Jump to content
BulForum.com

ПОПУЛЯРНИ ИГРИ - новини, промоции, препоръки, коментари


veseo

Recommended Posts

Принципно идеята ми е, че аз ги купувам (както и игрите) с колекционерска цел :)

Иначе, да и ти си прав, че на този може да блъскам колкото искам, а оригиналдЪта да си го пазя :D

Edited by exabyte
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Еми пак олекнах покрай форумни лакърдии  :laughing:

 

Тв.игра SEGA mega drive-2.
В перфектно състояние, не различима от нова. Работи без никакви забележки. 
Пълен комплект с аксесоари и една дискета. 
Играта е модел 2014г. И е със 368 вградени игри. 
Най интересните и забавни, нямате нужда от допълнителни дискети.
Пращам с опция преглед и тест.

 

Link to comment
Share on other sites

Каква е тая оригинална сега от 2014-та с 300+ вградени игри? Къде са вградени като Сега-та няма вградена памет дори за сейвове на игрите? :)

Link to comment
Share on other sites

Не знам и аз останах много изненадан, но човекът каза следното: 
 

Не е модвана,а фирмата прави нови модели от няколко години с вградени игри.На кутията го пише.А играта дали я има незнам има 368 различни игри и сигурно я има,а за цената

 

Link to comment
Share on other sites

Не знам за такова нещо аз. Сега отдавна не прави хардуер. Има ли линк към тая обява? Няма да ти купя сега-та, спокойно. :)

Link to comment
Share on other sites

ЕТО


Не знам за такова нещо аз. Сега отдавна не прави хардуер. Има ли линк към тая обява? Няма да ти купя сега-та, спокойно. :)

 

Аз също съм изненадан, както казах, но за 45 лева си е добре. Предвид падовете и игрите - напред съм дето се вика.

 

И все пак това с 2014 не ми се връзва - тая кутия не мяза да е от 2014.... Той казва, че е гарантирано оригинална Сега... 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

ЕТО

 

 

Аз също съм изненадан, както казах, но за 45 лева си е добре. Предвид падовете и игрите - напред съм дето се вика.

 

И все пак това с 2014 не ми се връзва - тая кутия не мяза да е от 2014.... Той казва, че е гарантирано оригинална Сега...

Никога ама никога не вярвай на продавач от olx особено щом ти гарантира нещо! :)

 

Unlicensed Mega Drive clones 

 

SEGA никога няма да направят подобно "нещо". Ако все пак решат, то ще е нещо като Nintendo NES mini и ще стане същият хит - гарантирам!

 

Единствено това

 

Screen_Shot_2016-07-25_at_11.25.14_AM.pn

 

има тяхното разрешение да носи логото им, но пак не е тяхно производство и цената му е доста далеко от тази която си дал.

Edited by exabyte
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Здравейте! Играе ми се някакъв FPS multiplayer и се спрях на Battlefield 4 и Battlefield Hardline! И тъй като мисля да закупя едната, коя ще ми препоръчате? Може да предложите и други заглавия, но да е в същия ценови диапазон, че доста често се случва да ми писне бързо :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

В ozone Deluxe вврсиите за конзола (физическо копие), в момента са 125лв. Сигурно скоро ще се появи и тази за PC. Ти ше дадеш 140 за дигитален даунлоуд. Защо?

Link to comment
Share on other sites

Защото това е директно от UBISOFT, най-евтиното като за РС - версия DELUXE ако не виждаш, обикновената е 10 евра надолу. Пука ми за тъпи конзоли. Верно, може по Коледа да има нещо по-така, но сърце юнашко НЕ ТРАЕ! 

Link to comment
Share on other sites

Директно от Юбисофт е най-скъпото място, от което можеш да купиш по подразбиране.

Аз също съм написал цена за версия Deluxe, ако не виждаш. Общо взето, само последното ти изречение носи някаква съществена информация. То човек се опитва да ти помогне с информация, за да спестиш някой лев, а насреща пак сопкане среща...

 

Давай, парите са си твои. Аз предпочитам физическо копие на играта, отколкото дигитално.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...