Jump to content
BulForum.com

Heroes of Might and Magic 5


Mitko1

Recommended Posts

Мдам, в началото те гонят, после ти гониш :) Забавно е.

 

Като цяло обаче историята не ме кефи особено. Да не говорим за диалозите. Пъла скръб. Ама нали все пак не я играя заради приказките. :)

ми кампанията се играе за да я разучиш :D

 

не знам за вас, ма тва 3D е баси и простотията за тая игра - да сложат графиката пред менажериемостта :sick същата работа кат цив4 яка графика обаче геймплея :sick

 

иначе е яка играта де :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 255
  • Created
  • Last Reply
ми кампанията се играе за да я разучиш :D

 

не знам за вас, ма тва 3D е баси и простотията за тая игра - да сложат графиката пред менажериемостта :sick същата работа кат цив4 яка графика обаче геймплея :sick

 

иначе е яка играта де :)

 

Че кво му е на геймпеля бре. Това е една от игрите с най добър геймплей. Верно 3Д графиката не е добра, но ако е направат добра, незнам дали два ДВД диска ще са достатъчни. Невярвам Юбисофт да не могат да сложат добро 3Д, ама после пък ще се оплаквате, че била тежка.

 

Играта си е супер яка. Като не ти харесва 3Д-то недей да приближаваш и тва е. Иначе играта е изпипана много добре. 4-ката не ме грабна, беше доста тъпа, но сега тази, просто немога да стана от ПЦ-то, не помня от кога не бях седял толкова много на него, за да е разцъквам. :lol: А за сега съм играл само кампаниики, предполагам срещу други хора, ще е пак много доволна игричката :punk

Това ми хареса на играта, че ми потвърди очакванията :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Някой да знае на петата мисия къде е "Сълзата на Аша" - това е артифакта които трябва да се намери за да може града да устои на атаките.

 

 

П.П. Намерих го артифакта :)

Link to comment
Share on other sites

Че кво му е на геймпеля бре. Това е една от игрите с най добър геймплей. Верно 3Д графиката не е добра, но ако е направат добра, незнам дали два ДВД диска ще са достатъчни. Невярвам Юбисофт да не могат да сложат добро 3Д, ама после пък ще се оплаквате, че била тежка.

 

Играта си е супер яка. Като не ти харесва 3Д-то недей да приближаваш и тва е. Иначе играта е изпипана много добре. 4-ката не ме грабна, беше доста тъпа, но сега тази, просто немога да стана от ПЦ-то, не помня от кога не бях седял толкова много на него, за да е разцъквам. :lol: А за сега съм играл само кампаниики, предполагам срещу други хора, ще е пак много доволна игричката :punk

Това ми хареса на играта, че ми потвърди очакванията :rolleyes:

Еми и мен 3Д-то стил Warcraft 3 ме дразни малко , ама кво да се прави...Геймплея на Хироус 3/4 като че ли ме заплени повече , ма все1 играта е много добра

Link to comment
Share on other sites

Не ми тръгна... като зареди картата дава грешка от типа send/don't send. Да псувам ли, да плача ли... :cry :angry1

Link to comment
Share on other sites

[Legop4o Posted Today, 22:00

Не ми тръгна... като зареди картата дава грешка от типа send/don't send. Да псувам ли, да плача ли...

]

 

Може да е заради видоекартата

Link to comment
Share on other sites

Играта много ми доскуча. Пък и вече взе да ме дразни цялата шарения. А още повече започна да ме дразни факта, че единиците са направени като за книжка за оцветяване за деца до 3 години. Личовете...нямам думи...скелетите...буахахаха...грозна, не - смешна работа.

Историята така и не ме грабна.

Магиите и те са постни.

Въобще еуфорията, която ме беше обзела в началото, се изпари напълно.

 

И както беше казал някой - "пак ще си играя на elder scroll".

Link to comment
Share on other sites

Играта много ми доскуча. Пък и вече взе да ме дразни цялата шарения. А още повече започна да ме дразни факта, че единиците са направени като за книжка за оцветяване за деца до 3 години. Личовете...нямам думи...скелетите...буахахаха...грозна, не - смешна работа.

Историята така и не ме грабна.

Магиите и те са постни.

Въобще еуфорията, която ме беше обзела в началото, се изпари напълно.

 

И както беше казал някой - "пак ще си играя на elder scroll".

За съжаление.

