Jump to content
BulForum.com

eRepublik


Vetim

Recommended Posts

Еми то в България келипир нема.Аз отидох във Варна,ама строителство йок.И в сърбия е умряла работа.за 1.10 какво да бачкам.Май ще ходя при мамалигите :D

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 259
  • Created
  • Last Reply
Варна вече е свободн, но още няма болница, затова не бързай да ходиш там.

 

w00x ако искаш стабилност може в Сърбия или Унгария, така ще можеш да се биеш и за Бг. Испания са ни враг.

 

smirn0ff днес ги изхарчих, утре ще ти пратя нещо. Как стигна до 25? Дай линк към теб, защото имената не знам да вършат някаква работа...

 

http://www.erepublik.com/en/citizen/profile/2410418 ето линк еми 2 дена бях гладен докато разбера как стават нещата и ся като тренирам и бачкам много ми пада здравето а с тия хлябове по 1 звезда нищо не вдигам :С

Link to comment
Share on other sites

Валутата ти се сменя. Ако успееш да качиш 6-ти лвл и имаш злато можеш да го разменяш за румънска валута, така и ще можеш да бягаш, а и ще трябва да поработиш за румънска фирма.

 

За да не си харесваш заплатата предчувствам, че си си останал на първата си работа, вместо да я смениш като качиш скилл ;) Сменяйте я постоянно ако има по-добра заплата за вашия скилл. Така си намерих с 2 скилл работа за 6срб, после ми я повишиха даже на 7.

 

Ако сте на малко здраве е много вероятно да ви гонят доста, затова не е добре да оставате на малко... Без работа и без злато сте за никъде...

 

Охоо, жив и здрав да си. Напуснах си работата, защото нали така и иначе трябва за румънски пари да работя. Сега работя на работа със скил 2 за 5.

 

Вече съм милионер.

Link to comment
Share on other sites

Пробвай с тези които си бил преди това, когато Румъния завладяха София имах останали лев и нещо и гледам, че още стоят, така че пробвай ;)

Link to comment
Share on other sites

Как да си купя сега храна като нямам румънски пари и не мога да си сменя работата?

 

 

Обмени си парите в МонетериМаркет в румънски или ми пиши на мен в играта ако не се справиш ще ти прата хляб .. горе съм дал линк към профила ми !

Link to comment
Share on other sites

Обмени си парите в МонетериМаркет в румънски или ми пиши на мен в играта ако не се справиш ще ти прата хляб .. горе съм дал линк към профила ми !

Нали ти нямаше и щях да ти пращам?

Мога да пратя на двамата по 3 звезди храна.

 

midas виж кога ти изтича 3-дневния период и се махай... Скоро няма да го пуснат Пловдив

Link to comment
Share on other sites

Нали ти нямаше и щях да ти пращам?

Мога да пратя на двамата по 3 звезди храна.

 

midas виж кога ти изтича 3-дневния период и се махай... Скоро няма да го пуснат Пловдив

ми на 14-ти изтича, дано до тогава да имам пари за билет :D... Нещо не е вдявам тая игра. трябва да прочета нещо явно...

Link to comment
Share on other sites

Нали ти нямаше и щях да ти пращам?

Мога да пратя на двамата по 3 звезди храна.

 

midas виж кога ти изтича 3-дневния период и се махай... Скоро няма да го пуснат Пловдив

 

На мен ми трябва храна по принцип. Имам за още 2 дена, но ако след това си купя пак ще трябва да остана в Пловдив и да работя за румънците.

 

Днес прочетох едно съобщение, че Унгарците искали да подарят на България полница q5 във Варна, за лоялността към съюза. Има ли наистина нещо такова, защото гледам, че болница все още няма?

Link to comment
Share on other sites

То болници и в запас си имаме. Не слагат, защото при Румъния веднага могат да я разбият. Работи за румънците до 6-то ниво, тогава ще можеш да се махнеш. На теб ти трябват толкова 2-3 дни макс, за да го стигнеш.

Link to comment
Share on other sites

То болници и в запас си имаме. Не слагат, защото при Румъния веднага могат да я разбият. Работи за румънците до 6-то ниво, тогава ще можеш да се махнеш. На теб ти трябват толкова 2-3 дни макс, за да го стигнеш.

 

 

Болница има 5-то ниво във Варна от неска и имам хлябове дадаха ми да раздавам на бедните ... мен ми трябва подарък щотот с тоя хляб нищо не вдигам :) ако имаш подарък прати . че от утре почвам да се бия пък нямам достатачно кръв :)

Link to comment
Share on other sites

Болница има 5-то ниво във Варна от неска и имам хлябове дадаха ми да раздавам на бедните ... мен ми трябва подарък щотот с тоя хляб нищо не вдигам :) ако имаш подарък прати . че от утре почвам да се бия пък нямам достатачно кръв :)

В Пловдив си, няма болница, не се бий. Или събирай пари за билет, или чакай да вземеш златото, за да се махнеш.

