Jump to content
BulForum.com

Heroes of Might and Magic 5


Mitko1

Recommended Posts

Да,има мулти...

Има така наречения Hot-seat,където двама могат да играят на един комп,като се редуват...

Lan и ubi.com , демек през интернет...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 255
  • Created
  • Last Reply
Да,има мулти...

Има така наречения Hot-seat,където двама могат да играят на един комп,като се редуват...

Lan и ubi.com , демек през интернет...

 

Мерси много ! :) Първо ще си сваля демото да видя за какво става въпрос и ако много ми хареса ще сваля пълната версия ! Ето ви линкове към демо версията :) !

ftp.Ubi.com

media.Ubi.com

files.Hotware.ru

Gamedaily.com

ftp.fz.se

ftp.Headoff.com

Линковете са сигурни (няма вируси по файловете) ! :)

Link to comment
Share on other sites

5 часа теглене бах мааму и ся ако не си заслужава ша са пукна.аз съм играл само третата част и не беше кой знай кво ама тая се надявам да е по яка

споделете първи впечатления от играта

Link to comment
Share on other sites

5 часа теглене бах мааму и ся ако не си заслужава ша са пукна.аз съм играл само третата част и не беше кой знай кво ама тая се надявам да е по яка

споделете първи впечатления от играта

наистина ли не е добра бе :( :( почнах вече да се двоумя дали да я оставям да се сваля :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Aми хорица demo-то е за демонстрация ! :) ако искате първо свалете него и след това ако играта ви допадне си дръпнете пълната версия ! :) Аз винаги така правя !

1во защото се сваля по-бързо

2ро по-малка е

3то добъвам представа за играта

:) тва е

Link to comment
Share on other sites

4. Copy the cracked content located in the \Crack directory on the DVD to

your installation directory.

 

o6te nqma crack :( :( :(

 

Наистина се надявам, че се правиш на кьорав :P

Link to comment
Share on other sites

наистина ли не е добра бе :( :( почнах вече да се двоумя дали да я оставям да се сваля :wacko:

не бе човек :lol:

казах че се чудя дали е добра ;)

ей ся я инсталирам и ще я пробвам ама на меня ще ми вълви на минимум така че незнам дали си заслужава

 

 

ааааааа кво става що ми иска диск 1?

хора помогнете как се инсталира?с reloaded версията съм...

Link to comment
Share on other sites

Наистина се надявам, че се правиш на кьорав :P

ne sum "кьорав" za6toto kogato svalih igrata rano sutrinta nqma6e nikakv direktoriq crack. sega svalqm igrata nanovo i flashget-a ne mi kaza 4e tozi link sum go svalql taka4e e nanovo ka4ena demek ve4e ima crack.

Link to comment
Share on other sites

И при мен неще да тръгне :( Зарежда ми първата мисия и тъкмо датръгне и ме изхвърля :wacko: Възможно ли да е от това че процесора ми е под 1,5 mhz ( 1,4mhz е)?

Иначе настроики ,филмчета , меню ,всичко върви ,но не и самата игра.А с демото нямах проблеми

Link to comment
Share on other sites

Хехе голям кеф.Пускат версията на играта и след 5 часа RELOADET.Добре че изчаках та почнах да тегля RELOADET

Link to comment
Share on other sites

Аз инсталирах първата версия и след това сложих крака от www.gamecopywold.com и тръгна, обаче графиката ми е все дно съм клокнал повече паметта. Това от драйверите ли да е? Сега свалям и Reloaded версията и ще пробвам пак.

 

Иначе играта изглежда много обещаващо. Първите ми впечатления са добри като цяло, само да си оправя графиката... :)

Link to comment
Share on other sites

1.Сваляте рилоудета.

2.Маунтвате с Deamon Tools и инсталирате.

3.Влизате в директорията на диска, във папката Crack копвате крака и го паствате във папката bin(тя е във играта)!

Ето ви крака от Виртуал Диска наа

Едит:ИГРАТА КЪРТИИИИИИИ :punk :punk :punk :punk СВАЛЯАЙТЕ!

Link to comment
Share on other sites

1.Сваляте рилоудета.

2.Маунтвате с Deamon Tools и инсталирате.

3.Влизате в директорията на диска, във папката Crack копвате крака и го паствате във папката bin(тя е във играта)!

Ето ви крака от Виртуал Диска наа

Едит:ИГРАТА КЪРТИИИИИИИ :punk :punk :punk :punk СВАЛЯАЙТЕ!

 

сигурно въпроса ми е тъп но като сваля релоъдета и го разархивирам.....ми дава пак архив.....пак разрарвам и ми дава готова папка с сетъп за инсталиране няма нищо за маутване в туулса

Link to comment
Share on other sites

сигурно въпроса ми е тъп но като сваля релоъдета и го разархивирам.....ми дава пак архив.....пак разрарвам и ми дава готова папка с сетъп за инсталиране няма нищо за маутване в туулса

onzi file e .iso i toi se mountva s DToolsa

Link to comment
Share on other sites

Някой от вас случайно да има видео карта с 64 мб и да е оспял да подкара играта???

мойта карта е 64 мб и ако не тръгне тая игричка (дето я свалям цял ден) направо ще полудея!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...