Jump to content
BulForum.com

Heroes of Might and Magic 5


Mitko1

Recommended Posts

еее 10х ама...аз е делнах и пак е свалям...От 1 и също място свалям 1-вия път .мдф и .мдс, а втория .исо :) аххахх.

 

ЕДИТ:Проблем някъв...

 

WTF!?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 255
  • Created
  • Last Reply
еее 10х ама...аз е делнах и пак е свалям...От 1 и също място свалям 1-вия път .мдф и .мдс, а втория .исо :) аххахх.

 

ЕДИТ:Проблем някъв...

 

WTF!?

Да не би да ти е слаб кома? :ph34r: :huh: :huh:

Link to comment
Share on other sites

мойта карта е 64 мб и ако не тръгне тая игричка (дето я свалям цял ден) направо ще полудея!

Ми аре кажи дали ти е тръгнала да знам дали да е свалям!!

Link to comment
Share on other sites

Video: 128 MB AGP GeForce4 Ti4200 / RADEON 8500 or higher video card,

Едвали на 64мб ще тръгне!

Това са МИНИМАЛНИ изискваня!

Link to comment
Share on other sites

Да и аз ще бъда много благодарен ако някой каже дали тръгва на 64 МБ видео карта...щото ми се играе игричката.

Link to comment
Share on other sites

0о слаб ?! 2500+Mhz 512MB RAM на 128MB...

Моя е същия без мойта видео карта е Ати 9550 128mb и я подкарах :)

Виж както казва ония пич инсталирай DX9 ако го нямаш.. него го има във диска!

Link to comment
Share on other sites

еее 10х ама...аз е делнах и пак е свалям...От 1 и също място свалям 1-вия път .мдф и .мдс, а втория .исо :) аххахх.

 

ЕДИТ:Проблем някъв...

 

WTF!?

 

 

И аз го имах тоя проблем ама го оправих :) просто ти липсва 1 фаил. Дърпаш го от дата.бг и готово

Link to comment
Share on other sites

Ми аре кажи дали ти е тръгнала да знам дали да е свалям!!

върви, ама на low detail (ti4200 64mb). играта обаче и така изглежда супер и не мога да си представя какво ще е, ако всичко е на max. откъм геймплей не мога да кажа нищо още. липсващия файл може да се свали и от тук - става за секунда без да се инсталира directx.

Link to comment
Share on other sites

играта е много добра макар че ми е на минимум детайли

доста се различава от херос 3 щот съм играл само нея

почнах кампанията на нормал и засега е доста лесно но се надявам с развитието на историята нещата да загрубеят.абе поне месец ще я играя.всъщност докато не мина целия кампейн.

Link to comment
Share on other sites

И при мен неще да тръгне :( Зарежда ми първата мисия и тъкмо датръгне и ме изхвърля :wacko: Възможно ли да е от това че процесора ми е под 1,5 mhz ( 1,4mhz е)?

Иначе настроики ,филмчета , меню ,всичко върви ,но не и самата игра.А с демото нямах проблеми

 

при мен същия проблем само дето аз съм пентиум 4 на 2.00ГХз и видеото си е добре

Link to comment
Share on other sites

0о слаб ?! 2500+Mhz 512MB RAM GeForce 5500 на 128MB...

 

Че тва здрава машина ли е :lol:

Link to comment
Share on other sites

Че тва здрава машина ли е :lol:

Т`ва е нормална машина , тоест да вървят по-новите игри , аз не виждам кво толкова има , всяка от скороизлизащите игри трябва да тръгне на тази машина (малки съмнения за HL2: aftermath) ;)

 

По темата:

Тегля я в момента

Link to comment
Share on other sites

Абе хора, нали трябваше да има генератор на карти тая игра? Защо не го виждам? Да не би да трябва да врътна мисиите първо? А и много малко карти за къстъм има. В интернет ли да търся повече?

Link to comment
Share on other sites

a nqkoi mia li poslednata deto trqbva da q spasi6 taq kralica kade e na kartata :excl: Pi6e 4e za 1 sedmica trqbva da vzema edin zamak i da q spasq ama ne moga da q otkriq :ph34r: Nqkoi ako znae da kaji :)

Link to comment
Share on other sites

a nqkoi mia li poslednata deto trqbva da q spasi6 taq kralica kade e na kartata :excl: Pi6e 4e za 1 sedmica trqbva da vzema edin zamak i da q spasq ama ne moga da q otkriq :ph34r: Nqkoi ako znae da kaji :)

И аз! :rolleyes: :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

добре са я направили :D

надявам се да дигнали качетвото на ИИ щото ги нареждам 2<3<4 като качесто на стратегията от гледна точка на играта срещу компютър, но в 4 компа все още е доста тъп (ми тъп е щом можеш да го прецакаш на най-трудната карта, на най-висока трудност без дори да помислиш за загуба)

разочарован съм обаче че играта е пълен наследник на 3-та част (с изключение на това че и героя участва вече в битка), а според мен в 4-та имаше много добри идеи които позволяваха далеч по динамичен ( :blink: :blink: :blink: за походова стратегия) начин на игра.

 

засега минавам кампанията, но прегледах и къстъм картите и бих казал че 6 раси е прилично (за наследник на 3)

 

за недоволните от липсата на къстъм карти:

ми обикновенно колкото и много да са човек играе на 3-4 от тях - тези които са добре балансирани и ти е приятно да ги играеш (така или иначе предметите и монстърите по картите се генерират произволно на базата на ниво сграда)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...