Jump to content
BulForum.com

Tattoo...


velvet_underground

Recommended Posts

да по принцип искам да си направя ръкав ирезуми ама все нещо ме разколебава точно когато мисля че съм намерил перфектният модел намирам друг който ми харесва повече и се вкарвам в ебати филма , сега съм решил един художник да ми го нарисува а кога ще е готово все още нямам идея......

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 562
  • Created
  • Last Reply

аз от 2 години не съм си правил , не щото не искам а щото не мога да си харесам

и сега най -накрая съм го решил

даже не остана на 23 сядам на операционната маса

казах му че искам целия ръкав наведнъж , щото до сега всички големи татоси наведнъж са ми правени

ама той вика че можело да се наложи да направим едната част и след това да изчакам да се обели и тогава да го довърши

не ми харесва тая идея,ама така щяло да стане по-добре...

Link to comment
Share on other sites

и аз има няма 2 години не съм си правил нищо имам 7 но после и аз като тебе все не мога да си харесам нещо а имам на компютъра над 30ГБ модели което е адски много и нищо не ми харесва , най-накрая си намерих модел за гърба върви нагоре по гърба към трапеца минава по рамото и свършва на гърдата - хаваян ..... ще стане много добре само искам първо да видя какво ще свърши с тебе :)

 

иначе и аз ходех при матора ама нещо ме изнервя много се е надъхал нещо пък и си е некадърен..... никога не е бил кой знае кво сложен татус не може да прави той дай му трайбъли и други такива тъпотии дет ги прави директно от шаблон.....

Link to comment
Share on other sites

d40cab3f67bc0eb2f46fac75951d0191.jpg

мен матора ми нарисува ето това , преди 5 години ако не и повече :)

сега вече не му се занимава да рисува и да мисли дори

просто слага шаблона и запълва...

затова и сега няма да отида при него

иначе тушувете му са от германия и са доста добри :)

Link to comment
Share on other sites

бе тушовете ги заеби и аз мога да си поръчам качественни тушове и машинка и да рисувам по шаблони ма тва не променя факта че е станал супер мързелив и не може да направи нищо по различно от това което го има като малоумни шаблони в каталозите си .... отделно май някой му е вкарал мухата че е много добър та се е надъхал и не си дава много зор за простосмърните..........

 

тоя е история , ако спрат да ходат неориентираните ще умре от глад......

Link to comment
Share on other sites

lautahools,интересно ми е що пише LAUTA HOOLS,пък си сложил английското знаме?

Link to comment
Share on other sites

преди да ти задам въпроса си помислих поради що си с английско знаем,а отдолу пише LAUTA?така и не можах да как ти свързваш LAUTA с кръстоносците?да не би локото да е от онези времена?а и въпроса ми не е заяждане.та сподели,как са свързани локото и историята на кръстоносците?

Link to comment
Share on other sites

а някакъв добър саит за татооооо някои ще каже ли. да си гледам, мерси предварително

 

ето ти един английски сайт за тотоси на футболнит фенове в Обединеното кралство

englandtattoo.tk

 

тук има качен и моя

явно им е харесал :)

по принцип в тези среди е много срещан , но се радвам че моя е един от добре направените защото както сами може да се обедите има доста лоши варианти :)

 

пс: Св.Георги символизира победата на доброто над злото и е непобедим,също както и лаута хуулс :)

 

dsc00354hw7.jpg

1906200700111111hf2.jpg

10mh0.jpg

deskatatattoos111dy9.jpg

 

ето още няколко татоса на мои приятели от локото

Link to comment
Share on other sites

тоя с пробългарина на кон е як , другите не особено .

 

 

а саше божо е некадърник понеже съм ходил при него и правя съпоставка с другите ..... отделно че старото му студио беше адски нехигиенично новото незнам как е но се съмнявам да е много по различно

Link to comment
Share on other sites

божо живее срещу нас и от малък знам как е нашарил целия квартал

отделно завърших паисий хилендарски и студиото му беше точно до училишето ми , новото е на 20 метра от стартото, старото направо му го срутиха , то беше ужасна работа

преди 10 години божо се оправдаваше че още се учи

но сега след 10 години все още не е успял да се научи...

жалка картинка

Link to comment
Share on other sites

на мене е излишно да ми го обясняваш , имам татус на крака си правен от него . Отделно на божо му изградиха име хората от агитката на ботев (нищо лично) които дупчеше почти за без пари.....

С 2 думи той няма талант и едва ли някога ще има.

Между другото някой има ли идея къде се изгуби Профи ?

Link to comment
Share on other sites

тоя с пробългарина на кон е як , другите не особено .

а саше божо е некадърник понеже съм ходил при него и правя съпоставка с другите ..... отделно че старото му студио беше адски нехигиенично новото незнам как е но се съмнявам да е много по различно

ами нищо чудно това го е правил Кубинеца, а това е Або :> ха-ха-ха ....

 

 

edit:3212250374_f1c59afd52_o.jpg

 

edit II @ lautahools: 3212687276_984aaccbb2_b.jpg

сега го видях ... случайно ...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

a220606143ffeb1e76bd820db6baab48.jpg

 

 

това е татоса на НЕО

направи ми го на 2 пъти през 1 седмица

стара се много , и аз съм много доволен

Дева мария от долу е сърцето на Христос което от двете страни има ангелски киле,които обграждат девата,не може да се види добре от всички страни на тази снимка

Link to comment
Share on other sites

Търся някакъв сайт, от където да събера идеи. Трябват ми някакви прабългарски мотиви - воини, конници, крепости и т.н. Викинги може също. Може и просто някакви картини, не е задължително да са готови татуси. (дори е по-добре да не са)

Link to comment
Share on other sites

лаута кви пари ти взе за този татус ?

наистина е добър , като цяло не ми харесва идеята но дева мария е направена изключително добре .

Link to comment
Share on other sites

и на мен ми харесва татуировката - идеята и изпълнението. добра ... добра :> честито, лаутън

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...