Jump to content
BulForum.com

Булсатком (НетГруп/Асеновград.Нет)


Recommended Posts

Каква е тая томбола по домовете :blink:

Току що 2 девойки ми позваниха ,да си записват имена и телефони за томбола на Булсат ком.

Наградите - телевизори,лаптоп-и.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 949
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Защо не е бамнат тоя галин?!?!

 

 

защото не им работи бутона БАМ , неграмотнико.

 

и който иска можем да вържем, че асеноврад.нет не ползват още интернет от булсата.

 

Специално с последния си пост изкара към 3 лева :D

 

може и на 5 да ги закръглим :)

 

Тоя @ Galin plovdiv определно почва да ме дразни чесно :angry1 :angry1 :angry1 Кви домати кви пет лева ВЕ посерко. Нета е кенеф и то голям. Може ли да гледам риплей на SC2 ето линка

и да трябва да чакам поне 10 минути да се набута в буфера за да мога да почна да го гледам и да се надявам, че като стигна до средат ще се свалила останалата част А???????

И като Си толкова много разбирач я погледни темата на нет груп кога за последен път съм се оплакал от нета и виж от кое число започнах да мрънкам, че нета е много лош ???? НЕ МОЛЯ ТЕ ПОГЛЕДНИ, ПОГЛЕДНИ И ДРУГИТЕ КОИТО МРЪНКАТ. Аз мога да ти кажа от кога поне по голямата част ОТ КАКТО СТАНАХМЕ ваши клиенти . Аре сектир вече а? И там някав друг умник от майната си ми дошъл и да ми обяснява колко сме .... и затова видиш ли нета е такъв.

 

Много настоятелно те моля @ Galin plovdiv ако нямаш какво умно да кажеш не дей да пишеш тука само дразниш хората. Но ако си решил да го правиш поне постни няколко спеед теста :bgrin: та да видим ния заблудените колко е добър нета и колко сме загубени, че роптаем, че ния нямаме такав нета.

 

Аре със здраве да си останеш и пак повтарям не дей да дразниш хората.

 

 

П.с. ако ти е толкова за доматите само кажи може и да ти намерим от някое село където още не доставяте нет. Там може и да са по-евтини :beer:

 

 

 

Отворко с нестабилна психика,

аз не съм булсат или бюро жалби, това че на теб нета ти е кенеф , не значи че на който не е , значи е предател и агент.

Ти явно си някакъв мазохист щом ти е толкова зле и само седиш и стенеш. Просто се откажи от тях , алтернативи много.

спийдтестове ми писна да поствам , но ако искаш утре ще ти постна няколко да имаш причина да си изливаш мъката.

И посерко ще викаш на баща ти, защото не се е научил на време какво са контрацептиви и е заченал нещастие като теб.

Бъди ми здравичък.

Link to comment
Share on other sites

Еййй, преди малко ми дойде нета :D

1 час - никой!

Междувременно Булсат са се сдобили с нов абонат - мой комшия, който също е на Булсат и явно са го агитирали.

Та как мислите е свързан? Със суич?

-Булсат и суич - да, да! Направо са ми разцепили кабела, навили са 4 кабела и са омотоли с тиксо. Просто пИрфектно!

Но както и да е - още ден и са аут.

Edited by Lucky Luciano
Link to comment
Share on other sites

Еййй, преди малко ми дойде нета :D

1 час - никой!

Междувременно Булсат са се сдобили с нов абонат - мой комшия, който също е на Булсат и явно са го агитирали.

Та как мислите е свързан? Със суич?

-Булсат и суич - да, да! Направо са ми разцепили кабела, навили са 4 кабела и са омотоли с тиксо. Просто пИрфектно!

Но както и да е - още ден и са аут.

Искам снимка!!

Link to comment
Share on other sites

Отворко с нестабилна психика,

аз не съм булсат или бюро жалби, това че на теб нета ти е кенеф , не значи че на който не е , значи е предател и агент.

Ти явно си някакъв мазохист щом ти е толкова зле и само седиш и стенеш. Просто се откажи от тях , алтернативи много.

 

Отговарям аз а не машината защото ми се прищя да се изкажа: Не те знам какъв си но почна да пишеш във форума след като Булсат се сдобиха с Нетгруп. Не ми е ясно още какъв го даваш в Булсат и по каква причина ги защитаваш като доставчик но да обясняваш че си прост абонат който е доволен някак не се връзва. Продължавай да ги рекламираш, гледам хората се забавляват че някои ти се и връзват даже, но като страничен наблюдател ти казвам как изглежда (поне за всеки който може малко да мисли и да прегледа откога си регистриран и къде пишеш... ама май последното вече съм ти го казвал)

 

ПС: Аз съм един обикновн програмист дето си няма друга работа и понеже му е скучно си драща по форума като ми остане време. А дори не съм на Булсат нищо че имам в момента 3 нета при мен щото да не стане да падне единия и да трябва да запразнявам а интернета все пак ми трябва за да си върша работата.

Edited by djadomraz
Link to comment
Share on other sites

Еййй, преди малко ми дойде нета :D

1 час - никой!

