Jump to content
BulForum.com

eRepublik


Vetim

Recommended Posts

ВАЖНО!!!

Тече изселване от София към сръбска територия. Ако оставате в София се запасете с храна за няколко дни. Валутата ще ви се смени и парите ви няма да могат да се ползват! Ако закъсате ще помагам...

 

Ето малко информация:

 

http://www.erepublik.com/en/article/-1-1134245/1/20

http://www.erepublik.com/en/article/-1-1133939/1/20

 

Общо взето първо Сърбия ще гледа да превземе София, после с въстание ще си връщаме районите.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 259
  • Created
  • Last Reply

Офф защо почват съпротива като няма кой да им помага.Сега гледам са почнали в Пловдив и ги цепят мошно.

ПС:Ако искате влизайте в чата.Явно сме щели да се върнем на картата,ама ся се прецаква с тая съпротива.Сърбите май щяли да го дадат без бой Пловдив.

Link to comment
Share on other sites

Без бой не може, но има доста неориентирани от тях и нападат каквото видят. Предимно ниски левели, но при 5-6 други фронта, те се бутат при нас.

Малко некоординаран стана бунта, но това е плана за възобновяването ни. Поне ще се махнат всички 10 съюза на Румъния. Ако се биете, да не забравяте - минимум 1 звезда оръжие и регион в болница. Утре май повечето ще сте 5-то ниво...

Link to comment
Share on other sites

smirn0ff Вчера ти казах какво да правиш в чата.Даже и хляб ти дадох да си зобаш.Иначе се очаква днес да вземем Пловдив,а сърбите ще ни бранят докрай.

ПС:ЩЕ вземем и Варна.

Link to comment
Share on other sites

Пловдив може и да не можем, много са зле сърбите. Варна е сигурна. Заповедта за днес на сърбите е да ни я освободят.

Link to comment
Share on other sites

Момчета вече не виждам смисъл да играем.Току що румънците ни предложиха премирие и след 2 дена да ни върнат всички територии а Пловдив след около седмица.Иначе казаха че ще се противопостават и без бой тия територии няма да ги дадът.Разбира се нашия умен президент реши да е по трудния начин.Руминците също казаха че ще ни подпомонгнат и ще заплатят всички щети които са нанесли.

Link to comment
Share on other sites

Момчета вече не виждам смисъл да играем.Току що румънците ни предложиха премирие и след 2 дена да ни върнат всички територии а Пловдив след около седмица.Иначе казаха че ще се противопостават и без бой тия територии няма да ги дадът.Разбира се нашия умен президент реши да е по трудния начин.Руминците също казаха че ще ни подпомонгнат и ще заплатят всички щети които са нанесли.

Все трябва да има някакво условие.

 

И как да няма смисъл? Винаги има. 2 дни под робство и да бягаме... Дори да ни смачкат всички от феникс, ще се организираме масово да нахлуем в някоя друга държава, с която да смажем другите и да си освободим всичко.

Струва ми се, че румънците яко манипулират играта. Имаше едни шотове как изведнъж се вкарва демидж от 400000, че и повече и Германия падна, това граничи с невъзможното.

Link to comment
Share on other sites

Имам чувството, че колкото по-в гъза е дадена държава - толкова по-силна ще е е-републиката й :lol: Така като чета- великите сили са Сърбия, Румъния, Пакистан... Та е нормално де - хората гледат да го избиват, като си направят велика електронна държава.

 

е-България на три морета!!!

Link to comment
Share on other sites

Станах 5-ти левел и се бих за Варна и не мога да се бия повече. Каква е тая мизерия, с дневна надница мога да си купя един хляб, който ми трябва всеки ден! Мизерия от всякъде!

Link to comment
Share on other sites

Станах 5-ти левел и се бих за Варна и не мога да се бия повече. Каква е тая мизерия, с дневна надница мога да си купя един хляб, който ми трябва всеки ден! Мизерия от всякъде!

w00x колко по-точно трябва да го казвам???

 

Днес вкарах 75 демидж на румънците, дано ги смачкаме и освободим поне Видин.

 

Да ви кажа какво представлява биенето.

Първото и най-важно е да сте в район с болница, може да ги видите в световната карта. В Бг е само в Сф, аз отидох в Сърбия, понеже те ни владеят. Имайте предвид, че може да се използва само по 1 път на ден.

Второто е да сте над 5-то ниво.

Трето да имате повече от 40 здраве.

Четвърто е да имате някакво оръжие (това не е задължително, ако искате само да си напълните кръвта чрез болницата също става), колкото повече звезди - по-висок демидж. Всяко оръжие се ползва само по 1 път, а всяка атака ви сваля по 10% от здравето, така може да нападате до 4-5 пъти, като е добре да имате и толкова оръжия...

Колкото ви е по-високо здравето, толкова и повече демидж и работоспособност имате. Гледайте до 5-то ниво да не падате под 40 здраве. След като ви се даде 5 злато ще имате достатъчно пари, за билет до регион с болница, в който като се сбиете и се излекувате ще ви се напълни с около 50 (зависи от болницата, но повечето са толкова)

 

Какво представлява цялата битка. Да имате в инвентара оръжие (най-високият клас се използва пръв).

