Jump to content
BulForum.com

ПОПУЛЯРНИ ИГРИ - новини, промоции, препоръки, коментари


veseo

Recommended Posts

  • Replies 3.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Нищо ново няма да видиш. Още един франчайз, който Ubisoft ще убият.

 

Ето едно нещо, което няма как да се случи. Нечувано старание трябва дасе вложи от много хора и пак не виждам как може да стане тая работа.

 

======================

 

Мисир, аз съм забравил кога излиза даже, не помня и кога преордърнах... Чаках го преди празниците, ама явно съм се оплел нещо. Иначе съм готов и го чакам.  

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ето едно нещо, което няма как да се случи. Нечувано старание трябва дасе вложи от много хора и пак не виждам как може да стане тая работа.

 

 

Изчакай и ще видиш.

Пример: Far Cry: Primal.

Link to comment
Share on other sites

Е какво да гледам - излиза номер ПЕТ. И сме все така луди по играта. Вече не помня колко години. Аз преордънах в деня, в който видях анонса без да ми мигне окото. Праймъл също си има фенове, аз прескочих там, но ще го купя рано или късно и него. 

Link to comment
Share on other sites

От Far Cry 3 реално няма нищо ново. Дори и графиката ми изглежда една и съща. Променят малко средата, тук оръжийце, там протагонист, праистория, но в основата си е една и съща игра. Приятни за играене игрици, но не мисля, че заслужават цената, която им искат.

Link to comment
Share on other sites

Е какво да гледам - излиза номер ПЕТ. И сме все така луди по играта. Вече не помня колко години. Аз преордънах в деня, в който видях анонса без да ми мигне окото. Праймъл също си има фенове, аз прескочих там, но ще го купя рано или късно и него.

Те и с Асасинс Крийд мислеха, че така ще я карат. Хората я купуваха. Разни хора приордърваха. Уж беше супер. Малко нововъведения тук там и в един момент - хоп. Картата се обърна. И като видяха, че франчайзът умира, смениха изцяло посоката на последната.

 

За същата фирма говоря.

И тук ще стане същото, може да си убеден.

 

Прекалено много различни и иновативни игри има, за да се примиряват хората с една и съща игра на различна карта.

Link to comment
Share on other sites

Миналата седмица PSN пуснаха Star Trek™: Bridge Crew направо за без пари и естествено и резнах главата. Виртуалната реалност е просто "връхта" - пълна лудница. Горещо препоръчвам за всеки, който има PS4 VR, а феновете на Стар Трек задължително трябва да си вземат VR само заради това заглавие. :punk

Link to comment
Share on other sites

Можеш ли да играеш сам?

Можеш разбира се. Когато играеш сам с AI crew, можеш по желание да се прехвърляш на мястото на всеки един член на екипажа в даден момент. Играта има още място за допълнително ошлайфване, но като за първи VR опит е просто супер.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Дразнещото в нея е, че изисква да натрупаш умения и със самия персонаж, и самия ти :) Играта е доста реалистична и определено трябва да поиграеш за да ѝ свикнеш, не е като Skyrim или Bitcher просто героя ти да трупа умения, а ти просто да кликаш в определена посока :)
А за бъгава - доста съм поиграл - първо пиратка 1.2.5, сега я купих от Steam - единствения бъг, който съм срещнал за 100-на часа игра е, че не можех да влезна в една врата, което се оправи със save, quit, load...

Link to comment
Share on other sites

От ревютата, които съм изгледал - това съвпада най-много с личните ми впечатления. То и ме накара да ѝ хвърля едно око, като цяло бях доста скептичен:



Още от същия тип. Като цяло доста ни съвпадат мненията за игрите:
Edited by Antares
Link to comment
Share on other sites

ОК, бъгава е, щом толкова настояваш. Разбира се, не е важно това, което аз имам като лични впечатления (излезнал е вече някой-друг пач за играта), важно е това, което ти си прочел :)

Link to comment
Share on other sites

ОК, бъгава е, щом толкова настояваш. Разбира се, не е важно това, което аз имам като лични впечатления (излезнал е вече някой-друг пач за играта), важно е това, което ти си прочел :)

 

Ами, нито един човек освен теб до сега не е казал, че играта е изчистена от бъгове.

Не казвам, че ти лъжеш. Просто казвам, че явно бъговете са там, но ти си имал късмет да не се сблъскаш с тях. Което не означава, че няма да ги изчистят. Предполагам, че е въпрос на време.

 

Не изглежда мой тип игра така или иначе. А и няма да ми върви нормално.

Link to comment
Share on other sites

Ами напълно е възможно голяма част от ревютата да са правени на някоя от началните версии на играта. Пак казвам - аз почнах да я играя на 1.2.5 и срещнах един бъг. Сега се сетих за още два. Които ми се струват напълно несъществени, на фона на времето, което съм прекарал в играта и усилията, които ми е коствало да се справя с тях. Определено не е игра за всеки. Особено за хората, свикнали RPG  да е просто помпене на копчета, каквото е Вгъзасинс Крийд, Батман, и Бичера...

Link to comment
Share on other sites

Тъкмо щях да си лягам и:

 

Far Cry 5 is out now! Time to go to the most deadly and dangerous place on Earth...Montana!

 

 

 

  :rolleyes:  :bgrin:

 

Мисире, в момента гледам една прИмоция на следния бъндъл - PS4 Pro 1TB плюс голд едишъна на играта за $500 и се чувствам буквално като в ситуацията на Джони Инглиш от култовата сцена с майнд контрола. Коя сила ще победи, още не знам. :lol: :rofl:

 

https://www.youtube.com/watch?v=cU2j_kP6U0w

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...