Jump to content
BulForum.com

Firefox


groover

Recommended Posts

Наложи ми се да си преинсталирам Биткомет и при инсталацията явно съм дал всичко да се сваля с Биткомет.Като влезна в датата например неми дава вече в менюто на Мозилата да свалям чрез Флашгот и незнам как си го оправя.Дава ми само download with bitcomet :S

 

20090214005055rw3.th.png

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply
  • 4 weeks later...

Имам малък проблем с мозилата. Като вляза в сайта ggwarez.hit.bg и ми изписва ето това.

Пробвах с Internet Explorer, но от там се отваря съвсем нормално. Пробвах и от друг компютър с мозилата и пак няма никакви проблеми, само на този компютър не се отваря. Благодаря предварително!

Link to comment
Share on other sites

здравейте,Firefox е супер браузер,много ми харесва,но имам проблем с използването му на памет.Ползва винаги 60МБ от РАМ-а и това доста ме бави.Има ли някакъв начин да задам колко памет да ползва или как да намаля ползването.Сложил съм една тема и няколко адд-она.

 

 

Опитай това: Firefox Ultimate Optimizer от http://firefox-ultimate-optimizer.en.softonic.com/.

Аз съм доволен от резултата!

Link to comment
Share on other sites

нещо много странно

като спра лисицата и почва да точи супер много ресурс, и след тва спира.

проблема е че като съм щъкал повече из нета и това нещо продължава към 2 мин

видео

Link to comment
Share on other sites

нещо много странно

като спра лисицата и почва да точи супер много ресурс, и след тва спира.

проблема е че като съм щъкал повече из нета и това нещо продължава към 2 мин

видео

 

И аз имам подобен проблем.

 

От няколко седмици имам фейсбук и си го отварям като първия пич с Мозилата. От снощи обаче ми се появи следния проблем отварям го и само заглавната страница ми се отваря супер бавно и ми вади някакъв "Unresponsive script" и ме пита дали да го продължи или да го спре? Не мога да си обясня от какво се появи това само на страницата на фесйбука ми го прави. :angry:

Link to comment
Share on other sites

След като свалих една песен,при свалянето с мозила се появява още един файл,който след свалянето изчезва,след като свалих песента,този файл остана и сега незнам как да го изтрия.ПЛС помагайте !!!

Link to comment
Share on other sites

Зареждат ми се всички страници с IE , а с FF нищо не излиза... изписва ми address not found ??

 

Проксита нещо?

 

Edit: Мда, очевидно си от хората които бърникат без да знаят какво правят и цъкат разни неща наслуки, после даже нямат спомени какво са направили - нито защо е спряло нито защо след това пак е тръгнало :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Заради гадните Updates автоматично ми ъпдейтна Мозилата с новата версия ,пък не ми харесва,как да си върна предната с която бях? :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Сваляш си старата версия и си я инстлваш. Може преди това да си направиш бекъп на Bookmark-вете да не изчезнат.

И като ти е проблем, защо просто не си изключиш ъпдейтите, ми си ги оставил да вървят?

Link to comment
Share on other sites

Сваляш си старата версия и си я инстлваш. Може преди това да си направиш бекъп на Bookmark-вете да не изчезнат.

И като ти е проблем, защо просто не си изключиш ъпдейтите, ми си ги оставил да вървят?

 

Проблем е ,че не помня коя точно версия беше предната ,ама тъй ли иначе новата малко по-добре върви от старата ,та ще е оставя,само че ме дразни хисторито на сайтовете в които съм влизал ,защото е мн подробно и например тука като тръгна да пиша сайта ми излиза точно темата в която съм бил последно ,пък аз искам само името на сайта да ми излиза :( .Ъпдейтите ги исключих ,ама тая Мозила пак си обновява нещо :Х.Най-новата по бързо върви,но нещо е бъгава,като е затова някой път,навсякаде дава че е затворена,но ако опитам след това да е пусна отново дава ,че върви ,някакво решение на този проблем,не е постоянен ама доста често се случва и дразни защото оправията е единствено рестарт :(

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Някой забелязал ли е проблем с Firefox при цъкането на линк към enicom.com от където и да е, когато FF е дефолтен браузър?

 

Ситуацията е следната.

OS - Win2008/Vista х64. FF е дефолтен браузър. От друго приложение, или от линк в някоя страница (гледана отново в FF, в някой си таб), линка води до страница в enicomp.com, цъкам, и FF на мига крашва. Няколко различни версии на FF, все става така. С абсолютно различни адд-он-и инсталирани, пак така, крашва брутално ако цъкна линк, водещ до enicomp.