Междувременно Булсат са се сдобили с нов абонат - мой комшия, който също е на Булсат и явно са го агитирали.

Та как мислите е свързан? Със суич?

-Булсат и суич - да, да! Направо са ми разцепили кабела, навили са 4 кабела и са омотоли с тиксо. Просто пИрфектно!

Но както и да е - още ден и са аут.

Нямате представа и на мен какво ми иде да излея в момента по повод тия некадърници!

От 6-7 следобед нета е със завидните 100-тина ms пинг към гейта и едни хуибави 40-50 процента загуби, и не се оправя, колко.. вече около 2 часа, няма и да се оправи, явно вечер ще е така заавинаги! Да не споменавам как сутринта статичните настройки явно спряха да работят, превключих за проба на динамични, нета дойде, включвам пак на статични и моментално изчезна пак, няква защита ли са вкарали та дори за миг да сложа статични и нет няма, в същото време насрания им ДХЦП по всичко личи ще създава големи ядове, изобщо....

Та и на мен ми иде да сера и пикая подред от първия началник на булсат та до последната секретарка дето взима парите по касите! :ph34r: :ph34r: :angry1

 

И Галине, престани вече с тия алтернативи дето сме имали, че ставаш смешен. Колко милиона пъти още искаш да се каже какви са ни т.нар. "алтернативи", че за пореден милион и първи път да ти се отговори за тия алтернативи.

Edited by tedy
Link to comment
Share on other sites

Ще се опитам да запаза колкото се може добрия тон след написаното от господина @Galin plovdiv (а можеби госпожица кой знае ).

 

Предлагам ти да не се безпокоиш за моята психика и здраве, мога да те заверя, че съм в много добро психическо и здравословно състояние. Ако си беше направил труда да погледнеш пост #219 там изрично съм написла какви алтернативи имам. И ако си толкова добре запознат със качеството на интернета в българия и особенно в Пловдив ще ше да знаеш (а ние всички предполагаме, че такъв начетен и интелектуално възвисен господин като теб) е запознат с тези неща. Ще ше да знаеш каква е алатернативата нали ???

 

И защо утре специално заради мен ще пускаш спеед тестове? Направи го сега вечерта когато мрежата е натоварена. Както всички се досетихме в тази тема ти си единствения човек който няма проблеми с нета на булсата или работиш за тях или ти плащат да пишеш тук. След като ти така упорито твърдиш, че не ти плащат за да пишеш тук . То излиза следното, че работиш за тях. А аз си мисля, че не можеш да пускаш тестове вечерно време защото у вас си на друг нет. Аз поне така си мисля де.

 

Много настоятелно те моля да не намесваш моите родители!!! Наистина много те моля да не си позволяваш този скромен лукс отново!!! А кой какво не е научил за контрацептивите е още МНОГО голям въпрос.

 

И ще те помоля по внимателно с изказванията си.

 

А и последно аз никого не съм наричал предател, за агент да но предател не. И ако се чустваш като предател то е заради това, че много добре знаеш какво е положението на мрежата и нета като цяло. Но все пак си пренуден да пишеш тук. Незнам поради каква пречина.

Link to comment
Share on other sites

Lucky, какво те смущава, това е модифицирана и оптимизирана версия на passive network. Хиляди хора се юрнаха да сменят доставчици, трябва да се работи в срокове. Гони се продуктивност.

За толкова пари, толкова :bgrin: . Нали има нет комшията ти.

 

А както един приятел казва, по-лошо от това да нямаш нет, е да имаш перманентно кофти нет.

(Само докато зареди тая снимка, рефрешнах 10 пъти и ми отне поне 5 минути докато зареди).

Edited by tedy
Link to comment
Share on other sites

Ето снимка - 20092010566.jpg

 

Това е уникално :)

 

Може би обяснява защо реват на умряло половината тук.

 

Ще ви изпратя снимка как е на моя блок , може би затова нета ми е ок.

оптика-кутия на блока (суич предполагам) утп от съседния вход--кутия със суич в моя вход и моето утп.

Link to comment
Share on other sites

Внимавай, може да краде и ток :)

Аз имах съсед, който някакси си беше пуснал Евроком през звънеца си :pirate

И се чудех защо като се звъни у тях имам смущение в картината...

Link to comment
Share on other sites

И преди да направят това, нета пак беше зле и си изчезваше. Проблемите ги имам откакто ни прехвърлиха на Булсат. Преди това нета беше прекъсвал поне 7-8 месеца. Също така нямах колебания на скоростта и пинга.

Link to comment
Share on other sites

Това е уникално :)

 

Може би обяснява защо реват на умряло половината тук.

 

Ще ви изпратя снимка как е на моя блок , може би затова нета ми е ок.

оптика-кутия на блока (суич предполагам) утп от съседния вход--кутия със суич в моя вход и моето утп.

 

За теб не се и съмнявам, че първи са те включили с оптика.

Link to comment
Share on other sites

Внимавай, може да краде и ток :)

Аз имах съсед, който някакси си беше пуснал Евроком през звънеца си :pirate

И се чудех защо като се звъни у тях имам смущение в картината...

