Jump to content
BulForum.com

Булсатком (НетГруп/Асеновград.Нет)


Recommended Posts

При мен що не излиза такава страноца?!

Авантата свърши вече почват да засичат по МАК и да спират неплатилите :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 949
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

мдаа , чак след като платих проимах интернет.

иначе има страничка , която ми казва че не съм платил.

явно авантата свърши :(

на касата има опашка

 

страничката казва да се обадиш на телефоните им,не че ти е спрян интернета поради неплащане

Link to comment
Share on other sites

при мен се опита да зареди някаква страница, но неуспешно (на порт 9000), така че не знам дори какво са се опитвали да ми кажат.

Link to comment
Share on other sites

Добре, след като не съм я видял по принцип трябва ли да им звъня? :) Утре ще ги подпитам да видим колко пари ще ми искат. Така или иначе до другия месец трябва да съм се махнал.

Edited by liquid
Link to comment
Share on other sites

Изобщо не е поради неплащане, при мен дойде отново, а не съм плащал.

Вероятно е пореден напън да сплашат повече абонати да се излъжат да идат да си платят :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

 

Вероятно е пореден напън да сплашат повече абонати да се излъжат да идат да си платят :bgrin:

що бе? кво става тук ... я раздуй, че нещо не съм наясно. нали булсат купиха нетгруп и посредством тях предлагат нет в момента :rolleyes:

все пак не са на дереджето на dcc :laughing:

Link to comment
Share on other sites

999142795.png

 

999144682.png

 

Като за нулева тарифа съм екстра.

 

Спират нета и ти си мислиш че ти е спрян поради неплащане и отиваш в офисите им.

Там вече ти разбират мака и ти слагат под тарифа.

Аз още съм FREE.

 

Теди се излъга и им плати.

Edited by mordeath
Link to comment
Share on other sites

..Спират нета и ти си мислиш че ти е спрян поради неплащане и отиваш в офисите им.

Там вече ти разбират мака и ти слагат под тарифа.

Аз още съм FREE.

 

Теди се излъга и им плати.

Именно. Макар че едва ли това е причината, на мен те ми казаха моя МАК, а аз не съм им го казвал.

Вероятно просто за пореден път са Усрали нещо, и поредната вълна мислещи че са спрени от неплащане, са се излъгали :laughing: .

Вероятно и тоя месец ще е бонусен под някаква форма, а накрая на годината ше земат да искат за 3 месеца сумите :) .

Link to comment
Share on other sites

Егати гадовете... 1 час си ъпдейтвам убунтуто с някакъв безплатен, заради тях, а пък те взели, че го пуснали. Хубаво, че влязох да видя :))

Edited by Vetim
Link to comment
Share on other sites

На един приятел сутринта нета му спрял, ако не се лъжа му е показвало някаква страница (горе я споменахте). Обажда се той и му казват, че не си е подписал договора. При отговор, че е бивш абонат на Нет Г и бла бла... "Няма нищо, вие трябва да си подпишете". Отговаря им, че на касата (когато си е платил) са му казали, че се води с безсрочен договор и онази му казва "Ами отидете до касата пак за да проверите най-добре". :laughing:

В края на разговора му казали, че след 10-15 мин може да му дойде нета.

 

Никой не знае кой какво защо как колко...

 

Жалко, че си бях платил до края на октомври. :( Добре, че вече не съм техен клиент! :)

Edited by Fibaman
Link to comment
Share on other sites

Абе и тука е сгъстена една мъгла около доста въпроси, почти колкото и около ДЦЦ :) .

Дано други добри доставчици да се възползват от тия простотии на тия двата, и да оберат де що има абонати останали.

Link to comment
Share on other sites

Абе и тука е сгъстена една мъгла около доста въпроси, почти колкото и около ДЦЦ :) .

Дано други добри доставчици да се възползват от тия простотии на тия двата, и да оберат де що има абонати останали.