 

Пример:

този линк ако го цъкна, директно ще ми крашне браузъра, затова вече винаги гледам какво цъкам, дори от линкове от приятели по разни ценови листи :pirate . Сериозно взе да ми писва вече. От милиардите сайтове, които посещавам, единствено с тоя ми крашва така, FF иначе не ми крашва по други причини вече никога.

Link to comment
Share on other sites

Някой забелязал ли е проблем с Firefox при цъкането на линк към enicom.com от където и да е, когато FF е дефолтен браузър?

 

Ситуацията е следната.

OS - Win2008/Vista х64. FF е дефолтен браузър. От друго приложение, или от линк в някоя страница (гледана отново в FF, в някой си таб), линка води до страница в enicomp.com, цъкам, и FF на мига крашва. Няколко различни версии на FF, все става така. С абсолютно различни адд-он-и инсталирани, пак така, крашва брутално ако цъкна линк, водещ до enicomp.

 

Пример:

този линк ако го цъкна, директно ще ми крашне браузъра, затова вече винаги гледам какво цъкам, дори от линкове от приятели по разни ценови листи :pirate . Сериозно взе да ми писва вече. От милиардите сайтове, които посещавам, единствено с тоя ми крашва така, FF иначе не ми крашва по други причини вече никога.

При мен е ОК. Уин ХР, ФФ 3.0.10...

Link to comment
Share on other sites

При мен нещо бъгна за 2-3 секунди и се оправи.

Win XP SP2 Firefox 3.0.10

Link to comment
Share on other sites

......а

този линк ако го цъкна, директно ще ми крашне

.....

при мен крашна като го затворих 1я път, реснах фф и нямаше проблеми

направи ми впечатление че с пуска ЖАВА, кажи на ФФ да не я пускаи кажи какъв е резултата.

 

ЖАВА а не ЖС

Link to comment
Share on other sites

От вчера насам не мога да си влезна в ъкаунтите на половината сайтове и форуми, които посещавам. Влизам в ъкаунт и веднага ме изхвърля или изобщо не ме зачита.

 

Оправих се :)

Link to comment
Share on other sites

Новата версия на лисицата ми прави странни насечки, които ме тревожат, заема много рам само при няколко отворени таба, някой с подобен проблем?

:)

Link to comment
Share on other sites

Новата версия на лисицата ми прави странни насечки, които ме тревожат, заема много рам само при няколко отворени таба, някой с подобен проблем?

:)

Точно обратното при мен. 3.0.10, с паметта се държи много по-добре от 3.0.1, с която бях доскоро.

Заела е 130 МБ, и така от 2-3 дена, и като затворя табове, пада с 15-20 МБ. Супер е.

3.0.1 за 5-6 дена качваше около 800 МБ и трябваше рестарт.

Може някой адд-он да ти прави проблем.

Link to comment
Share on other sites

Абе по принцип работи добре, обаче като дам търсене в хисторито ми засича за няколко секунди и после изкарва резултати, също така като го оставя един ден с няколко таба с джава и флаш приложения, фаер фокса ми качва около 160мб, а това според мен не е редно.

Спрях ненужните плъгини, ама това си го правеше и без тях.

Пробвах почти всичко което ми дойде на акъла и явно не се сработва с машината както би трябвало.

:)

Link to comment
Share on other sites

Ти се шегуваш, нали..

160МБ е нищо.

Моя преди ми взимаше до 1 ГБ за няколко дни с 2-3 отворени таба, БЕЗ флашове и простотии.

Сега 3.0.10 ми стига до 150-60 МБ като поотворя табове, но пада до към 115 като ги затворя, това е ДОСТА добре, вече се държи нормално браузъра с тази версия.

Link to comment
Share on other sites

Абе не знам колко е добре, преди някак си ми вървешо по-гладко дори и да качваше толкова (та понякога и повече мб)... сега на точно 3 отворени таба ми е 130мб, еми много е за браузер, смятам че трябва да е към 60мб нормално в подобна ситуация.

:)

Като цъкна да ми покаже хисторито, тогава качва от 134 до 159мб, след това започвам да търся и качва от 159 до 190 в зависимост колко резултата трябва да ми покаже.

 

Те ако смятат да трупат боклукчииски код в хубавият браузер всяка година, уж за по-големи удобства, т'ва чудовище след няколко години на един ред табове и малко повече време в процес ще минава 3ГБ ве.

Те тогава всички компютри ще са с по 512ГБ рам сигурно, обаче това не ги оправдава да ги правят тежки тия програми.

Наистина не е приятно.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...