Jump to content
BulForum.com

Heroes of Might and Magic 5


Mitko1

Recommended Posts

  • Replies 255
  • Created
  • Last Reply

Кажете откъде да я свалим тая бета бе:) искам и аз много да я пробвам:)

 

v Arenata q ima....ama nqma localni seederi:/

 

Амм то онова е алфа..и била правена преди около година май....така че била бая бъгава ама все пак ще я вида кво представлява:) а някой да знае нещо за бета??

Link to comment
Share on other sites

Кажете откъде да я свалим тая бета бе:) искам и аз много да я пробвам:)

 

v Arenata q ima....ama nqma localni seederi:/

 

Амм то онова е алфа..и била правена преди около година май....така че била бая бъгава ама все пак ще я вида кво представлява:) а някой да знае нещо за бета??

В момента тече записването за бетата, аз вече се записах :)

Link to comment
Share on other sites

Кажете откъде да я свалим тая бета бе:) искам и аз много да я пробвам:)

 

никъде я няма още, след ЗАПИСВАНЕТО, част от кандидатите ще получат достъп за даунлоуд на бетата. ПОПЪЛНЕТЕ РЕАЛНА ПОЩА :excl: . бетата ще е достъпна по някое време септември.

Link to comment
Share on other sites

В момента тече записването за бетата, аз вече се записах :)

 

 

е то предполагам в момента в който излезне бетата ще има откъде да се дръпне и без да си се записал за бетата:) тва нее ММОРПГ че да е само мулти ориентирано а щом може и сингъл ще може да се дръпне:) а за сиидването лошо няма ама аз вече съм към 80% така че няма голяма далавера:)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
никъде я няма още, след ЗАПИСВАНЕТО, част от кандидатите ще получат достъп за даунлоуд на бетата. ПОПЪЛНЕТЕ РЕАЛНА ПОЩА  :excl: . бетата ще е достъпна по някое време септември.

о0 Вече не работи :(..Аиде някой да я качи на япония-та ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
С малко късмет може да я видим другия месец (Feb 1 2006)...

Всъщност 30 март 2006 е датата засега :) И ще ползва Starforce 3, така че много хора няма да я играят :)

Link to comment
Share on other sites

Всъщност 30 март 2006 е датата засега :) И ще ползва Starforce 3, така че много хора няма да я играят :)

Какво ще рече тва старфорс3?

Link to comment
Share on other sites

Всъщност 30 март 2006 е датата засега :)

31 Март я водят ;) Някой случайно да е пойграл бетата , отворената , за която се плаща :angry1 .

За зайнтересуваните от това което става с играта да последват картинката в подписа ми и да помислят над това което пише там .Аз лично искам игра от която да не отлепвам с нощи както 3ката .Дано найстина направят играта както трябва.Прекалено тежка е , а до колкото помня 3ката си вървя повече от прилично на слаби машини дори за тогавашните стандарти , какви времена бяха :smile: 4ката в началото имаше сериозен проблем с "изстичане на рам " което беше поправено в кръпките по-нататък ,но когато ме сърбяха ръчичките за нея не можех да играя повече от 2 часа, което за тази игра си беше страшно малко .Сега играя без проблем ,но каква файда... Някак си всичко се е загубило .Дано 5цата да спаси Heroes за да не се превърне в нещо което пускаме ей така да отбием времето . Вярвам ,че много хора ме подкрепят ,че Heroes е игра на която като седнеш с приятел/и и не ставаш по 5-6 часа минимум, нещо което загубихме в 4ката ..

Link to comment
Share on other sites

Всъщност 30 март 2006 е датата засега :) И ще ползва Starforce 3, така че много хора няма да я играят :)

 

Мисля, че Starforce3 няма да е проблем... Просто използвайте StarForceNightmare, както правя аз...

Повече ме притеснява, че като се има впредвид, че я играя от 1-та част... дано оцелея след 5-тата... ;)

Link to comment
Share on other sites

Мисля, че Starforce3 няма да е проблем... Просто използвайте StarForceNightmare, както правя аз...

Повече ме притеснява, че като се има впредвид, че я играя от 1-та част... дано оцелея след 5-тата... ;)

 

Настъпи ме по мазола ;) StarforceNightmare работи само на версии по-стари от 3.5, които пък не се ползват от 3-4 месеца (предполагам си пробвал SC:Chaos Theory, тя е със 3.4.xx версия ако не се бъркам - затова работи). Другия вариант е да имаш дъно с nForce 3/4 чипсет, който също улеснява преминаването покрай защитата и затова ти работи 3.5+ версия. Ако е така - честито, може би ще я играеш безпроблемно (въпреки, че незнам дали Starforce Frontline 3.7.13 не премахва и този експлойт)

Link to comment
Share on other sites

Пробвах демото на играта и съм много разочарован. Няма да я играя тази 5-та версия, за жалост.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...