 

Пичове и ... дами :)

Прочетох ви постовете от вчера и никаква мъгла не виждам. Явно са решили да разръчкат неплатилите да си платят а тия дето са неясни, нямат договор или не са описани коректно да се обадят ( едните цитират страница дето е на порт 9000 а други на порт 10000, за съжаление аз и 2-те не ги отварям и не мога да видя какво пише )

Явно авантата е свършила стига вече комунизъм да живее дивия капитализъм ;)

Предполагам че след като са почнали да го правят ще продължат докато се изясни и на тия дето им е мъгливо че безплатен обяд няма.

Link to comment
Share on other sites

Пичове и ... дами :)

Прочетох ви постовете от вчера и никаква мъгла не виждам. Явно са решили да разръчкат неплатилите да си платят а тия дето са неясни, нямат договор или не са описани коректно да се обадят ( едните цитират страница дето е на порт 9000 а други на порт 10000, за съжаление аз и 2-те не ги отварям и не мога да видя какво пише )

Явно авантата е свършила стига вече комунизъм да живее дивия капитализъм ;)

Предполагам че след като са почнали да го правят ще продължат докато се изясни и на тия дето им е мъгливо че безплатен обяд няма.

 

според мен не става въпрос за аванти и неплатени сметки, а за хора които са решили да не дават повече пари и избират в момента към кой да се прехвърлят ... щото съдейки по постовете в тази тема, голяма част от абонатите на нетгруп не са доволни от качеството на предлаганата услуга(интернет) след като булсатком "поеха нещата" в свои ръце. или греша? :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

...

..никаква мъгла не виждам.

...им е мъгливо че безплатен обяд няма.

Еми аз както още имам нет от тях, и за тоя месец не е плащано, а по всичко личи, че до края на годината няма да изключват (знам за някои причини, които няма да споменавам тука), какво излезе? - 3 месеца безплатен нет (обяд де) :rolleyes:

За мъглата - явно не си ходил в офис на тая фирма и не си опитал да получиш малко по-конкретно инфо по някои въпроси от лелките там. Дори един офис да има, в който лелките не знаят отговорите на нормални въпроси, които интересуват доста клиенти, за мен това е мъгла. Ти не знам как би го нарекъл. Щото в един офис плащат няколко квартала, обикновено.

Да не говорим за лъжите и тарикатските тактики да накарат клиентите да се излъжат да отидат да си платят, спирайки нета за известно време, а после пускайки го отново. Т.е. да разбираме ли че нямат пълно инфо за клиентите си (по КАКВА причина, ако сделката с Нетгруп е била законна и по правилата?! а? ), и с мръсни номера се опитват да разберат кои са, при това не всички ще се илъжат, ОТНОВО някои ще платят чинно, другите няма да се хванат на въдицата и ще карат на безплатен обяд месеци напред.

Защо не си признаеш, че работиш за тях :bgrin: .

 

според мен не става въпрос за аванти и неплатени сметки, а за хора които са решили да не дават повече пари и избират в момента към кой да се прехвърлят ... щото съдейки по постовете в тази тема, голяма част от абонатите на нетгруп не са доволни от качеството на предлаганата услуга(интернет) след като булсатком "поеха нещата" в свои ръце. или греша? :rolleyes:

Как ще грешиш..., първия месец след рокадата беше кошмарен. Досущ ДЦЦ втори номер.

След това се пооправи като качество, останаха постоянните и необясними прекъсвания, които явно за позасилват напоследък :punk

Но мен повече ме подразни как лъжат в офиса или дават заблуждаващо инфо, техниците по телефона и те послъгват, а телефонистките любезно казват , че може и 3 дни да стоя без нет докато се сетят да пратят техници :lol: .

Link to comment
Share on other sites

Пичове и ... дами :)

Прочетох ви постовете от вчера и никаква мъгла не виждам. Явно са решили да разръчкат неплатилите да си платят а тия дето са неясни, нямат договор или не са описани коректно да се обадят ( едните цитират страница дето е на порт 9000 а други на порт 10000, за съжаление аз и 2-те не ги отварям и не мога да видя какво пише )

Явно авантата е свършила стига вече комунизъм да живее дивия капитализъм ;)

Предполагам че след като са почнали да го правят ще продължат докато се изясни и на тия дето им е мъгливо че безплатен обяд няма.

 

Хем не си видял какво пише,хем ти е "явно,че авантата е свършила" :D :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...