Jump to content
BulForum.com

Heroes of Might and Magic 5


Mitko1

Recommended Posts

В един сайт гледах че пишеше не6то за тая новата Heroes 5 а ма нямам спомени кво точно пишеше нито си спомняма сайта.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 255
  • Created
  • Last Reply
Пробвах демото на играта и съм много разочарован. Няма да я играя тази 5-та версия, за жалост.

от къде си го изтеглил?плаща ли се да го играеш?

Link to comment
Share on other sites

От 27 01 2006 действа бета тестер сървър UBI.com и се включих веднага но много трудно се играе лагва ,насича има много проблеми по интерфейса и т.н.Иначе на мен графиката ми се видя повече от добра за походова стратегия но как смятат да завършат всичко до март не знам Който го интересува бета теста в хедоф( www.headoff.com/) има прератки можете да станете тестер и да си дадете мнението и препоръките за играта В 5 - ицата има по нещо от 3-ката и по нещо от 4-ката и известна доза новости Градовете са по-малко на брой от 3-ката (там бяха9)Героите са доста по-различни и от двете предишни версии.Според мен няма да я има оная тръпка с която HEROES III преди 6-7 години ме държеше по 18 часа пред PC-то.

Link to comment
Share on other sites

Heroes5 ще е 3D версия.Ще гледаш от коня или поне от страни на коня :)Чел сьм статия в ПС-мания представят е за доста добре.Аз сьм си фен на хероес такаче дано да излезне по скоро,ако излиза де :)

Link to comment
Share on other sites

Айде честито, отложиха я за втората половина на 2006 :) Ама по добре да я отложат и да пуснат нещо добро, от колкото нещо недовършено, което ще убие might and magic. А might and magic не е само heroes, аз още си чакам ММ10 :love

Link to comment
Share on other sites

ae mom4eta ima ve4e pysnata beta versiq na heros 5 nqkoi moje li da q uplodne v evrocoma pls 6te po4erpa !!!!! :)

Ами тя бетата май се връзва само към сървъра на Ubisoft и незнам дали там ще те пусне без акаунт.

 

Тамън си свалих и разгледах демонстраций на играта - спрямо старото демо което имам битките изглеждат добре. От това, което четох съчетават най-доброто от 3 и 4(то в четири кой знае колко хубаво няма де, ама..) Отношението 3:4 е 75% : 25% Поне на думи. Но да почакаме да видим крайни резултат. Върната е старата система на скиловете, магийте са разделени на отделни категори, но не като преди на елементите а на ударни, прогклятия, защитни и т.н Има си пак решетката на битката, но сега е на квадрати, а не на хексагони като старата в 3-ката.

Ако сложат и генератор на карти ще е много, много голям плюс. Обаче като гледам графиката на терена - това ще е много сложна задача и май няма да ни огрее. Поне да има добър мултиплеър да цъкаме пак по цели дни някоя карта.

Ще чакаме и ще се надяваме.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Някой да пойгра демото на игрицата ? На мен определено много ми хареса , някой ако може да ми препоръча нещо като е-book в който пише за единиците , героите , градовете , статистики и т.н. ?

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Чакахме таз игра половин година много приказки се избърбориха много депутати събориха ЩО Е ТО?

Link to comment
Share on other sites

Свалих я!!! :D :D :D :D :D :) :) :) :) :) :) :punk :punk :punk

Ундриуряяяяяуууууууууууу!!!! :beer: :beerchug :beerchug

Link to comment
Share on other sites

Не знам какво толкова ви плаши тази версия аз я подкарах и ми върви. Щом не е StarForce, Дъхъйте. Лесно се прави. За не повече от 15мин

Link to comment
Share on other sites

нещо ми забива след филмчетата на уби софт , нивал и интрото. Остава само един надпис Heroes of Might and Magic V горе в ляво и сичко друго по екрана черно... Нито мишката бачка... кофти значи пак Elder Scrolls 4 ще се играе

Link to comment
Share on other sites

1. Unrar.

2. Burn or mount with Daemon tools.

3. Install the game.

4. Copy the cracked content located in the \Crack directory on the DVD to

your installation directory.

5. Play the game

 

o6te nqma crack :( :( :(

Link to comment
Share on other sites

Баси кефа,майна! :)

Расите,графиката,музиката,геймплея,менютата...Невероятни са! :punk

Ubisoft още веднъж доказаха,че могат да правят невероятни игри! :)

Едно голяяямо БРАВО! :) B) :woot :punk

Link to comment
Share on other sites

Баси кефа,майна! :)

Расите,графиката,музиката,геймплея,менютата...Невероятни са! :punk

Ubisoft още веднъж доказаха,че могат да правят невероятни игри! :)

Едно голяяямо БРАВО! :) B) :woot :punk

 

мммдаааа ! :) ubisoft games > HMM5 и Shadowbane са супер , а btw тая игра неразбрах single ли е или massive online ? хммз невярвам да е massive щото има демо версия ! ама поне има ли multiplayer ? :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...