база при положение, че толкова тъпо изгуби толкова единици?!

 

Какво ще кажете за този фикс на марините, дали ще задоволи Радио Имба

 

Според мен има нужда да увеличат още малко скоростта на стрелба. Много бавно стана. :)

Link to comment
Share on other sites

Да не споменаване, че това трябваше 1-2, макс 3 маринки да го правят, а не цяло стадо.

Link to comment
Share on other sites

пак ли игра mech?

 

MC каааак прегази Select... Просто класа отгоре. Дали не бяха две класи.

А интервюто :lol:

Link to comment
Share on other sites

тоя мс е толкова досаден, голям дразнител - грам английски не знае, но се прави на отворен и преводачи не ползва, после пък се опитва да се прави на забавен - ако бях там направо да му извъртя два шамара да се усетим малко.

 

иначе хелиони - i hear they're pretty good лол

 

http://i.imgur.com/haNwd.jpg

 

Статистиката ми е за диамант и голд общо

 

1kppd.jpg

Link to comment
Share on other sites

Аз съм толкова зле, че се отчайвам. Загуба срещу платина, загуба срещу злато, победа срещу бронз...

Link to comment
Share on other sites

mc е като робот, но и гази като робот. Дори и да не го харесвате трябва да го уважавате, че не ползва гнусни имба Кольота и гази лошо.

Link to comment
Share on other sites

Аз съм толкова зле, че се отчайвам. Загуба срещу платина, загуба срещу злато, победа срещу бронз...

 

Викаш ако и от бронз беше загубил направо си режеш вените?

Link to comment
Share on other sites

Еми не чак, ама преди не ми костваше такива усилия да влезна в диамант с offrace... Сега с моята си раса, не мога да вържа двата края...

Link to comment
Share on other sites

Всички го раздават големи прота вече. Всяка игра е пот и сълзи докато я вземеш...

 

Аз като казвам, че тераните ще почнат да мислят с повече от една гънка и играта отново ще стане имба, ама няма кой да слуша...

 

Едит: почва финала на NASL - първо място 50 000$, второ място - 25 000$...

Оф, тоя МС така да ме дразни! Ходи като някой завоевател, гадния тюфлек!

Link to comment
Share on other sites

Брей, тоя 4gate много мачкал наистина. По принцип си цъкам фриистайл, ама реших да пробвам да науча първи урок на протоса и ето кво стана:

 

23lnvur.jpg

 

MMMMAARRRIIIIINNNNEEEKKKINNNGGGGPPPRIIIIMMMMMEEEEE :)))

Link to comment
Share on other sites

mc е като робот, но и гази като робот. Дори и да не го харесвате трябва да го уважавате, че не ползва гнусни имба Кольота и гази лошо.

Колосът е толкова слаб, че не ми се говори. Зергите не трябва да уайнват за това колко имба са колосите. 2 роуча правят колос на салата, така че какво да говорим.

Link to comment
Share on other sites

MC е е*ахти и машината! 5-тата игра беше е*ах му майката! Такъв harass и тоя продължава да оцелява, е*аси и реакциите... Колкото и да ме дразни onstage поведението му, колкото и да не ме кефи - феноменален играч!

Link to comment
Share on other sites

Колосът е толкова слаб, че не ми се говори. Зергите не трябва да уайнват за това колко имба са колосите. 2 роуча правят колос на салата, така че какво да говорим.

 

Пробвай с топка от 5 колоса и 20 хлебарки. Или 4 колоса и 2 стокъра...

Link to comment
Share on other sites

Всичките игри, които гледах на МС ги взе с по-добра игра в mid/late game. Сега реши да печели на ръш и му яде главата...

Link to comment
Share on other sites

Къде сте всички терани, дето казвате, колко ОП са другите раси?! Теран взе най-големия турнир в света, на който участваха най-добрите зерги в целия свят! И то теран, който до сега никакъв не се е чувал!

 

И все пак съм адски доволен, че той спечели, предвид другия претендент :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...