Jump to content
BulForum.com

Heroes of Might and Magic 5


Mitko1

Recommended Posts

Heller12a, на къстъм не мога да сменя замъка, няква идея защо е така? Дава ми да играя само с един...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 255
  • Created
  • Last Reply
Heller12a, на къстъм не мога да сменя замъка, няква идея защо е така? Дава ми да играя само с един...

i pri men e taka. mai e napraveno razli4ni karti s razli4ni rasi i tolkova. samo na hot seat moje da se smenq zamaka

Link to comment
Share on other sites

ЗА ВСИЧКИ КОИТО ИГРАТА НЕ ИМ ТРЪГВА:

 

ЗА ДА ПОПРАВИТЕ ИНСТАЛАЦИЯТА Е НЕОБХОДИМО СЛЕДНОТО:

(За цялата процедура ще ви трябват към 7ГБ място...)

 

1. Разархивирайте .ISO файла на твърдия си диск. Може да го направите с WinRAR.

2. Отидете в директория MANUAL/ENGLISH и преименувайте файла GAME_MAN.pdf na "Game Manual.pdf" (без кавичките)

3. Сега инсталирайте играта от разархивираното копие.

4. От директория CRACK на разархивираното копие вземете файла H5_Game.exe и го преместете в директорията BIN на инсталираната игра, презаписвайки предищния файл.

5. Ако ви поиска файла d3dx9_25.dll го изтеглете от тук: http://www.dll-files.com/dllindex/dll-files.shtml?d3dx9_25 и го сложете на същото място.

Още не съм пробвал дали работи но се надявам да трагне

Link to comment
Share on other sites

Heller12a, на къстъм не мога да сменя замъка, няква идея защо е така? Дава ми да играя само с един...

 

довечера ще го погледна и ще си едитна поста

 

ЗА ВСИЧКИ КОИТО ИГРАТА НЕ ИМ ТРЪГВА:

 

ЗА ДА ПОПРАВИТЕ ИНСТАЛАЦИЯТА Е НЕОБХОДИМО СЛЕДНОТО:

(За цялата процедура ще ви трябват към 7ГБ място...)

 

...

 

Още не съм пробвал дали работи но се надявам да трагне

 

:huh: :wacko: :unsure:

 

при мен тръгна като по учебник де, ма без да си пробвал да зарибяваш другите ...

Link to comment
Share on other sites

някой ще ми припомни ли как се сплитваха групи войници в армията? примерно имам общо 200 стрелцци, но искам да са в две групи по 100. пробвах разни драгвания с задържане на контрола и/или шифта, ама нъцки....

Link to comment
Share on other sites

някой ще ми припомни ли как се сплитваха групи войници в армията? примерно имам общо 200 стрелцци, но искам да са в две групи по 100. пробвах разни драгвания с задържане на контрола и/или шифта, ама нъцки....

;)

 

дигаш със шифта (без драг) и като тръгнеш да ги оставяш са автоматично разделени 50:50 (в смисъл вади ти джам дет започва от 50:50)

Link to comment
Share on other sites

Много "гадна" игра. Това ми е любимата игра и играя до доста късно и на другия ден на работата съм като сумнамбул. Много добре е направено всичко 5-тицата, заслужава си свалянето на игричката :)

Link to comment
Share on other sites

Играта е много добра според мен.Става за разпускане :) .Аз съм на третата мисия на кралицата-за 1 час стигнах до там ;) .

Link to comment
Share on other sites

А аз се ровя за тъпите гадни ботуши из някви тъмни подземия на четвърта доста приятна игра ма мисиите някак много дълги първите губи малко скорост

Link to comment
Share on other sites

А аз се ровя за тъпите гадни ботуши из някви тъмни подземия на четвърта доста приятна игра ма мисиите някак много дълги първите губи малко скорост

mi botu6ite sa na onova mqsto koeto o6te kato slezne6 v podzemito ti go pokazva svetnato i se vijda je6to kato ku6ti4ka vliza6 v neq i qko boi :) i sa tvo. ako o6te ne si gi zel moje da ti e ot polza :)

Link to comment
Share on other sites

Аз джътках мултиплеър... Мега, гига яка е играта.. Не знам кой ви излъга, че има само 5 карти... Но явно не сте разгледали играта достатъчно...

Link to comment
Share on other sites

А някой да забеляза ТАНК-а на картата с ботушките(маи третата мисия се пада :blink: ) Като си купите картата, тя се разкрива и в долния ляв ъгъл(ако замъка ви се пада горе в средата) има ТАНК :lol: :punk

Link to comment
Share on other sites

Т`ва е нормална машина , тоест да вървят по-новите игри , аз не виждам кво толкова има , всяка от скороизлизащите игри трябва да тръгне на тази машина (малки съмнения за HL2: aftermath) ;)

 

Това е слаба машина и е смешно да се чудиш как, аджеба, може да ти нарекат компа слаб (визирам учудването на собственика на машината, когато предположиха това). Колкото до HL2: Aftermath - Source енджинът е уникално лек, така че ще върви перфектно, дори на low-end машини, като тая.

Link to comment
Share on other sites

A na 5-tata misiq kade e taq 6matka det do 1 sedmica trqbva da q spasq ne6to sam kiorav i ne moga da q namerq :wacko:

Ми...какво да ти кажа, кьорав си. Затворът, в който е "шматката", е на половин ход разстояние от града...почти съм убеден, че не Изабел е шматката в случая ;)

Link to comment
Share on other sites

Ми...какво да ти кажа, кьорав си. Затворът, в който е "шматката", е на половин ход разстояние от града...почти съм убеден, че не Изабел е шматката в случая ;)

I az sam na sa6toto mnenie :rolleyes: Mersi za infoto B)

Link to comment
Share on other sites

Тъкмо се изкефих и реших да свалям и ... не ми отваря страницата за даунлоуд.

 

Надявам се да е временно

Link to comment
Share on other sites

Тъкмо се изкефих и реших да свалям и ... не ми отваря страницата за даунлоуд.

 

Надявам се да е временно

 

И аз като тебе се надявах. Ама греда. :))))) Доколкото знам от колеги графиката е яка. И има бая елементи от 3-йката.

Link to comment
Share on other sites

bahti sprinta e na campaniqta na infernoto. samo te gonqt nqkvi s silna armiq :) nadqvam se da ne mi se nalozi da bqgam oshte mnogo. Sq se igraes s Agreal :)

Мдам, в началото те гонят, после ти гониш :) Забавно е.

 

Като цяло обаче историята не ме кефи особено. Да не говорим за диалозите. Пъла скръб. Ама нали все пак не я играя заради приказките. :)

Link to comment
Share on other sites

ЗА ВСИЧКИ КОИТО ИГРАТА НЕ ИМ ТРЪГВА:

 

ЗА ДА ПОПРАВИТЕ ИНСТАЛАЦИЯТА Е НЕОБХОДИМО СЛЕДНОТО:

(същото място.

Още не съм пробвал дали работи но се надявам да трагне

Не става,за съжаление, не е това решението :cry

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...