Jump to content
BulForum.com

Heroes of Might and Magic 5


Mitko1

Recommended Posts

  • Replies 255
  • Created
  • Last Reply

А доколкото аз знам петицате се разработва от Юбисофт. Имаше картинки по едно време, ама преди да издъхнат 3до.

На сайта на ubi.com няма нито дума обаче.

Не ме е яд за 3DO а зa NewWorldComputing. фен съм на поредицата още от Кинг Баунти.

Ех времена, 96-97 на единствения пентиум в МГ-то, яко Price of Loyality. Заради нея си написах дипломната за 2 седмици /и заради дум 2 де./

За мен най добрата част е именно двойката, може би от сантимент.

Чакам петицата с нетърпение. Сигурен съм че ще я има!!!!!

Картинки от 5 /концептуални естествено/

Link to comment
Share on other sites

mmmmmmmm nice pics samo 4e mai mai i tq 6a iziskva visoka konf. i uvisvam...

do kolkot znam wake of gods NE E pravena ot 3DO i newworldcomp. za6tot tq nqma ni6to ob6to s heroes.. dori grafikata na normalnite gadove i na kartite e razli4na :woot tui 4e HOMM3 Complete moga da kaja 4e e perfektnata igra s nqkoi mn malki izkliu4eniq[bugnut mlpl :((((((((((((]

Link to comment
Share on other sites

А доколкото аз знам петицате се разработва от Юбисофт. Имаше картинки по едно време, ама преди да издъхнат 3до.

На сайта на ubi.com няма нито дума обаче.

Не ме е яд за 3DO а зa  NewWorldComputing. фен съм на поредицата още от Кинг Баунти.

Ех времена, 96-97 на единствения пентиум в МГ-то, яко Price of Loyality. Заради нея си написах дипломната за 2 седмици /и заради дум 2 де./

За мен най добрата част е именно двойката, може би от сантимент.

Чакам петицата с нетърпение. Сигурен съм че ще я има!!!!!

Картинки от 5 /концептуални естествено/

Правилно знаеш, мен това ме радва много , защото убисофт са доста сериозни и се надявам да не се осерат...Не съм чул нищо официално да е обявено за петата част, засега са само слухове...Много се надявам да има и Might&Magic X

Link to comment
Share on other sites

Надеждата умира последна. Забелязахте, ли че тези картинки, които е показал biolander са от преди 8 месеца?

Link to comment
Share on other sites

Правилно, картинките са стари, обаче някоя от тях бе публикувана от Юби. Та затова се надява. В по-близки времена четох някаква новина в дата.бг че се разработва от Нивал, които по мое мнение са доста добри. тук

А пък и от друга страна погледнато, мислите ли че шефовете на фирмата няма да искат да позабогатеят допълнително от легендата HOMM. Преценете сами.

Дано.

едит: вижте и тук

Link to comment
Share on other sites

Бе и в 4-ката има някои добри идеи (поне мен ме кефи че героите участват в битките), ама като цяло 3 е много по добра. Според мен основната грешка на 4 е тва че няма разлики в героите. Всичките са еднакви само лицата им са различни и практически има 2 героя на замък. Доколкото бях чувал преди 5 ще прилича повече на 3 отколкото на 4.

Link to comment
Share on other sites

Ако гафиката на 5цата е като тия картинки, а не боза като на Н4, и се комбинират най-добрите идеи от 4ката и 3ката ще се получи върховна игра.

Link to comment
Share on other sites

Ако гафиката на 5цата е като тия картинки, а не боза като на Н4, и се комбинират най-добрите идеи от 4ката и 3ката ще се получи върховна игра.

 

Струва ми се че графиката е последната грижа на игра като тази.

Все пак не съм сигурен се този sell shading или квото бе там е най-подходящото.

Музиката обаче винаги е била нъмбър уан, трябва да се съгласите. Винаги настръхвам като чуя камбаните на некромансърите.

Аз също искам да се запази участието на героите в битките.

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

Най-накрая! Ubisoft анонсираха официално разработката на Heroes of Might and Magic V - дългоочакваното продължение на една от най-класическите походови фентъзи стратегии, съществували някога, която зариби милиони още с появата си за първи път през далечната 1985-та. Компанията ще освежи поредицата с нови идеи, запазвайки същевременно нейната същност - точно така, както направи с Prince of Persia и Myst. Петицата се разработва от Nival Interactive - авторите на Blitzkrieg, Silent Storm и Etherlords - и ще излезе за PC чак в началото на идната година, предлагайки разнообразни фракции, съвременен триизмерен енджин и революционна система за водене на тактически битки. Засега не се споменава нищо конкретно в прес рилийза. Повече информация очаквайте с течение на времето, а първите скрийншотове от нейния геймплей, ще намерите в нашата секция с картинки.

