Jump to content
BulForum.com

eRepublik


Vetim

Recommended Posts

и на мен днес ми отказаха поне да пишат причината

 

 

взе да ми писва вече за нищо не става тая игра даже и за губене на време то освен да цакаш 2-ти на ден нищо друго не може да правиш

битка,батълнайт,булфлийт и т.н. поне стават за нещо ама какво ли се учудвам румънска му работа :)

 

да направят отиди на кафе на ресторант на бар запознай се с мацка като се прави виртуален свят поне да е малко повече от ходене на работа и трениране и 1-2битки :)

 

ПС: погледнете Second Life

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 259
  • Created
  • Last Reply

София е на път да се освободи. Още тази вечер я превзехме.

 

Ето ви таблицата със званията и покачването на демиджа

militaryrankposter123.jpg

Link to comment
Share on other sites

Някой да има проблем с достъпа?

Ако може и един tracert.

 

shtaiga уволняването става с един бутон, причините са няколко - има повече от 10 работници и те гони като най-непродуктивния, с малко здраве си, иска да наеме хора за по-малко пари, заради гражданството ти, за да правят повече оборот за 1 ден като уволнява и наема нови и др.

 

Иначе си направих организация (Maina Corp) и си купих фирма (сегашното име е Makarov). Занимава се с оръжия. За сега мога да поддържам най-ниските цени и всичко да ми се продава. Ако искате да знаете нещо свързано с фирмите може да ме питате. Управлението е простичко, важно е в началото да наемеш хора, но и трябва солидна инвестиция... Също гледайте и района в който го откривате. Ако го завладяват постоянно ще си имате проблеми.

Link to comment
Share on other sites

Жалко за София, поохарчих се доста. Общо май вкарах 700-800 демидж, похарчих около 2,5 злато, останах на 46 кръв, но пък вече съм почти сержант.

 

kotora комуникациията ни куца, аз пуснах ниска заплата, за да влезеш лесно, те пък я заеха. Чак се учудих, че на пазара има 3-4 малко по-високо платени, пък той се лепна при мен. Сега ще се чудя кой да гоня. Пиши ми на фирмения акаунт сега като си на линия, за да ти пусна място.

 

Да не говорим, че май са ми баннали мрежата, сега влизам само през прокси.

Link to comment
Share on other sites

Еми късно е леко.Тряат ми тия 5 голд от хард уъркър.почнах една утре ще напусна.И ще се доразберем.Пратих ти съобщение да се разберем по скайп.Така май ще е най удачно.

Link to comment
Share on other sites

Еми късно е леко.Тряат ми тия 5 голд от хард уъркър.почнах една утре ще напусна.И ще се доразберем.Пратих ти съобщение да се разберем по скайп.Така май ще е най удачно.

Еми ся щях да те вкарам, но щом бързаш нп :) Хубаво тогава, че го взеха мястото...

Като влезеш 3 дни не можеш да се махнеш, трябва да те уволнят.

Link to comment
Share on other sites

в коя партия да влизам? има ли някво значение? гледам че ми взима и 2 голд :).

 

И как да ползвам болницата?

 

Ами според политическите ти виждания ще си избереш партията, това ти си решаваш... на изборите питаш ли за кой да гласуваш? :)

 

Болницата можеш да я ползваш след като се биеш. Като отидеш на менюто на битката (ако има такава) цъкаш Fight и те препраща към едно меню, където ти казва колко демидж си направил и т.н. и има опция да се върнеш обратно на бойното поле. Като се върнеш вече има ново бутонче Hospital. Ако си решил, че няма да се биеш повече, цъкаш го и отиваш в едно друго меню, където има бутон Heal, с който се лекуваш. :)

Link to comment
Share on other sites

Защо не мога да се бия за София, нали сме съюзници със сърбите?

Алиансите са със защитна цел. В случая воюват на неутрална територия и съюз не се задейства. Затова се пътува предимно. Този път ще се разгърне мощта на Феникс, ако и сега не успеем, значи сме по-слаб съюз и толкова...

Link to comment
Share on other sites

ВАЖНО!!!

Избягвайте да разменяте злато за левове, оферти по-високи от 0.013. Спекуланти са, скоро ще се възстанови пазара.

Link to comment
Share on other sites

егати чорбаджиите и картелирането дето има в тая варна. за тва ли ми беше зора да се върна на родна земя? да си бях останал при сърбите или румънците. там има оферти за заплата около 5-6 пари (прозводство 3+ съм вече) и хляб 3 звезди по 3 пари, т.е. има и за икономия, особено както съм закъсал с уелнеса.

та прибирам се у варна тая вечер и офертите за работа достигат максимум 2 левчета, а манджата 3 звезди е по 6 лева. Няма начин да работя и да си купувам храна за да вдигна уелнеса до 40, за да влезна в битка и да го дигна до 90, та да бачкам по-ефективно. нарочно не си го дигах при румънците за да не им генерирам печалби, ама на еБГ (да се чете: ЕБахГи) чорбаджиите 300 носорога да се изредят последователно.

и мафиотските картели сме си пренесли в еБългарията и само се гледа макс на печалбата. с тая икономика няма да прокопсаме.

изкрено се надявам да е заради почивния ден и вечерното време, иначе тая седмица ще бачкам само за да събера пари за билет и да хващам пътя. може и директно да продам злато само за да се махна (отново много изненадващ курс на лев-злато). ще ставам и аз като уукси имигрант и епатриотите ша имат да зимат.