Link to comment
Share on other sites

Трябваше да направят единиците малко по-големи. Тоя зуум почти не го ползвам, а и не е много удачен, защото се скрива част от полето... Иначе играта си е като тройката, само че с нова графика. :)

Link to comment
Share on other sites

Ахаххаа е неее баси туй е грубо цъкам си аз последната мисия на Хевън търсим тама артифакта , ръчкам там компютърните герои по едно време пред мен Пост гледам червен викам чекай нападна , може след него да е третия обилиск ... да да ма не , чакаше ме яка компания от 300 девила, 600 найтмера, и кво ли не с някви баси кръглите числа трицифрени и четирицифрени ... та с един пръклив замък оттам немога мина идеи :)

Link to comment
Share on other sites

То тез дживотни са сложени там, за да не им изнесеш града на девилите. Аз имах реалната мисъл да ги нападна, щото насъбрах легион стрелци, ама не стана. Пък не ми се занимаваше да играя още да правя легион кончета :)

Link to comment
Share on other sites

i az tam stoq v momenta. ediniq mi geroi e pred portata s ogromna armiq . oba4e ako zabelejite armiqta na portata se uveli4ava vseki den :angry: naprao nema na4in. drugiq mi geroi e v zamuka i toi s ogromna armiq za da udurja atakite na onq oligofren deto iznikva ot tp-tata

Link to comment
Share on other sites

Абе то се о0каза че има два портала единия е много яката армия другия се разбива за да иде Готик да иска помощ , лошото че в момента в който тръгне излиза герой взима яката армия от вратата и ме размаза щото аз бях пред нея с кралицата , ся ще пробвам да поизбягам да виидм кога ще дойде помощтаааа :)

Link to comment
Share on other sites

Някой да знае на петата мисия къде е "Сълзата на Аша" - това е артифакта които трябва да се намери за да може града да устои на атаките.

П.П. Намерих го артифакта :)

И къде е въпросния артефакт, че доста го търсих и нищо :confused

Link to comment
Share on other sites

Ми откриваш трите обилиска ще ти отворят тайната карта и тама има къде е отиваш и я изкопаваш ... тя пък мноог бонус дава тая сълза с :(

Link to comment
Share on other sites

az namerih artefakta samo s edin obelisk :P. I za da se mine samo izprashtate pi4a do kraq na kartata. Posle kato izleze oniq s golqmata armiq ne e nuzno da go biete samo si 4akate da doide i nashiq geroi da se sbiqt i misiqta prikliuchva.

Link to comment
Share on other sites

Помощ. Тва нещо не може да тръгне при мен. Всичко се инсталира перфектно, кракна се, обаче!!!!

Когато вляза в играта забива много яко.

В резултат:

- Сложих нов DAEMON tools 4+ --> нищо

- Преинсталация на DirectX 9.0c --> нищо

- Сложих оня dll в windows-->system за който някой вече писа --> нищо

- Сложих най - новите драйвъри на Nvidia --> нищо

 

Като напиша в конзолата dxdiag всичко изглежда добре --> directX 9.0C без видими проблеми.

 

Сега остана само да сменя картата с ATI. До довечера ще кажа кво е станало с нея.

Link to comment
Share on other sites

Помощ. Тва нещо не може да тръгне при мен. Всичко се инсталира перфектно, кракна се, обаче!!!!

Когато вляза в играта забива много яко.

В резултат:

- Сложих нов DAEMON tools 4+ --> нищо

- Преинсталация на DirectX 9.0c --> нищо

- Сложих оня dll в windows-->system за който някой вече писа --> нищо

- Сложих най - новите драйвъри на Nvidia --> нищо

 

Като напиша в конзолата dxdiag всичко изглежда добре --> directX 9.0C без видими проблеми.

 

Сега остана само да сменя картата с ATI. До довечера ще кажа кво е станало с нея.

Хмм с колко рам си , защото минимума е 512 ?

Link to comment
Share on other sites

имам малък проблем,

забравих как се казва нивото, но общо взето е:

кампанията на некроманците, с крализата си и с още е дин забравих му името, през 1-2 сед. някоя единица от хората ти бягат и ти пише че отиват при някой друг, от време на време ти ти пише че ти взимат мините, показва се надпис че еди колко време остава до "полнолуние" има един град посредата, набих го и нищо не става ???? трябва да намеря някакъв артефакт

малко помощ ще може ли

Link to comment
Share on other sites

Играта ми тръгна добре - поиграх час-два-три.

 

Откак обаче излязох сега с всяко зареждане до търн-два и ме изхвърля във Вируса?!

 

Някакви идеи по въпроса?? Много е досадно тва

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...