Jump to content
BulForum.com

Булсатком (НетГруп/Асеновград.Нет)


Recommended Posts

  • Replies 949
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

При мен се отваря сайта :bgrin: Днеска изкам да похваля булсата. Нямах нет пак :tongue но доста адекватно и доста бързо го оправиха де :devil . Най -много ме накефи като звъннах на номерчето което съм направил на моя телефон на бързо набиране :lol: мадамата беше доста учудена как така нямам нет. И хвалбите не свършват до тук в момента свалям един торент от един руски тракер с размерите на 50 гига и скороста е някаде от порядака на 2-3 мб/с което е доста добре в сравнение с това което имах последните почти 2 месеца. Аре стига до тука с хвалбите, че ще взема да го урчасам нещо :woot :woot :woot

Edited by ma6inata1
Link to comment
Share on other sites

:bgrin: Хаха, направил си си съпорта на булсат на бутон за бързо набиране, яко.

И как го оправиха ако смея да попитам? Т.е. разбра ли се каква е причината. Защото миналия месец многобройни такива прекъсвания имаше, които явно се дължат на нескопосано настройвана техника или нещо от тоя сорт. Иначе смея да кажа, че не е прекъсвал при мен от около седмица. Интересното е, че уж пинг минг е Ок (всъщност вече рядко го тествам), ама нерядко хващам моменти че лагва онлайн гейминга, не знам на какво се дължи, но през *другия* ми доставчик не забелязвам такива проблеми. Там съм и с рутер че и безжично към машината за игра, а в момента булсата е ръгнат директно в машина.

 

За сайта да, оправи се одеве, но като се замисля, докато имах само булсат, тоя сайт често се случваше да не ми се отваря последните 1-2 месеца, а и преди това. Което ме навява, че и тогава е било проблем на Булсат. Абе уж е наред връзката, ама явно не съвсем. Явно дори и пинга да се мери, не е съвсем показателно.

Edited by tedy
Link to comment
Share on other sites

Възможно ли ще е да дадете телефоните на така наречения им съпорт на тези нещастници че ми писна да звъня на 5-те номера които имам и никой да не вдига.

Ще съм много благодарен и ако ми препоръчате някой свестен доставчик за Кършияка, че нерви не ми останаха.

Link to comment
Share on other sites

Възможно ли ще е да дадете телефоните на така наречения им съпорт на тези нещастници че ми писна да звъня на 5-те номера които имам и никой да не вдига.

Ще съм много благодарен и ако ми препоръчате някой свестен доставчик за Кършияка, че нерви не ми останаха.

 

N3, стига да имаш покритие, разбира се.

Link to comment
Share on other sites

Дааа тези телефони имах и аз предвид :sick

2 мин. докато ми вдигне някаква кифла, прехвърля ме към някой компетентен по моя въпрос,

7 мин. чакам компетентния да вдигне и споменавам женската им рода, на 8-та минута затварям.

Само днес се повтори 3 пъти това.

Свтлина в тунела все пак има, N3 имат покритие при мен според картата на сайта им.

Edited by mikikunc
Link to comment
Share on other sites

Дааа тези телефони имах и аз предвид :sick

2 мин. докато ми вдигне някаква кифла, прехвърля ме към някой компетентен по моя въпрос,

7 мин. чакам компетентния да вдигне и споменавам женската им рода, на 8-та минута затварям.

Само днес се повтори 3 пъти това.

Свтлина в тунела все пак има, N3 имат покритие при мен според картата на сайта им.

Да, тук си много прав - колкото пъти и да съм се обаждал, винаги разтакаването е минимум 7-8-10 минути, само за да проведем някой почти безсмислен разговор с някой "техник". И обикновено по 2 пъти ме прехвърлят. Един път 3 пъти, и един път 4 пъти :) .

Link to comment
Share on other sites

10mb.jpg

 

Как да съм недоволен??? Напълни ми се душата, аз преди съм съм плащал за 60$ на месец за ремоте контрол до сървъ с такива скорости. Сега с интернета за 20лв получавам същата услуга. Вярно, че не е постоянно де, ама в такива моменти ме карат да се разубеждавам, да сменям доставчика. Това си е международен 80Мбит ъплоуд. Средно като свалих торента бях качвал със 8мб/сек. И сега продължавам с подобни скорости, след като съм го свалил.

Edited by sasshko
Link to comment
Share on other sites

Нормално, още не са сложили лимити. Имат трафик - теглиш доволно, като им посвърши - слагат разни лимити, както в края на миналия месец, където ъплоуда стигна до около 300-400 с клизма...

Edited by Vetim
Link to comment
Share on other sites

Поддръжката в Асеновград от месец насам (тоест от както стана "приватизирането от Булсатком) е под всякаква критика. А и качеството на интернета е много зле - не мисля, че загуби средно от 5-20% към gateway са нормални. В пиковите часове е трагичен, а в интерес на истината преди да се намесят булсатком си беше истински рай в сравнение с това в момента.

Link to comment
Share on other sites

При мен (дано да не го урочасам) нета е без проблеми досега :

 

Pinging www.l.google.com [74.125.43.99] with 32 bytes of data:

 

Reply from 74.125.43.99: bytes=32 time=51ms TTL=54

---------------------------------------------

Reply from 74.125.43.99: bytes=32 time=53ms TTL=54

Reply from 74.125.43.99: bytes=32 time=52ms TTL=54

Reply from 74.125.43.99: bytes=32 time=51ms TTL=54

 

Ping statistics for 74.125.43.99:

Packets: Sent = 40, Received = 40, Lost = 0 (0% loss),

Approximate round trip times in milli-seconds:

Minimum = 51ms, Maximum = 54ms, Average = 52ms

 

996645189.png996646467.png

 

Скоростите не са кой знае какво, но като за 19 кинта в най натовареното време бива.

Проблем с пинга обаче не съм имал никакъв както е видно от този към Gooogle

 

tedy, не мога да ти кажа - току що пускам компа.

Link to comment
Share on other sites

@tedy при мен нее прекъсвал.

Ми явно като прекъсва не винаги е глобално :) .

Днес пак е имало няколко прекъсвания като гледам лога.

Може би трябваше да питам дали някой е забелязал такива неща в Кичука..

Link to comment
Share on other sites

Преди половин час изчезнаха всички, които знам на Булсат че са :) . Пускам пинг към гейта, минава, но нет йок. Нещо глобално са Усрали май, пак.

Link to comment
Share on other sites

Преди половин час изчезнаха всички, които знам на Булсат че са :) . Пускам пинг към гейта, минава, но нет йок. Нещо глобално са Усрали май, пак.

 

мдаа , чак след като платих проимах интернет.

иначе има страничка , която ми казва че не съм платил.

явно авантата свърши :(

на касата има опашка

Edited by Galin plovdiv
Link to comment
Share on other sites

мдаа , чак след като платих проимах интернет.

иначе има страничка , която ми казва че не съм платил.

явно авантата свърши :(

на касата има опашка

При мен що не излиза такава страноца?!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...