Jump to content
BulForum.com

Heroes of Might and Magic 5


Mitko1

Recommended Posts

Играта е манияшка само дето много малко карти има това е единствения минус.

Скоро ще излиза експанжън със нови карти и една нова раса мисля :) .А иначе айде да напрайм една игра заедно бе хора.Примерно в събота вечерта(към 7-8).

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 255
  • Created
  • Last Reply

Някой да може да даде някаква идея как да мина 3-тата мисия на Инферно на Хард? Каквото и да правя не мога да ускоря повече строежа на армията си, а към края на 2-рия месец пича пристига с армия която е непобедима.

 

Иначе относно играта - Добра е, но посмърнтно не може да надскочи Heroes 3 WOG. Самите възможности които ти дава WOG са многократно повече. Магиите наистина са малко са слабички, историята е доста клиширана според мен (поне дотук).

Link to comment
Share on other sites

... 3-тата мисия на Инферно на Хард? ...

ми играй на нормал :) кво мъчиш кампанията на хард (то верно че е лесно де) тая мисия е изруд и требе планираш доста добре нещата (направих две битки срещу тоя че първия път останах само с 2 стрелеца)

 

па хард на истинските карти :D

Link to comment
Share on other sites

Аз първия път го бия почти без загуби. Ама втория... като се появи. Май-най накрая така ще направя :)

май не ма разбра правилно - първия път (до вратата) си го убиваш без грижи (и загуби ако си добре развит) с армията с която те пуска. имах предвид че са сейвнах преди битката и първия път кат го утрепах ма остави с 2 стрелеца :)

хинт: развивай елфския град, не инферното, че му се губят хай левел гадовете на него

Link to comment
Share on other sites

май не ма разбра правилно - първия път (до вратата) си го убиваш без грижи (и загуби ако си добре развит) с армията с която те пуска. имах предвид че са сейвнах преди битката и първия път кат го утрепах ма остави с 2 стрелеца :)

хинт: развивай елфския град, не инферното, че му се губят хай левел гадовете на него

artmoney v.7.06

ша ми казват те че не можело да изнеса града на демоните в последната мисия на хевъна ли?! хайде де! гепи тея 50 кила архиангели подкрепени от 100 кила грифони и още толкоз инквизитори :punk . мизерните демончета с некви си пакетченца от 16-20кила хайвани не можаха да ми се опрат. ама така е скучно :)

Link to comment
Share on other sites

май не ма разбра правилно - първия път (до вратата) си го убиваш без грижи (и загуби ако си добре развит) с армията с която те пуска. имах предвид че са сейвнах преди битката и първия път кат го утрепах ма остави с 2 стрелеца :)

хинт: развивай елфския град, не инферното, че му се губят хай левел гадовете на него

 

На Хард няма такова нещо като добре развит :Р Там още първия ден го нападам понеже няма дърва да се строи. И пари няма. Иначе и с този замък пробвах. Засега каквото и да правя не мога да го убия. 4-та седмица с 5 Емералд Дракона ми идват в повече :) Май накрая ще я минавам на Нормал.

 

П.С Не ми се мисля какво е на Хероик. Тия пичове май хич не са си минавали мисиите като са я правили тази игра.

Link to comment
Share on other sites

На Хард няма такова нещо като добре развит :Р

имам предвид героя :P 2-ри-3-ти ден кво да ти е развито и на изи :D . още един хинт: събирай армии от тея дет са трупат всеки първи ден (аз кат го нападнах по груб спомен бях събрал от тия армии към 250 стрелеца, към 50-60 друида и към 150-200 блейдъра ;) ) иначе кат са сбийте виж стата на мръсника - 10-ка за нищо я няма, па и тея елфи бая ресистънс вкарват и не можеш ги мориш с импложън. и още един хинт ( :) ) : има един скрол за френзи май беше магията (дет напада най близкия враг) много помага в случая ;)

Link to comment
Share on other sites

каде са трите монумента на 5 мисия да разкрия пъзел картата (мисията на хората става въпрос) че ма изнасят за 0 време! :wacko:

dolo dqsno, v sredata i gore dqsno :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

бе не знам, ма некромантеририте са ги направили отвратително яки в тая част. баси - голяма популация, ако земеш съмон меджик можеш да връщаш по едно кило от твоите без да се замислиш (за постоянно) и на всичкото отгоре още на 2-ри левел герой можеш да вземеш скила дето ти дава скелети стрелци вместо скелети и допълнителния бонус да ти връща мъртви след битката (в една битка ми върна 7 вещици (ония с косата 6-ти левел).

3:5 е лесна мисия, след гърча дет изпитах на 2:3 тва е направо приказка :D . иначе на 3:4 в последната битка на скелетите ми пишеше 6к :D

Link to comment
Share on other sites

Някой може ли да ми обясни защо тая проклета игра ме фърля на всеки 60 сек. ?!?!??!

 

С FX5900XT съм, всичко уж е наред, играех я почти нормално доскоро... Сега ме изхвърля за по-малко от 2 мин

Link to comment
Share on other sites

Някой може ли да ми обясни защо тая проклета игра ме фърля на всеки 60 сек. ?!?!??!

 

С FX5900XT съм, всичко уж е наред, играех я почти нормално доскоро... Сега ме изхвърля за по-малко от 2 мин

 

 

Подозирам, че проблема е като при 4-ката. Не си трие swap файла периодично и ако не остане място на харда те изхвърля. Това е само предположение.

Link to comment
Share on other sites

какво е новото в collectors edition-а който се появи при тайванците?

Няколко нови карти има... :) Ако си поръчаш играта от нета/магазина, получаваш и някаква настолна игра, някаква книжка и ей такива работи.

Link to comment
Share on other sites

Подозирам, че проблема е като при 4-ката. Не си трие swap файла периодично и ако не остане място на харда те изхвърля. Това е само предположение.

то тва си се случва при бая игри ;)

кат сложиш статично 1000-1000 забраввяш за тоя проблем :)

my computer (right button)->properies->advanced->perfomance->settings->adanced->virtual memory->change

Link to comment
Share on other sites

Е то тва си го правиш при инсталацията предполагам, поне аз тогава ги правя тея работи, но при 4-ката преди първи пач си го правеше оя проблем редовно. При други игри не съм имал такива проблеми. Няма значение важното е да се е оправил момъка с тоя проблем :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...