Отивате на битката и давате fight, препраща ви към страница, на която е описано здравето, демиджа, бонуси и т.н. За да се лекувате в болница се връщате, където пишеше fight. Ако имате нужното здраве може да се биете още, нямате ли го ще има надпис, че трябва да отидете до болницата и натискате "hospital". Там трябва да има бутон heal, натискате го и сте готови за нови подвизи.

НЕ СЕ БИЙТЕ БЕЗ ДА СТЕ В РАЙОН С БОЛНИЦА!!!!! ПЛОВДИВ ИЛИ ВСЕКИ ДРУГ БГ ГРАД НЯМА БОЛНИЦА.

 

 

 

В началото смисъла на болницата е да се пълниш с кръв. Повишава се работоспособността, повишава се тренировката, повишава се и боя. Така ти трябва и 1-2 звезди хляб, който си е много евтин.

Трябва да си задържите здравето до над 40. След 5-то ниво като ви дадат 5 злато ще имате пари за много неща, а именно билет за регион в болница, където да се сбиете.

 

EDIT: Пратих ти разни неща да се понапълниш.

Link to comment
Share on other sites

w00x колко по-точно трябва да го казвам???

 

 

НЕ СЕ БИЙТЕ БЕЗ ДА СТЕ В РАЙОН С БОЛНИЦА!!!!! ПЛОВДИВ ИЛИ ВСЕКИ ДРУГ БГ ГРАД НЯМА БОЛНИЦА.

 

 

 

В началото смисъла на болницата е да се пълниш с кръв. Повишава се работоспособността, повишава се тренировката, повишава се и боя. Така ти трябва и 1-2 звезди хляб, който си е много евтин.

Трябва да си задържите здравето до над 40. След 5-то ниво като ви дадат 5 злато ще имате пари за много неща, а именно билет за регион в болница, където да се сбиете.

 

EDIT: Пратих ти разни неща да се понапълниш.

 

Няма нужда. Аз се бих не за да правя демидж, а за да вдигна експириънс, защото ми писна да цъкам по два пъти на ден и толкоз. Дощя ми се да цъкна трети.

 

Мерси.

Link to comment
Share on other sites

В случая се забавя много развитието. И аз направих точно това и после 5 дни не мога да кача над 40 здраве, за да се сбия и да се напълня, а и се забавяш много, защото хем качваш по-малко експи, хем не можеш да се излекуваш

Link to comment
Share on other sites

аз пък артисах в софия, щото нямах пари за билет, а и бях лв.4 и не ми даде да се сбия. сега бачкам при румънците и събирам стотинки за билетче.

последно нещо някъде ще се освобождава ли да знам закъде да си мечтая да се местя? ще земе да ме откаже тая игра и да оставя е-мобо да мре от глад.

Link to comment
Share on other sites

аз пък артисах в софия, щото нямах пари за билет, а и бях лв.4 и не ми даде да се сбия. сега бачкам при румънците и събирам стотинки за билетче.

последно нещо някъде ще се освобождава ли да знам закъде да си мечтая да се местя? ще земе да ме откаже тая игра и да оставя е-мобо да мре от глад.

Варна вече е свободн, но още няма болница, затова не бързай да ходиш там.

 

w00x ако искаш стабилност може в Сърбия или Унгария, така ще можеш да се биеш и за Бг. Испания са ни враг.

 

smirn0ff днес ги изхарчих, утре ще ти пратя нещо. Как стигна до 25? Дай линк към теб, защото имената не знам да вършат някаква работа...

Link to comment
Share on other sites

Като си купя билет мога да пътувам навсякъде с него нали?

Да, билета ти трябва, за да си смениш мястоположението.

 

Пловдив също стана румънски... Заредете се с храна и бягайте от румънците при първа възможност.

Link to comment
Share on other sites

Аз работя за компания дето прави билети. Не мога ли да ползвам някаква отстапка :D :D

 

Като е станал Пловдив Румънски, а аз работя в Сръбска компания какво става? Не мога да купувам дори и ляб вече с мизерната си заплата?

Link to comment
Share on other sites

Аз работя за компания дето прави билети. Не мога ли да ползвам някаква отстапка :D :D

 

Като е станал Пловдив Румънски, а аз работя в Сръбска компания какво става? Не мога да купувам дори и ляб вече с мизерната си заплата?

Валутата ти се сменя. Ако успееш да качиш 6-ти лвл и имаш злато можеш да го разменяш за румънска валута, така и ще можеш да бягаш, а и ще трябва да поработиш за румънска фирма.

 

За да не си харесваш заплатата предчувствам, че си си останал на първата си работа, вместо да я смениш като качиш скилл ;) Сменяйте я постоянно ако има по-добра заплата за вашия скилл. Така си намерих с 2 скилл работа за 6срб, после ми я повишиха даже на 7.

 

Ако сте на малко здраве е много вероятно да ви гонят доста, затова не е добре да оставате на малко... Без работа и без злато сте за никъде...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...