Jump to content
BulForum.com

eRepublik


Vetim

Recommended Posts

понеже се регнах вчера след репортажа на пробг във Варна (сега разбирам, че като чели не е най- добрият избор) може ли да ми преразкажеш какво се е случило за тази една година с еБГ, че сме в това положение.

М/у другото съм фен на HOI поредицата и има сериозно разминаване в ресурсните находища (поне на балканите) ... да не говорим за БГ :) ! В момента имаме само Grain ...

Създателите са румънци, естествено ще ни цакат отвсякъде. Ресурсите дават огромно предимство за икономиката на една страна. Да кажеш, че в Дунавската равнина житото е "в нормата", а не че района е с висок добив е смешно, както и дърводобива да ни е нисък, просто смешна история... Историята я имаше някъде, както казах отскоро съм и нито съм е чел, нито нищо. Главното е, че сме съюзниците са ни едни от най-добрите.

 

3ти ден играта не ми дава да ям ляб и да ми се вдигне здравето, а съм се запасил с качествени хлябове. от днес явно няма и да работя или тренирам.

някой друг с подобни проблеми?edit: я! ъпна ми се здравето най-сетне. имали били некви атаки от хаксори и за тва. ако може да се вярва на такива слухове де.

Пада ли ти здравето като не ядеш?

 

Моя работодател ме цака с топла бира.Днес ми вдигна заплатата на 5 кинта при най висока заплата за моето работно ниво 6.10 Утре ако още я има офертата напускам.

Както обясних това не е цакане, много зависи от пазара. Като аз влизах на работа, заплатите се конкуриха по над 8, след това паднаха и сега са едва около 6 и нещо, макс 7... Пък и всеки си изчислява за своята си фирма...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 259
  • Created
  • Last Reply

Един бърз въпрос - днес станах 5lvl и нещо не мога да се оправя >< Как мога да участвам в битка? Като цъкна на training grounds->battles you can fight in ми дава there are no battles you can fight in...Но пък това го пробвах и още на 3ти lvl и пак същото ми даваше :о Намирам се във Варна (Q5 болница) и доколкото разбрах от това което прочетох тея дни, на 5ти лвл би трябвало да мога да участвам в битка,след което да се излекувам в болницата във Варна и => да ми вдигне wellness-a с +50? Ако греша ме поправете :)

Link to comment
Share on other sites

а има ли въобще битки в момента по които еБГ да е страна? 

 

 

питам, щото аз се самозаточих в далечния изток при братушките да трупам богатство, поради нереалните заплати в родината. аз тази сутрин се бих на страната на англия като съюзник, но не разбрах дали защото е съюзник на еБг или на еРусия.

Kaто си в друга страна се биеш само в нейните битки.

 

В момента няма битка в Бг.

Link to comment
Share on other sites

Някаква идея как да си кача уелнеса най бързо и ефективно?

 

Болница и подаръци...

Link to comment
Share on other sites

Еми у сръбско няма подаръци или пак се е бъгнало.Купих си 4 ляба Q4 да видя какво ще стане.

 

Аз също съм в Сърбия и има подаръци. :)

Link to comment
Share on other sites

Тая игра нещо превъртя тотално. Имам 29 динара. Когато, обаче, отида на Market пише, че имам 4... а 4 имах преди да си купя останалите 19 и преди да работя, за да станат сегашните 29. И сега не ми дава да си купя нищо - като пробвам, на всяка оферта ми казва - no longer available. Направоо... шонк!

Link to comment
Share on other sites

Изтрии си кукитата.На мен ми показваше че имам 55 уелнес а аз имах 35 и не можех да се хийлна.Изтрих ги и се оправи всичко.

Link to comment
Share on other sites

Изтрии си кукитата.На мен ми показваше че имам 55 уелнес а аз имах 35 и не можех да се хийлна.Изтрих ги и се оправи всичко.

 

Изтрих ги и пак не става... ще изчакам още време, надявам се да се оправи, освен ако не е в мен проблема.

Link to comment
Share on other sites

Изтрии си кукитата.На мен ми показваше че имам 55 уелнес а аз имах 35 и не можех да се хийлна.Изтрих ги и се оправи всичко.

 

Не помага триенето.

Преместих се от БГ в Сърбия, но като отида да си търся работа ми показва че съм в България...

Като цяло играта си е доста бъгава... И това не е някакъв клиентски кеш защото и с други браузъри ми показва същото...

Link to comment
Share on other sites

Станах 8лвл днес,но просто не виждам смисъл да се гаврят с мен в еБългария с заплата 2.5лева на ден като хляба q2 е >2.60 >< Взех 5злато от 6лвл +5злато от човек който invite-нах та поне това ме спасява за сега... Но все пак къде ще ми предложите да емигрирам, за да получавам по-голяма заплата ? :/ Все пак ако може да са от Phoenix съюза,че да не съм пълен предател :D

Link to comment
Share on other sites

Станах 8лвл днес,но просто не виждам смисъл да се гаврят с мен в еБългария с заплата 2.5лева на ден като хляба q2 е >2.60 >

 

Виж какво съм писал горе за моята емиграция. А също можеш да провериш и колко пари плащат за определена позиция във всяка една държава.

 

Аз вече взимам 8 за 3-то ниво работа в продукцията, но виждам, че максимум тук дават 17 със 7 ниво и нагоре. За сметка на това, в добива дават 34 за 7-мо ниво и нагоре.

Link to comment
Share on other sites

в русия също не е лошо положението откъм заплати и цени на материали. в добива заплатите са най-доволни от ниво 3 нагоре, в производството между 3то и 5то ниво заплатите не са толкова изгодни, но се преживява и с тях лесно.

на мен един бивш шеф ми подари компанията :) сега имам пица хът в русия с никакви работници, 200 рубли кеш и никви суровини. изкупната цена на хляба кач.1 е 0,52 рубли, а матриала е 0,36 рубли в момента. откъде да се осведомя от един матриал колко ляба се правят и колко бачкатори ми трябват за целта?

1 зърно + 1 продуктивност = 1 хляб. Продуктивността зависи от много неща. Предимно колко човека е компанията, здравето и скилл.

 

Иначе в ход е масова инфлация. Заплатите и цените ще стават все по-ниски, така че гледайте да не се презапасявате и да си държите работното място...

Link to comment
Share on other sites

супер от кога ще са тези нововъведения

с тези промени ще стане 5пъти по интересна играта няма да е по едно цъкане на ден

 

btw приятелката ми играе една игра ladypopular с тези нововъведения ще заприлича на нея малко за времето става въпрос

 

 

Link to comment
Share on other sites

Нали било най-добре в сръбско? :laughing:

Инфлацията започна още преди 2 седмици. Тогава заплатите рязко взеха да падат. Аз се ориентирах по-на юг. Сега за 5 дни - 1 злато. Само Китай май не ги е ударило, иначе добивните работи в САЩ и Русия са може би най-добри в цял свят, но пусто сме се хванали с това производство :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...