Source : Pc Mania

ScreenZ : http://www.mightandmagicgame.com/teaser/uk/screenshots.php

Link to comment
Share on other sites

Олееее не мога майна уникално...откога я чакам....Между другото единственото нещо което е на компютъра ми откакто е влязъл в нас и не е бидело трито нивгаж е Heroes 3 Shadow of Death.Просто няма такава игра.Почти няма недостатъци.(макар че все ми се иска да имаше някакъв филтър на random maps а не да пробвам по 20 пъти докато излезе 2S4Md(3) например). Очаквам с нетърпение Heroes 5. :punk :punk :punk

Link to comment
Share on other sites

Най-накрая! Ubisoft анонсираха официално разработката на Heroes of Might and Magic V - дългоочакваното продължение на една от най-класическите походови фентъзи стратегии, съществували някога, която зариби милиони още с появата си за първи път през далечната 1985-та. Компанията ще освежи поредицата с нови идеи, запазвайки същевременно нейната същност - точно така, както направи с Prince of Persia и Myst. Петицата се разработва от Nival Interactive - авторите на Blitzkrieg, Silent Storm и Etherlords - и ще излезе за PC чак в началото на идната година, предлагайки разнообразни фракции, съвременен триизмерен енджин и революционна система за водене на тактически битки. Засега не се споменава нищо конкретно в прес рилийза. Повече информация очаквайте с течение на времето, а първите скрийншотове от нейния геймплей, ще намерите в нашата секция с картинки.

Source : Pc Mania

ScreenZ : http://www.mightandmagicgame.com/teaser/uk/screenshots.php

 

 

Не ни стигаще чистият кеф от играта,ами сега ще ни гали и окото. :D

Само се притеснява,че на мен за това може да не ми върви. :cry

Страх ме е също да не заприлича прекалено много на Etherlords и да загуби своят Heroes чар.

Link to comment
Share on other sites

Developed by a seasoned team at Nival Interactive (Blitzkrieg, Silent Storm, Etherlords), Heroes of Might and Magic® V is scheduled for release on PC in early 2006.

 

За жалост ще има общо с etherlords :cry

Link to comment
Share on other sites

За Heroes 4 не мога нищо хубаво да кажа освен че има яко интро,но мисля че отртицателните страни на Game play-а компенсират това,така че с най-голямо нетърпение очаквам 5-цата и се надявам отново да има месеци на не спане и игра до разбиване. Наистина, ако играта има тази страхотна визия ,която беше показана на скриин шотовете знам какво ще се играе, когато излезне. :punk :punk :punk

Link to comment
Share on other sites

След тва което видях от Heroes IV се надявам Heroes V да е доста по-добра.Но за мене най-яката част си остава Heroes III Wake Of Gods

Link to comment
Share on other sites

Най-добрата е Heroes 3: Armagedons Blade. Там бяха изчистени бъговете от оригинала, беше въведен random map generator, както и цял замък на Елементалите, цифра магии и тн, които отсъстваха в оригинала. Shadow of death и тая другата дето излезе след нея са абсолютно същите, само с различни картинки в менюто и 1-2 козметични промени. HOMM3 си спомням едно време сме го разцъквали с дни през ваканцията даже седмици. Като се заседне с някои познати 2-3 човека и направим MP-то на 1 PC или в най добрия вариант събираме се в някой с комповете и цък цък цяло лято B) Хубави геймърски фремена беха :rolleyes:

 

edit: Даже беше излязъл лафа: "На тая г'з и е голям като XL карта на Heroes, барабар с подземията :lol: "

Link to comment
Share on other sites

edit: Даже беше излязъл лафа: "На тая г'з и е голям като XL карта на Heroes, барабар с подземията  :lol: "

 

aahahahhahahahhhahaha :lol: Rofl :laughing: jestok laf!

inache po temata ako nqkoq kompaniq se zaeme(tui kato vsichki znaem che 3DO faliraha za sujalenie :( )i napravi totalen kloning na heroes troikata samo che s nova hubava grafika shte stane edna mnogo dobra 5 chast i shte otsrami luskavata no osakatena otkum gameplay 4etvorka

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Имах възможността да разгледам ДОСТА подробно 5тата част...

На кратко за хората , които не знаят :

1во - Изцяло 3Д ... От обикновения герой на картата до битката , всичко може да се бърти и гледа от всякъде.

2ро - За мое огромно съжеление героят участва в битки! :( Това ни напомня на 4тата част , която бе тотален провал!

3то - ОРГОМНА част от прозорчетата , които изкачаха като вземеш нещо липсват. Просто ги няма. От тук нататък джама с ресурсите е отгоре и когато вземеш нещо то се появява като балонче и полита нагоре към ресурса...

4то - Името на играта... Ще се казва Dark Mesiah of Might and Magic...

Това е което си спомням до момента..

И за щастие на всички верни фенове на играта... Няма и следа от с извинение лайняната WoG! Тази издънка , която унищожи цялата игра.. ЛИПСВА!

@Lord_Gudo На представянето на демото й във Giga.de...

Link to comment
Share on other sites

Хммм... вие, които не харесвате 4ката - колко време сте я играли? Щото аз я свалих, писна ми за 2 дни, махнах я. После пак я свалих (тоя път с всичките допълнения) и се насилих да я играя 2 дни (мисиите от оригинала... с елфите) Сега трудно могат да ме откъснат от нея, честно! Дайте и още 1 шанс, играта определено бие НОММ3 по много неща, а НАй-вече в мултиплейър-а, който тук е прекрасно реализиран!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...