Link to comment
Share on other sites

ще ставам и аз като уукси имигрант и епатриотите ша имат да зимат.

 

При мен е супер. През ден има по някоя битка, за да може да се биеш и да се излекуваш после в болницата. Заплатата ми я направиха 7.5 с 3.1 умение в производството.

 

3 звезди хляб е 3.83, а 2 звезди е 1.80. 1 злато е 50 CNY.

 

Самоче като емигрирах китайската валута беше по-скъпа от Румънската и Сръбската, а сега е обратното.

Link to comment
Share on other sites

То и аз емигрирах.Ся взимам към 4 кинта сръбски.И си живея сносно. В България си е мъка не се връщайте освен ако нямате фирма.

Link to comment
Share on other sites

Е то аз съм от "чорбаджиите" и мога да ви кажа как стоят нещата с оръжията. Желязото излизаше по около 3.8-3.9лв за 1 бройка, според производителността примерно човек с 2+ скил и малко здраве (такива са 90%) му е 5-6, т.е. 1 оръжие на ден. Колко според вас трябва да се плаща, за да се продаде (евентуално) оръжието за 6,7-6,8лв? Да не говорим, че пазара при нас липсва.

Така съм ги изчислил, че от човек да печеля по 70-80 стотинки (т.е. за 10 човека - 7-8лв) и то идеалният вариант ако всичко се продаде, тъй че по-голям пазар - по-добри условия, а не че тук сме тръгнали едва ли не по 1 злато на ден да печелим...

И mobo не мислиш ли, че днес, заради вчерашната битка всички добри работи са заети? Защото всички се връщат.

Сега даже гледам, че са паднали по 6лв за оръжие, освен ако не са ги правили при 1,50лв заплата, ще е на загуба...

 

 

Аз да си направя рекламата, че продавам оръжия q1 по 0,09 злато, избягват се данъците, така че това е най-евтиното възможно ;)

Link to comment
Share on other sites

Има ли някой щедър човек който да ми отпусне заем за да избягам от тоя кирлив балкански полуостров, трябват ми 13 румънски пари или просто един билет, като изплувам ще ги върна. Просто в началото се регистрирах без да чета и не обърнах внимание на някои основни положения :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

Е то аз съм от "чорбаджиите" и мога да ви кажа как стоят нещата с оръжията. Желязото излизаше по около 3.8-3.9лв за 1 бройка, според производителността примерно човек с 2+ скил и малко здраве (такива са 90%) му е 5-6, т.е. 1 оръжие на ден. Колко според вас трябва да се плаща, за да се продаде (евентуално) оръжието за 6,7-6,8лв? Да не говорим, че пазара при нас липсва.

Така съм ги изчислил, че от човек да печеля по 70-80 стотинки (т.е. за 10 човека - 7-8лв) и то идеалният вариант ако всичко се продаде, тъй че по-голям пазар - по-добри условия, а не че тук сме тръгнали едва ли не по 1 злато на ден да печелим...

И mobo не мислиш ли, че днес, заради вчерашната битка всички добри работи са заети? Защото всички се връщат.

Сега даже гледам, че са паднали по 6лв за оръжие, освен ако не са ги правили при 1,50лв заплата, ще е на загуба...

 

 

Аз да си направя рекламата, че продавам оръжия q1 по 0,09 злато, избягват се данъците, така че това е най-евтиното възможно ;)

не знам как са сметките на собствениците на фирми, но вече прежалих 0.2 злато за билетче. тази сутрин имаше малко раздвижване на пазара на работна ръка, но за 3 лева няма смисъл да работя, като не мога да си купя храна за вдигане на уелнеса.

сега съм при братушките и то в далечния изток. сигурно материалите са им евтини, ама все пак с еднодневна заплата си купих 2 К3 хляба. Срещу още малко злато се запасих с 3 броя К4 хлябчета и така до края на седмицата ще влезна в битка за да дигна уелнеса на 90. и то ако може ще влезна във войната с китай за да кажа здрасти на уукси на бойното поле. като посъбера пари от имигрантството може и да се върна, но ще си помисля доста преди това.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Напоследък доста е залят нета с нея,.......

 

***

 

В началото може да ви дотъпее, но за седмица-две ще ви се отворят доста възможности.

 

понеже се регнах вчера след репортажа на пробг във Варна (сега разбирам, че като чели не е най- добрият избор) може ли да ми преразкажеш какво се е случило за тази една година с еБГ, че сме в това положение.

М/у другото съм фен на HOI поредицата и има сериозно разминаване в ресурсните находища (поне на балканите) ... да не говорим за БГ :) ! В момента имаме само Grain ...

Link to comment
Share on other sites

3ти ден играта не ми дава да ям ляб и да ми се вдигне здравето, а съм се запасил с качествени хлябове. от днес явно  няма и да работя или тренирам.

 

някой друг с подобни проблеми?edit: я! ъпна ми се здравето най-сетне. имали били некви атаки от хаксори и за тва. ако може да се вярва на такива слухове де.

Link to comment
Share on other sites

Моя работодател ме цака с топла бира.Днес ми вдигна заплатата на 5 кинта при най висока заплата за моето работно ниво 6.10 Утре ако още я има офертата напускам.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...