Link to comment
Share on other sites

Vetim вече си с 5 голд повече.То много айляшки се дига като има болница.Ама не мога и не мога да зема българско гражданство.Или не го одобряват или не го виждат..

PS:ПРекакрах се че тряаше да връщам 2 билета на 1 румънец.Та ся са ми излишни ии ако някой иска да казва.

Link to comment
Share on other sites

Vetim вече си с 5 голд повече.То много айляшки се дига като има болница.Ама не мога и не мога да зема българско гражданство.Или не го одобряват или не го виждат..

PS:ПРекакрах се че тряаше да връщам 2 билета на 1 румънец.Та ся са ми излишни ии ако някой иска да казва.

 

И на мен ми трябва билет ако ти е останал, че искам да ида някъде с болница.

 

w00x ми е ника.

Link to comment
Share on other sites

Еми раздадох ги току що.Внимание!За да идете във Варна обаче ви трябват 2 билета.Понеже трябва да идете до Пакистан,които не воюват с никой и след това да се върнете във Варна.

ПС:Забравих да кажа ника ми е Nikola Zagorski

Link to comment
Share on other sites

Някой може ли да прати нещо да си кача wellness-a, че ми е 33, а нямам пукната пара nick: svesrbenavrbe

Link to comment
Share on other sites

Станах 6лвл и ми дадоха 5 злато. Самоче билета май се купува с пари. Защо трябваше да чакаме 6-ти левел, за да се преместим?

Link to comment
Share on other sites

Сега можеш да обърнеш малко злато в пари, до сега ако можеше да събереш 13-14лв/срб и т.н. нищо не те спира :)

Лично аз се видях с пари за пръв път, когато ми дойде златото, до тогава едвам хляб си взимах...

Имайте предвид, че златото трябва да го харчите разумно, иначе ще го профукате набързо. Не го използвайте за допълнителна тренировка (почти нищо не дава) или за пълнене на здравето (с болницата става безплатно)

 

VeSo пратих ти, но защо по дяволите си в Пакистан? :D

Link to comment
Share on other sites

Щото бях в Румъния, пък те воюват с почти цяла Европа, а пък искам и после да ида във Варна и Пакистан се оказа подходящо място, пък и има и болница :) мерси за яденето

 

щайга от монатери маркет се обръщат :)

Link to comment
Share on other sites

аз сега станах 6 и ми дойде злато но как да го обърна в пари също така имам от сръбските мога ли да ги обарна в румънски

 

едит: Весо мерси :)

Link to comment
Share on other sites

аз сега станах 6 и ми дойде злато но как да го обърна в пари също така имам от сръбските мога ли да ги обарна в румънски

 

едит: Весо мерси :)

Не обръщай всичко, обръщай само колкото ти трябва за най-нужното, особено ако го даваш на румънците. Утре ако те завладее някой друг, златото е единствената стабилна обменна единица.

Link to comment
Share on other sites

не съм обърнал всичко само да си взема билет и да се махна :)

а как мога да си сменя гражданството с българско ?

като натисна change трябва да пиша защо искам

какво точно трябва да напиша

сръбско не ми харесва предпочитам румънско

Link to comment
Share on other sites

не съм обърнал всичко само да си взема билет и да се махна :)

а как мога да си сменя гражданството с българско ?

като натисна change трябва да пиша защо искам

какво точно трябва да напиша

сръбско не ми харесва предпочитам румънско

Предпочиташ румънско ??????? Можеш да си го смениш на българско. То си пише, че съобщението отива на конгреса и той решава дали да ти се смени или не. Пиши на англ. Пиши, че когато си се родил, Пловдив е бил сръбски, затова сега искаш да го смениш с Бг.

 

Иначе румънците продължават с подмолностите срещу нашия съюз. Постоянно затриват профили на съюзници, заради "нелегални или нечестни методи". Странното е, че го правят след година игра. При дадена битка/война срещу тях, тръгва масирана проверка на наши хора, с цел да се отслабим. Днешният пример е на "героя" ни http://www.erepublik.com/en/citizen/profile/1216413 при битката срещу Гърция.

Link to comment
Share on other sites

да предпочитам румънско и двата народа ги мразя но сърбите повече от румънците :)

сега им писах ако не получа българско поне пращат ли писмо да кажат защо не съм взел

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...