Jump to content
BulForum.com

Heroes of Might and Magic 5


Mitko1

Recommended Posts

logo.jpg

 

Официален сайт

 

Системни изисквания:

 

Minimum
-------

- OS: Windows 2000/XP, SP2, DirectX 9.0C 
- CPU: Pentium 4 / Athlon 1.5 GHz or higher
- RAM: 512 MB or higher
- Video: 128 MB AGP GeForce4 Ti4200 / RADEON 8500 or higher video card 

Recommended
-----------

- OS: Windows 2000/XP, SP2, DirectX 9.0C 
- CPU: Pentium 4 / Athlon 2,4 GHz or higher 
- RAM: 1024MB or higher
- Video: 256 MB AGP 8x GeForceFX 6600 / RADEON x800 or higher video card

 

Инсталация:

Разархивирате архивите, маунтвате .bin файла с Daemon Tools 4.03 или по-нова версия на Alcohol 120%, инсталирате, [b]копирате крака от /Crack директорията на DVD-то[/b] и играете

 

Официално демо

Временен линк към демото

 

DOWNLOAD

 

Бележка :: БЕЗ offtopic в темата, пишете САМО за Heroes V, без въпроси за 1,2,3,4 версия - има си теми за тях. АКО НЯМА - правите.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 255
  • Created
  • Last Reply

И аз за 5 не съм чувал.Иначе 4 наистина е много тъпа.За сега за мен най-добра е In the wake of gods :tongue

Link to comment
Share on other sites

хм, петицата ако е нещо от сорта на четворката...... suxxx

тройката е една от най-сполучливите игри според мен. до heroes chronicles бяха добре, но после тая четворка прецака работата

Link to comment
Share on other sites

За мен Heroes3:wake of gods e наи яката в цялата поредица.За 5 още несам чувал но едвали ще надмине 3. :punk :punk :punk

Link to comment
Share on other sites

5-ца няма да има...засега...3DO фалираха доколкото знам..в мемента немога да се сетя кой ги купи тях..

доколкото помня разработваха и 4 hourseman of the apocalupse ама и тая игра даде фира като фалираха тия...лоша хава дееа :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

От това, което знам за 5-ца, според мен ще е смазваща. В пъти по-добра от 3-ката. Дано пак да не се окаже вятър работа. 4-ката беше разочароваща.

Link to comment
Share on other sites

разочароваща е меко казано за 4-ката.пълна буза,особено битките и магиите-мегагрозни,няма да забравя 1-вия път когато видях на как са омазали бехемотите мамицата им гадна...а пък магиите-оуууу,пълна скръб

Link to comment
Share on other sites

На мен пък четворката ми хареса. Само не успя да ме грабне, както стори тройката, иначе не беше лоша.

За петицата, ами наистина не е сигурно дали ще види бял свят, тъй като 3ДО фалираха, ама ще мине време, ще видим. Сега дори и картинки няма та да обсъждаме нея.

Link to comment
Share on other sites

Добре ве пич, за 83 поста толкова ли не разбра че за всичко си има отделни теми. Използвай search- a за твоя въпрос предполагам че има тема за Ънриъла.

Това е тема за Heroes 5!

Link to comment
Share on other sites

deda znam spored men nai dobre si e Heroes 3 : Complete .. In The Wake Of Gods e dosta bugava i cheet-erska .. tova da moje6 da si pravi6 graal v vseki grad o6te v na4aloto i o6te kyp drygi bonysi dosta namirisva ... prosto e mnogo nebalansirana puk i nz dali tq e napravena ot 3DO ili prosto ot fenove na H3 kolkoto do Heroes 5 nikoi ni6to ne kazva za sega :) ima6e nqkoi statii .. ama mai sa bili fal6 ..

Link to comment
Share on other sites

Мда приятели .

Някой се сети че има такава игра.

Според мен HHM3 e играта на десетилетието в жанра.

4 беше комерсиалка до мозъка на костите на някой болен менажер.

Така се получи че последното недоносче изтри желанието на последния гадняр да инвестира в 5-цата.

btw може да се спори по въпроса кой точно реши да се прави на велик ( с новите простотии ) 4-ката.

Ако изобщо има 5-ца (много се съмнявам) тя трябва да се върне към корена на 3-ката и да я доразработи. Като казвам това имам в предвид , че тя си е перфектна - просто иска малко добалансиране , по някой нов итем 4ар и тн.. - който я е играл знае какво имам в предвид.

Sorry , че се разпрострях толкова по темата , но ме боли че тази велика игра е на път да изчезне, макар че предпочитам да няма продължение ако ще е гавра с лудите фенове на поредицата.

PS Един приятел спомена , че се носи слух за 5-ца , така че СТИСКАЙТЕ ПАЛЦИ ... и бог да ни е на помощ.

 

:allien

Link to comment
Share on other sites

Да 2 нови замъка няма да бъдат излишни , особенно ако пооправят малко и Confluxa. Ще стане още по-интересно. Още някое ново умение и евентуално още 2 магически школи (или поне 1)-

Btw по въпроса - вместо да правят простотията на 4-ката с трупането на опита (целта там беше никога да не можеш да направиш full умения ) е по-добре да сложат още умения които да са полезни и понеже мястото ти е ограничено така или иначе си оставаш без много от тях , по тоя начин и 4ара ти става доста по - различен и се постига уникалноста която те искаха.

Освен това някой да му е направило впечатление как се обикаляше по картата на 4-ката и се молиш да намериш някоя гадинка че опит не достига ?

Така че в 4-ката чаровете бяха безполезни и скучни ... и точно никога не можеха да те изненадат с уменията които притежават.

 

П.П. Някой да се сеща за по-добре балансирана игра с 6 раси (в 3-ката разбира се) ??? хехе

 

:allien

Link to comment
Share on other sites

кфо пък тряя да бъзикат на кунфлукса?замука е достатъчно уравновесен спрямо другите...

мен ми се ще в 5-цата да върнат някой от хавите както бяха в 2-ката :lol:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...