:lol: Тва ми напомня на едни изпълнения преди години, които правих. Бях направил система в една кутия с релета, контактори, потенциометри, схеми с кондензатори и някакво интегралче за реле за време мисля го ползвах, и бях свързал крушката на стълбището с нея, като тока към крушката го прекарвах до нас за да свети когато някой светне на стълбището, но като звъни някой, да мога и отвътре да светна с "наш" ток, и да свети някакво време, зададено от потенциометъра. Така карахме някоя друга година, по едно време ми хрумна, че тока от стълбището влиза у нас и... най-естественото е да го "ползвам" :) . Бях модифицирал контакторните схеми, като се светне тока от стълбището, осветлението в нас се превключваше на стълбищен ток :bgrin: . Тая далавера изтрая малко време, явно не бях изчислил тока в някое реле и по някое време кутията стана пушач, и без това не я ползвахме вече често, та я махнах, освен това и не съм крадец (да съм ползвал така ток за 1-2 лв макс) и ми стана неудобно.

 

За теб не се и съмнявам, че първи са те включили с оптика.

:bgrin: :laughing:

 

Браво, е*ати. Пинг 80-100, зауби от 0 до 40% постоянно, (0 е мнгоо рядко), вече 5-6 часа тая вечер. А уж седмицата, за която всичко щеше да е наред, мина! През деня се ядваше. Явно техниката им и обслужването на сървиза е такова, каквото се очакваше, малко да се понатовари и става негоден за нищо. Ама имат лъскав сайт, НАЛИ! Халал да им е лъскавия сайт на тия дето някъде споменаваха разни неща по повод един друг доставчик че нямал свестен сайт и т.н. Гледайте си лъскавия сайт и имайте насран нет дае*а! Нещастници недни! Пинг 100мс... ай сиктир. И аз съм от тия абонати, около които няма голяма навалица на бившите нетгруп, т.е. нарядко сме по суичовете. Представям си тия дето са по-нагъсто как са. Кво ще ми ги хвалите тия, били доволни от телевизията им, ха, като че ли те ви я свалят от сателита или по някакъв начин зависите от техен сървиз директно, сваляте си я вие с антените, а определено не мисля, че на сателита пише тяхното име, изведен в орбита от тях, камо ли финансиран от вездесъщите Булсат! :angry1

А някой дето спомена за анкетьорите и томболите - НЕ се връзвайте на тия измамници, пълна измама е всичко, с последни сили се опитват да задържат абонати на келявата си услуга. Ама лъскав им е сайта, а.... :ghost

Edited by tedy
Link to comment
Share on other sites

оптика-кутия на блока (суич предполагам) утп от съседния вход--кутия със суич в моя вход и моето утп.

 

Отнесоха го модераторите преди да покаже как трябва да се прави вероятно. Не се съмнявам че като искат могат и да го направят като хората ако ще специално за него... то и аз мога да покажа как са го направили при мен WiNet (т.е. всъщност точно както той го е описал) ама има ли смисъл. Н3 не ги знам как са а ме мързи да проследявам кабела но съм почти сигурен че и те са подобни...

Link to comment
Share on other sites

Няма как да не отбележа, че от вчера, с изключение на едно не много кратко прекъсване, и днес един малък период на дроп, връзката е горе долу биваща, снощи даже успях да поцъкам онлайн, а пинга макар че се беше качил отново на около 15ms към гейта (което не е много добре пак), поне се ядва, че и за някаква игра става (е, снощи имаше леки моменти на лаг и утрепвания, но явно след почти липсващия нет, са ми били притъпени усещанията и не псувах много) :) . Но да видим, че обикновено като похваля, и в следващия момент се насира, точно по законите на Мърфи.

В спеедтест поне, резултатите трайно паднаха на около 40 до 50 мбит до Плд (отново с висок пинг към 11-15), макар че не е много показател тоя тест. Ако продължи така, някак да се изтрайва, че иначе почти месец ме разсипаха.

Link to comment
Share on other sites

962090691.png

 

 

Тук има нещо гнило

 

962095836.png

 

и ти си предател и агент на булсат , сигурно си подбил цената на 1лв на пост. Тук имаш право само скрииншотове със загуби да постваш

и да псуваш доставчика си.

 

:wacko:

Link to comment
Share on other sites

и ти си предател и агент на булсат , сигурно си подбил цената на 1лв на пост. Тук имаш право само скрииншотове със загуби да постваш

и да псуваш доставчика си.

 

:wacko:

Ето и моя резултат пак към там, в почти Същия следобеден час като неговия тест, но от днес

 

963348680.png

 

Намерете разликите :laughing:

И даже в момента имам "само" 2% загуби. Но и без тях па там се движи. 77мбит към Лондон ми се струва измислен резултат от някой Касперец.

 

Да отбележа, че преди намесата на Булсат, към Лондон имах далеч повече, както и навсякъде другаде, а към Бг имах само с има няма 20-30 мбита повече, ама това последното се води даже малко като разлика.

Edited by tedy
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...