Jump to content
BulForum.com

Heroes of Might and Magic 5


Mitko1

Recommended Posts

Абе нещо зациклих на 3.4 накрая дето трябва отрепа един магиосник с 12 ъпгр титана, 25 саблиора, 30 джина, 500 гримлина, 150 монумента , 35 мага , забелязах че независимо колко се мотам армията му не расте . Аз стигам дотам с около 20 боне тракона, 4 ъпгрейдвани такива, 900к стрелци скелети, 2 ли4а и 50 зомбита и малко не ми идва идеята как да го пребия много резистънс вади на магии :( или нещо не съм направил както трябва я дайте акъл :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 255
  • Created
  • Last Reply

Съжaлявам,че ще напиша това мнение тук,но никой не поглежда темата за Heroes IV :}

 

Та преди време си бях инсталирал играта и я играех.Изтрих я от ADD/REMOVE PROGRAMS,но при триенето името пак си остава там?!?!И има още някакви си 0.85 KB неизтрити?!ХЕЛП?! :)

 

П.С.: Питам щото пак си я свалих и искам да я играя,но при инсталацията,пускам да се инсталва и ме пита дали искам да изтрия останалите файлове 0_о.Аз му давам YES,ама те пак си остават....

 

10x in advance! ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Ако си поръчаш играта от нета/магазина, получаваш и някаква настолна игра, някаква книжка и ей такива работи.

А някой да знае от къде може да се поръча Limited Edition-a, щото от пулсар казаха даваме само стандартното издание. Да знаете някой сайт дето ще направи доставка до нашата мила родина???

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Моля някой да обясни като за човек който играе за първи път heroes на какъв принцип се увеличава силата или по точно броя на мобовете ? защото като съм със силна армия cpu-то генерира още по-силна и става мазало

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Абе какво стана с тази игра!?

Инсталирам си я, почвам да играя и след 1-2 минути направо се изключва комютъра(не restart, а направо shutdown)!!! Пробвах с различни настройки на AA и AF и все едно. Пробвах и без и пак не става. КАКВО ПО ДЯВОЛИТЕ СТАВА?!

Link to comment
Share on other sites

Абе какво стана с тази игра!?

Инсталирам си я, почвам да играя и след 1-2 минути направо се изключва комютъра(не restart, а направо shutdown)!!! Пробвах с различни настройки на AA и AF и все едно. Пробвах и без и пак не става. КАКВО ПО ДЯВОЛИТЕ СТАВА?!

too much MHz ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Имам един малък проблем....Инсталирах си аз играта,тръгна нали.... :punk

Ама като му дам Custom Game,Кампания и т.н.,въобще да играя и то си лоудва,ама като зареди и тъкмо ме вкарва на картата и ми дава Don't Send?

Малко помощ? Благодаря :)

Не съм я ъпдейтвал .....

Link to comment
Share on other sites

А тва дето аз съм го свалил 2,45ГБ от com.tw ... въобще ауторуна не му работи на досово прозор4е е и само тръгва и се затваря и немога да я инсталирам даже .

Какво да направя (на .iso съм я направил и с Daemon tool 4.03 я отварям и така става)

Link to comment
Share on other sites

Аз я свалих наново и тръгна .

Даже на 256 рам с 620-620 virtual memori на Уиндоуса 1300мхз и Radeon 9250 играта си върви оба4е много бавно зарежда което ме навежда на мисълта ,че наистина иска още рама :)

Link to comment
Share on other sites

Failed to isnast heroes......The Original Game Not Found?

PLEASE HELP

Ти си свалил упгреида дето е 1 и не6то GB аз съ6то го пях свалил и като нямах инсталнат Heroes и намен така ми каза :) и аз незнаех ,че е упгреид тва :)

Link to comment
Share on other sites

Пичове излезна БГ патч за Хироуса

Дайте някав сайт да го кача и да го кача и тук.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

mom4eta imam problem na na Campain o6te na The Queen - 5etata - The Fall ot The King MISION 5 ! neznam kak se minava tva nivo?Heroes 5 mi e parvata igra ot poredicata koqto igraq ama MNOGO me kefi :) ta problema mi e 4e ka4ih do 22 level i ne se ka4va pove4e?makar 4e vzimam dosta expiriens?a za da prodalja napred trqq da biq mn silni armii napravo ne po silni za men ! na men mi dava samo obinoveni voinici i strelci .kolkoto i da imam ot tqh mai nqma na4in da mina napred - igraq tva na NORMAL : da ne bi da ima ne6to da se vzima ili nqkav 4alam??? molq pomognete pls BLAGODARQ vi

Link to comment
Share on other sites

Koito e minal poesledniq Quest na The Queen ako moje da kaje kak che tfa e nekaf ujas...

1.Tepash edin nenormalnik...dobre t`va

2.Trqaa da zemesh zamaka...i t`va stava

3.Sled sedmica idva 2-ri nenormalnik s luda armiq...Trudno ama i t`va stava

4.Ako sluchaoino ubiesh 2-riq,idva edin koito nqma trepane..e t`va veche ne e choveshko

 

Igraq heroes otkakto izleze Might And Magic III,no takova chudo ne sam vijdal,ako moje nqkoi da help!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...